Kupa zbrane

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
magical_visvesvaraya

Kupa zbrane

Príspevok od používateľa magical_visvesvaraya »

Caute, hladam nejaku zbran, bez ZP, od 100 do 300€, ktora by bola na obranu. Cital som tu temy a plynove pistole sa mi zdaju dost neefektivne. Pri strelbe musia byt vhodne poveternostne podmienky, utocnik, nesmie byt velmi daleko, kvoli neefektivnej strelbe a tiez velmi blizko, pretoze sa nechcem vlacit po sudoch, kvoli tomu, ze som mu poskodil polku xichtu. Nieje nieco co striela gumove projektily s dobrou efektivitou? Alebo nieco podobne? Poradte
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

[quote="Pertairadom"]plynovky by som nekritizoval, mam aj oskusane dobre ucinky. Ich nevyhodou je skor ze vyzeraju ako ostra, ale to aj hrackarska alebo strielajuca gumove projektily. Btw. Nikomu ksicht neznicis ak mu nenapalis napr. flash defense z blizka. Skor mu mozes korenovymi nabojmi sposobit opuch pluc napriklad. Vyhodou je ze mozes zdoraznujem 'oslabit' aj viac ludi naraz. Vyhoda plynovky je ze palis a bezis prec, nasledky aj male spomalia alebo paralyzuju protivnika. Co sa tyka gumovych to je samostatna sekcia, a keby si gumovy strelil niekomu zblizka do spanku, alebo do oka, alebo do otvorenej huby, co myslis ako to dopadne ? nakoniec neviem ci gumove projektily nestrielaju ostre zbrane, na to potrebujes zp
magical_visvesvaraya

Príspevok od používateľa magical_visvesvaraya »

Takze palba z plynovej pistole ma efekt len vtedy, ak strielas do tvare (obranu). No co ak miniem a trafim do hrude? Bude to mat nejake ucinky?
A aky je rozptyl streliva?
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

strielas smer hlava, to ak minies tak to by bolo dost podivne, to sa podla mna ani neda. Co sa tyka rozptylu tak 3 - 5 metrov podla vetra. Proti vetru 3 metre som strelil, ono ten oblak vznika az tak meter od hlavne, kde sa krystaly menia na plyn atd. Preto je do metra nebezpecnejsia, lebo sa nestihnu premenit atd...

Plynovka je dobra snad na vsetko okrem situacie ked ma ten co ta ohrozuje ostru. Ja osobne som si ju kupil na potulky lesom, stanovacky, nosim drahu fototechniku a ked vecer stanujes nikdy nevies ake hovado sa bude drbkat okolo. Do mesta by som ju nenosil, a uz duplom nie na ziadne akcie diskoteky a bary. Pripadne nejaku tu zver naplasit / odplasit, ale na medveda by som to tiez neodporucal, iba ho naserkas

P
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1139
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

Gumene strely - kaliber 9mm P.A. Rubber. Na to je potrebný zbrojný preukaz
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"