NSP-2

jane25
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 9 months

NSP-2

Príspevok od používateľa jane25 »

ahojte kupil som si tento pristroj skor ako raritu a chcel by som vediet ci mate a ake mate skusenoti s tymto pristrojom
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

:D co si za to dal ? :D
jane25
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa jane25 »

dostal som to za dobru cenu zaujima ma ze ako sa s tym strielalo a ako ste to zastrelovali v noci zo svietiacimi alebo ako
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

jane25
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa jane25 »

toto som nasiel aj ja ale man zaujimaju realne skusenosti a nie prirucka
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Nechcem ti kaziť radosť, ale na fóre o zbraniach (ktoré sú po istých udalostiach vnímané ešte negatívnejšie ako predtým) a na fóre, ktoré je zrejme aj monitorované ti len blbec napíše svoje praktické skúsenosti so zakázaným doplnkom zbrane. Ak si to kúpil, môžeš to mať doma - akonáhle to ale namontuješ na zbraň, tvoja zbraň sa stáva nelegálnou. Tá tvoja otázka mi príde taká "agent provokátér".
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

preco blbec ??

chapem ze vojaci a policajti sa netesia prave image einsteinov.... ale predstav si , ze niektori z nich mozu mat s tymto modelom skusenosti zo sluzby, so what ?
jane25
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa jane25 »

tak mi pepacte ze som sa tak na rovinu spytal ale dostal som to za 20€ takze je to asi aj nefunkcne neje k tomu baterka nemam to na co namontovat lebo nie som drzitel ZP len som sa chcel o tom dozvediet co najviac ked uz to mam lebo na nete toho nieje vela a myslel som si ze toto je to spravne miesto na opytanie
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

roman napísal:preco blbec ??

chapem ze vojaci a policajti sa netesia prave image einsteinov.... ale predstav si , ze niektori z nich mozu mat s tymto modelom skusenosti zo sluzby, so what ?
...nothing outstanding shooting... :lol: :lol:

Na sklade som mal zopár kúskov ...

jane25...20 € ???
Dobrá cena ... :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

roman napísal:preco blbec ??

chapem ze vojaci a policajti sa netesia prave image einsteinov.... ale predstav si , ze niektori z nich mozu mat s tymto modelom skusenosti zo sluzby, so what ?
Uznávam, že na toto som nemyslel, bál som sa že niekto začne "Keď som bol v zahraničí, kde je toto povolené..." :) V každom prípade by som sa v súčasnej situácii vyhol diskusiam o tom kto skúšal tlmič, nočný či tepelný zameriavač - ale to je len môj názor, fakt je možné, že vojaci s tým majú praktické skúsenosti.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

my sme ho mali v kasine akurat vo vitrine, v noci sme do straze nosili rusky infra binokular ku ktoremu boli asi 10kilove baterky

a ked mali byt nocne strelby, tak sa ukazalo ze vykonak zabudol vziat svietiace patrony a sli sme z Turecaku pekne domov do kasina
jane25
občasný prispievateľ
Príspevky: 67
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa jane25 »

realne skusenosti som myslel na ZVS alebo tak nejak
Napísať odpoveď

Návrat na "Puškohľady, ďalekohľady a kolimátory"