Norinco TT-Olympia

friendly_ishizaka

Norinco TT-Olympia

Príspevok od používateľa friendly_ishizaka »

Má někdo zkušenosti?
friendly_ishizaka

Príspevok od používateľa friendly_ishizaka »

Koupil jsem si Norinco TT Olympia,jedná se o kopii Walther Olympia s kterou Němci vyhráli zlato na Olympiádě v r 1936. Velmi zdařilá pistole z kvalitního materiálu s dobrou povrchovou úpravou a dřevěnými střenkami,které lze snadno dotvořit pro vlasní ruku. Bez problému je z ní možné střílet jakékoliv náboje od SB , Subsonic až po Stinger či Velocitor. Vyzkoušel jsem všechny druhy dostupné v prodejně. V současnosti používám trvale Blazer z jednoduchého důvodu.Je to HV s cenou 6 centů za kus,tedy nejlacinější střelivo které mají. Chodí naprosto bez závad bez jediného selhání. Protože nestřílím závodně,plně mi postačuje. Přesnost zbraně je vynikající,daleko lepší než moje ruka. Zkoušel jsem s ní střílet s oporou o pevnou konstrukci a vyvalil jsem oči,všechny zásahy těsně vedle sebe. Výborně sedí v ruce a při střelbě se chová velmi klidně.Je to příjemné střílení.
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Nove postrehy? Stale zhanam za rozumnu cenu norinco, margo, mosqiuto a pod
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13 years 3 months

Príspevok od používateľa kamov »

Tiez som ju nasiel. Ale potrebujem sa rozhodnut ci kupit ju, margo, prip. mosqiuto
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 10 Feb 2012, 19:36, upravené celkom 1 krát.
friendly_ishizaka

Príspevok od používateľa friendly_ishizaka »

Takže jsem od minulého roku vystřílel z Norinca TT přes 3000 nábojú.Mimo začátku,kdy jsem zkoušel všechny dostupné značky používám trvale Blazer a to bez jediného selhání.Skutečně neuvěřitelná kvalita nábojů.Při tom jsem někde četl,že náboje s okrajiovým zápalem mají nižší spolehlivost než náboje se středovým zápalem.Takže to asi nebude až tak celkem pravda.Na samotném Norincu nejsou žádné známky nějakého mimořádného opotřebení,jenom celkem běžné oťukání tam,kde to na sebe dosedne.Takže jsem s ním velmi spokojený,byla to dobrá investice do dobré zbraně, pro laciné a pěkné rekreační střílení.
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"