Čo vydrží glock

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

Zoid: nechcem byť OT. Ja to nevidím tou optikou, ako si to načrtol ty. Ale prepáč, ak niekto dokazuje stupeň slobody takto- tak pochybujem o jeho plnej príčetnosti. Podľa tvojich riadkov si teda kludne cez deň podpáľ na parkovisku tvoje auto a vysvetľuj susedom, hasičom a ostatným, že to bol tvoj majetok a ty si sa tak rozhodol. Je to v princípe to isté... :wink:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Peterson: ak auto podpálim na svojom pozemku, zamedzím aby oheň prešiel k susedom, prípadne niečo spravím s karcinogénnymi spalinami, tak presne tak, mal by som mať právo spáliť/zničiť svoje auto. :)

Inak dobre si vypichol jednu vec - "pochybujem o jeho plnej príčetnosti" toto ti absolútne neberiem, ja toho rusa tiež považujem za trápneho, súhlasím aj s Poluciasom a jeho názorom, mne rovnako vadia tie "špeciál zombie pušky" vďaka ktorým vyzeráme ako mentálne retardovaní. Ale predtým si písal o tom, že by si to chcel riešiť pokutou - o to mi išlo, myslieť si môžeš o ňom absolútne čo chceš, zrejme bude náš názor podobný :)
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

:D v tvojej prvej vete bolo tolko "ak" , že by si to fakt nezmákol :D

ináč, súhlas až po pokutu. Za tou si stojím :P
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4842
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Tak tak, pokutovať treba všetko a všetkých, najlepšie hneď pri narodení :roll:

Rockera by si tiež pokutoval, keď rozmláti gitaru, ktorú si kúpil za svoje poctivo zarobené a štátom dostatočne (nepoctivo) zdanené peniaze?

Inak dosť blbý príklad si uviedol - rozstrieľanie súkromného majetku na pustom pozemku porovnávať s podpálením auta na verejnom parkovisku v susedstve iných - tak trocha jablká s hruškami.


Názov témy znie "Čo vydrží glock", tak šup-šup zase k nej.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Glock 17C 3.gen. : do dnesneho dna 10 tis. ran bez cistenia a zavad. Dnes som daval prec cele supiny karbonu a hrce "smoly". :)
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

...to neděláš dobře Jaromíre, to se ti jednou vymstí. :wink:
http://www.meteleskublesku.cz/?movie=1
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa canis lupus »

Barbar :lol:
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ja som mal raz hentaky glock pozicany na IPSc sutazi, ked mi moj zagulometil. Majitel po vyrozumeni, ze mi nevyhodil 2 nabojnice zo 150, len poskrabal za uchom a povedal: " No jo, by to chtelo asi procistit, uz to bude tak 15 000 ran co sem ho puliroval" Nasledne som ho rozobral a tak hrozne zasranu zbran som este nevidel. Zaver komplet zaneseny vrstvou ciernej specenej hmoty, kolik poistky sa v nej ccz z tretiny stracal, okolie komory a rampa totalne zasrana od specenej hmoty, vytahovac - sa cudujem ze vyhodil co i len jednu nabojnicu kolko tam bolo bordelu... cosi neskutocne.. Ale strielal na to v akom bol stave vyborne.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

to je ta pointa,ze siel.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

tiež často počúvam podobné príbehy,
na jednej stránke je to nezlomný dôkaz skutočnej kvality tejto zbrane
na druhej trochu barbarstvo, ja som na toto pedant čistím to jak blázon, po 1000ranách aj do poslednej súčiastky
takto ale vidím že pre G poskytujem asi 400% nadštandard ktorý potrebuje

poznám dokonca jedného čo to čistí saponátom v umývadle :shock:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

abakan napísal:to je ta pointa,ze siel.
hej, akurat ze sa mierne znizila spolahlivost a opotrebenie zvysilo radovo. Aj motor bez oleja prejde desiatky kilometrov ale neznamena to, ze mu to prospieva. Glock ako vsetky ostatne zbrane je stojarsky vyrobok a platia pren rovnake fyzikalne zakony. To ze znesie aj vacsiu mieru zasvinenia je navrhnute kvoli nazvyme to polnym podmienkam. Nie preto, ze by mu to prospievalo. Ak je niekto darebny to raz za cas vycistit je skor vizitka majitela ako neznicitelnosti zbrane. Material a jeho klzne funkcne plochy si to zapamataju. Rovnako hlaven.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

pravda, pravda

ale nám ostatným to dáva takpovediac zadarmo prehľad o tom koľko tá zbraň vydrží

ono veľmi často sa stretávam s tým že niekto niekomu povedal že G netreba čistiť, a tak si to vysvetlia po svojom doslovne a niekoľko rokov ju nečistia, ved načo
potom sa vyskytnú aj takéto extrémy s niekoľkými tisíckami bez čisteni, čo naozaj nie je veľmi rozumné hlavne ak dotyčný zbraň nosí aj na vlastnú ochranu
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

moralizatori:))
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

gewehr:ak vies ako objektivne zmerat opotrebenie s porovnatelnym kuskom,kludne dam mloka na meranie k dispozicii. len uz ma pls nepoucuj o tribologii a tom co je to strojarsky vyrobok.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ja som kupoval funglovku s original tou "medennou" pastou.
Vystrielam z neho 1-2k nabojov a potom ho vycistim a namazem ako sa patri.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"