Farba okuliarov

Používateľov profilový obrázok
Reewiden
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Reewiden »

no tak som pozeral ze sztoja peknych par peniazkov tak nieje asi lacny spas mat 3x tie iste brile :D ja by som si asi len menil skla .. :)
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ess Crosbow su dobre okuliare. Dobre sedia, nehmlia sa, dobre kryju a maju vhodnu farbu.

+ su lacne, takze ta nemusi az tak skriet, ak ich niekde zlomis/poskrabes/stratis.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3702
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Treba si uvedomit, ze okuliare si nekupujes kvoli cool image ani kvoli krasnemu zafarbeniu pleti v okoli viecok. V prvom rade je to ochranna pomocka pred odrazenou strelou/jej castou.

Na 98% casu straveneho na strelnici ti netreba ziadne okuliare, na 99,8% ti stacia lubovolne, hoc aj za 5€.

Takze je na tebe, ako si cenis oci. Vsak mame dve, no nie? :twisted: Odporucam tiez ESS, hlavne ram pod sluchatka.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

cubitko napísal:Ess Crosbow su dobre okuliare...
+ su lacne, takze ta nemusi az tak skriet, ak ich niekde zlomis/poskrabes/stratis
Crossbow sú určite skvelé okuliare, ale asi by som ich neoznačil ako "lacné" :wink:

Mňa osobne by strata či polámanie 100+ eurových okuliarov aj celkom škrelo, rovnako ako zničenie 100+ eurových Peltorov.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1271
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tak neviem ake su ceny teraz, ale ja som Crosbowy kupil tusim za +-40Euro... mali iba medenne skla, co mi plne vyhovovalo.

V porovnani s Wiley-mi, Oakley-mi a pod, su lacne.
Používateľov profilový obrázok
Reewiden
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa Reewiden »

Tak ja som ic len tak zbezne pozeral nejaku tretiu generaciu nepamatam si presne znacenie ale boli so 4 farbami skiel a stali nieco pod 100e ale mozno sa daju najst aj lacnejsie.. Nepatral som po nich este velmi.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

ESS Ice sa myslím dajú kúpiť v tej cenovej relácii, čo spomínal Cubitko.
A možno aj tie Crossbow-y, neviem.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3702
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Uz sme mimo temy co sa tyka farby okuliarov a taktiez aj skiel/plastov. ...http://www.webforum.sk/viewtopic.php?f=41&t=775

ESS Suppressor je fasa, netlaci ram pod sluchatkami.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."