Skúsenosti s CZ 75 TS

Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Pena napísal:Lebo tu ju nekúpim za 20920 Kč ...
tu ju kupis este lacnejsie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Napíš kde a ja si ju kúpim ...
:?: :idea:
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Pena napísal:Napíš kde a ja si ju kúpim ...
:?: :idea:
u nas v polovnictve je za 820€ ked si to prepocitas je to to iste ako v cechach lebo tam este mas cestu a kopec vybavovaciek navyse


edit electron: NASTY,dohodneme na pravidle necitovat prispevok?
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

A čo keby si mi tak napísal, kde je to vaše polovníctvo? Ja som z BA a má taký pocit, že do Uherského Brodu to mám bližšie ako do Krupiny. A ešte sa spýtam takú praktickú otázku: Je si tam aj z čoho vybrať, alebo tam máte až jeden kus?
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Pena napísal:A čo keby si mi tak napísal, kde je to vaše polovníctvo? Ja som z BA a má taký pocit, že do Uherského Brodu to mám bližšie ako do Krupiny. A ešte sa spýtam takú praktickú otázku: Je si tam aj z čoho vybrať, alebo tam máte až jeden kus?
neviem kolko to mas do Uh. Brodu ale z BA do KA je asi 200km a je to malicke polovnictvo zbrane su len na objednavku ale ak ju vie tu zohnat za taku cenu potom aj blave ju musia mat za tu istu cenu cena je od dodavatela nemoze ju predat lacnejsie ako ju ma hlavny dodavatel pre SR
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Ďakujem za radu, ale kým ju za tú cenu neuvidím na pulte, tak tomu neverím, lebo dodávateľ z PB mi udal cenu dosť cez 1000 Eur a o zľave nechcel ani počuť.

PS: Skús si prečítať tú poznámku v tvojom predchádzajúcom príspevku, čo je napísaná modrým písmom. Tiež nechápem, načo to vždy skopíruješ ...
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Pena: no ja ju mam objednanu za 820€ takze teraz uz len cakam na prachy , neviem preco by ma klamal co sa tyka ceny
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Nevravím, že ťa klame, ale dovozca udáva doporučenú cenu cez 1000,- Eur. A nedal zľavu ani napriek tomu, že od neho túto pištoľ už brali asi 5 ľudia od nás z klubu. A v Čechách si vyberiem v kľude z viacerých kusov. Samozrejme by som si ju radšej kúpil v BA, ale nemám chuť ju preplatiť. :evil:
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

jasne vsak kupuj kde to je vyhodnejsie ale aj tu mi ktosi pisal ze v martine za da sp01 za cca 21000
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

Tak sa mi zdá, že ja celý čas píšem o voze a ty o koze. Ja píšem o Tactical Sports a ty o SP01 ...
Skús si pozrieť ten rozdiel na stránke http://www.czub.cz/index.php?p=32&idp=1&ids=4&lang=cz
a
http://www.czub.cz/index.php?p=32&idp=1&ids=3&lang=cz
:twisted: :idea: :wink:
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

nie ja velmi dobre viem ocom piseme len som ti chcel povedat ze nejaky chlapik mi hovoril ze v martine kde sidli hlavny dovozca CZ pre Slovensko ma nizke ceny SP 01 cca 21000 a CZ TS cca 24000
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:25, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

vsak prepocitaj 20900 kc na euro a uvidis kolko to je ale rataj s cestou do ciech a kopec vybavovani na nakup zbrani v zahranici dalej ak budes reklamovat musis do ciech ked aj by tam bola za 23000 neni to jedno?????
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 12:24, upravené celkom 1 krát.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Registered for: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

1. Do Krupiny a Uherského Brodu to mám z BA približne rovnako, dokonca by som povedal, že U.B. je bližšie a po lepších cestách.
2. Navyše zaplatím len povolenie na vývoz z ČR, ktorý mi na počkanie vystavia v Uherskom Hradišti za 500,-Kč.
3. Ako už aj BUM napísal, budem kupovať u výrobcu a tak si budem môcť vybrať z viacerých kusov a určite nebudem kupovať druhú a horšiu triedu.
4. Nedám zarobiť hamťákom ...
5. Keby sa našiel predajca v BA alebo blízkom okolí, ktorý by ju mal na pulte za tie isté prachy ako je v ČR, tak by som ju kúpil u neho, pokial by bola "kvalitná". Ale určite by som nedal zálohu na to, aby mi ju priviezli.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"