ZP na Sa.vz.58

elegant_wilson

Príspevok od používateľa elegant_wilson »

Prepac,trosku mi to uslo.Ja nepracujem na rote,ale na letke.Neparim k pozemakom.No to je jedno.Sranda je ze ked som si kupoval prvu pistol tak policajt ma tahal za nos.Ked budes potrebovat tak ti dame potvrdenie ze si clenom naseho klubu.Par ludi sa u policajtov pobralo do penzie a uz je potvrdenie v......
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

To by nemal byt problem s potvrdenim. Existuje vela policajnych sportovych klubov, ale nemusis sa viazat len na policajne i ked ta zastavia a mas clensky a sluzobak je to este lepsie :-)
Hlavne je co ti klub poskytne a kolko maju clenske.Normalna administrativna taxa je 10€.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

RASTO, si z lacného kraja. Ja by som za 10 Eur nedal potvrdenie ani vlastnému bratovi, keby u nás naozaj aj nestrielal. Veď klub, ktorý ti vystaví potvrdenie na ZP potvrdzuje, že si ich členom a že u nich strielaš. A keď ten človek spraví malér, tak si to z časti odskáče kontrolami aj klub a to veru za 10 Eur nestojí ...
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

pena: a peniaze, ten pripadny maler zmiernia?
budem chodit do klubu dovtedy, dokym nedostanem clenstvo a stempel a uz sa tam viac neobjavim. tomu nemas ako zabranit.
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa Pena »

LUKE: To som nikde nenapísal. Ja som jasne napísal, že by som len za peniaze nikomu potvrdenie nedal, lebo som za neho potom aj nepriamo zodpovedný ...
A akonáhle mi prestaneš chodiť do klubu a nasledujúci rok neuhradíš členské, tak ťa nahlásim na políciu podľa tvojho trvalého pobytu a oznámim im, že už nespĺňaš podmienky na držanie športovej zbrane ani na ZP skupiny E a oni ti ho odoberú.
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa kriznik »

ok, ale ked prestanem chodit a clenske uhradim? :lol: :roll: potvrdenie sa dava na to, ze som clenom a nie, ze v klube strielam a ja tak to je len vymysel nejakych expertov na MV.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"