WFC smerovanie

Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

8)
Naposledy upravil/-a pištoľníčka v 15 Mar 2010, 09:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

:roll: zlatíčka...ved v hodnotení vidime za menom aj tri jednotky-ako ze wfc,nie? Ved sa pozrem a vidím ze ten namakany strelec predomnou je skoroprofesionál... Ja som zase smutná lebo pri registrácii som nepovedala ze som wfc a teraz som akurát v nejakej inej čudnej tabuľke a neviem ako som vlastne skončila... :cry: A nehádajte sa,taky krasny pretek to bol...aj sranda aj pekné stage aj super ľudia... :D
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 11 months

Príspevok od používateľa add »

Jaaaj moja ... to sa necuduj ... Ide jar, v chlapoch sa zahrieva testosteron a zacinaju si riesit svoje ALFA-samcovske ambicie :-D
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Balistik:
Secko je v poradecku, tak ako ma byt.
Niekto si tu len neprecital dobre pravidla WFC a cuduje sa . :wink:

Ja som tiez zabudol ze budem v Standarde a strielal som podla pravidiel Production.
Neboj nabuduce uz ziadnych 15 vcielok. :wink: :lol: :lol:

Inak tento rok som prezmenu ja neni v SAPS. :cry:
Nie ze by som nechcel, ale vsetky preteky LIII a väcsina LII su naplanovane, ked som v praci, na sluzobke ci na dovolenke a platit vysoke clenske a nestrielat preteky sa mi zdalo nezmyselne.
Tak tento rok som Len na WFC. :D
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

add napísal:
rob999 napísal: ...
Dovolim sa opytat skusenejsich strelcov ktori boli donedavna len strelcami WFC a odisli do SAPS (alebo tam uz boli), preco ste v tabulke medzi neregistrovanymi strelcami WFC? Nechapem preco nie ste medzi strelcami SAPS.
...
Dovolim si odpovedat ti: Neviem.
Pri registracii som oznamil klub, diviziu Production, na kazdom scoresheete som zakruzkoval PROD, paskoval som 15 nabojov, prve rany som strielal DA...
Som si isty, ze ty urcite vies co som mal este spravit, ale mna uz nic viac nenapada. Jedine tak drzat sa daleko od squadov, v ktorych strielaju WFC strelci aby ma k nim nahodou niekto nezaradil.
To si mal na mysli?
to add: ale tu vobec nejde o zlozenie squad (prave naopak), to ani nie je podstatne. Len mi bohuzial nie je jasne a prepacte vsetci ktorich sa to tyka na co ste potom v SAPSe. Toto mi nie je jasne. To nie je nic osobne voci nikomu, ale neviem preco sa registrovany strelec zapise na pretek ako neregistrovany s dovetkom 111. :shock:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to all: Prečítajte si pravidlá, a keď sa zamyslíte nad Vašimi otázkami, tak prídetre k záveru že: je jedno kto si, kde si registrovaný, čím a aký typ preteku strieľaš > do poradia vo WFC sa rátajú dosiahnuté body tam, kde ich dosiahneš. A 5 najlepších výsledkov určí tohtoročné poradie - ale vždy budeme uvádzať všetkých, ktorí o to prejavia záujem Tá naša tabuľka je tam preto aby sme sa mohli podjebávať a má výpovednú hodnotu len pre nás.
Keby si chcel u nás streliť Majo Vyšný a Adam Týc, nech pošlú nick a občianske meno cez PM mne. A je vymalováno. Strieľame pre radosť zo streľby a nás strelcov samotných. Na tom sa nič meniť nebude. Komu sa to nepozdáva nech si pred spaním čítava pravidlá. :wink:
to balistik: prosím Ťa nerob paniku a nechaos :roll:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Rob999: V pravidlach WFC je, ze sa nebude vyhodnotenie rozdelovat na SAPS a NO-SAPS. totot sa dohodlo aj v Cachticiach na poslednom preteku WFC.

Preto ak chce niekto registrovany strielat WFC, nevidim dovod preco ba sa nemohol registrovat aj pod nickom jankohrasko111.

Ako som sa nedavno dozvedel, tak aj ja som bol minuly rok regystrovany v SAPS, dokonca aj rok predtym - to zo mna lepsieho strelca neurobilo :twisted: .

WFC je pre vsetkych zabavy a sportu chtivych, ci uz je v SAPS, alebo nie. Toto bola hlavna myslienka, alebo sa mylim?
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ach jaaaj rob999:
Cital si si pravidla WFC?

1.WFC Nerobi rozdiel medzi strelcami
2. 1111 za menom znamena ze si clenom Webfora a maju ta zaradit do vysledkovej listiny pre webforum , ktoru potom poslu napr. Igocovi.
3. Na suaziach sa mame registrovat do Standartu.
4. V Sapse su ludia preto, aby si mohli strelit napr. aj LII ci LIII pretek, co uz je narocnejsi ako LI pre vsetkych. V SAPSe su strelci ktorych vela WFCkarov sprehladom prestriela, ale o to tu predsa nejde.


No kym som to dopisal, tak si ma predbehol! :lol:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

to igoca a butvin: to co pisete je ok, ale moja otazka znela inac a cakal som odpovede od zainteresovanych, ale nechajme to.
Igoca, Tyca som mohol nahovorit v Norimbergu - tam sa tmolil v CZUB stanku.
Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 11 months

Príspevok od používateľa add »

->rob999

Siahni si tu cervenu pasku z oci a citaj pozorne :-)
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

takže, ak správne chápem Robieho otázku, tak vysvetlenie som písal už v inom vlákne a hodím to aj sem...
Robie, pozeráš sa na to zo svojej strany, ale z druhej strany to vyzerá trošku inak Smile
Peťo S. dal všetkých strelcov, ktorí sa pri prezentácii priznali k WFC, do Standardu práve kvôli tomu, že je to tak aj v stanovách (pravidlách) WFC. takže nie SAPS-kári sa pridružili k neregistrovaným, ale WFC sa pridružilo k registrovaným strelcom. Tak sme si to odsúhlasili na posedení v Čachticiach kvoli hodnoteniu WFC.
Tie prešľapy voči Vášmu spuadu ma mrzia, škoda, že som v ňom nebol, lebo som huba nevymáchaná (však igoca Embarassed ) a nenechal by som skákať WFC po hlave.
Ale Peťo S. vyhlasoval vysledky osobitne kategórie STD, PRD, OPN, a osobitne neregistrovaných strelcov a osobitne WFC. takže keby sa vám dalo ostať až do vyhlásenia výsledkov, tak by ste videli, že vás nikto o umiestnenie neobral...

správne bolo podotknuté, že tí strelci, ktorí sú registrovaní v SAPS sú tam z toho dôvodu, aby mohli strieľať aj súťaže vyšších levelov (ktoré sa do WFC nerátajú) je to podmienkou medzinárodne schválených a platných pravidiel IPSC, takže nemáme inú možnosť.
Ďalej, strelci registrovaní v SAPS neboli zaradení do kategórie neregistrovaných, neregistrovaní strelci mali vlastnú kategóriu na preteku označenú kategóriou MODIFIED. ale tí strelci, ktorí sú neregistrovaní v SAPS no chcú byť vyhodnotení v rámci WFC boli presunutí do STD k registrovaným strelcom. tak to bolo dohodnuté v Čachticiach.
ak toto vysvetlenie nestačí, resp. som nepochopil problematiku, tak mi to skús vysvetliť polopatistickejšie, lebo ja som v zaradení strelcov a ich vyhodnotení žiadny problém nenašiel
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Dámi a páni niekoľko odpovedí na otázky :
pri registráciii atd A: kto potom napísal za Sabakových WFC keď to nepovedali oni????????
B:
na SAPS preteku level I je standard,production,prípadne revolver či open vždy to tak bolo,a neregistrovaní vždy to tak bolo a páni je pre Vás v rade WFC logické, že v tom istom hodnotení sú aj neregistrovaní čo nie sú v SAPS?????!!!!! jasne som hovoril keď sa pripomienkovalo že WFC je seriál pretekov ako F1 a ma sa tak i hodnotiť prvý 10bodov desiaty 1bod a bol by pokoj a nie percentá a podobné miešanie jabĺk s hruškami,to nie je o tom či je niekto SAPS či nereg. príklad 12pretekov za sezónu t.j ten čo príde 12x a vyhrá má 120bodov. príde 5x a je prvý má 50bodov Janko Hraško príde 12x je vždy piaty a má 60bodov kto sa rozvíjal a zdokonaľoval viac ????? kto to pochopil Ďakujem kto nie rád mu to zdôvodním.Preto si myslím že hodnotenie súčasné nie hodnotenie seriálu ale ambícii
C: vzhľadom na zistené skutočnosti v bode ,,A,, boli porušené pravidlá WFC bod 3
s odvolaním sa na pravidlá WFC bod 1. kde sa pojednáva o seriáli....
bod 2. nesúhlasom s pravidlami WFC žiadam o vyradenie z hodnotenia WFC
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

k bodu A: toto je otázka na Šarkana, nie na nás
k bodu B: tak sa to odhlasovalo v Čachticiach, vysvetlenie sme tu napísali už viacerí, tak netuším, čo sa na tom nedá pochopiť.
k bodu C: je to Tvoja slobodná vôľa
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Hajro Dušan napísal:Dámi a páni niekoľko odpovedí na otázky :
pri registráciii atd A: kto potom napísal za Sabakových WFC keď to nepovedali oni????????
Hmmm, a ja som zase nebola wfc aj keď som chcela byť :roll: :evil: :cry:
Naposledy upravil/-a pištoľníčka v 15 Mar 2010, 20:41, upravené celkom 1 krát.
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Mňa tiež môžete vyradiť z evidencie WFC.
Ďakujem
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"