Zp sk "A" a povolanie poštára.

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Panzer napísal:Pred časom som čítal, že poštový doručovatelia už nenosia hotovosť z dôvodu ochrany pred ich prepadnutím. Zmenila Slovenská pošta politiku?
Zrejme nie je možné celoplošne a absolútne vyradiť hotovosť z pracovnej náplne poštových doručovateľov. Nie je to ani tak o zmenene politiky ako o tom, že dakde na kopaniciach babča nebude mať dôvod brať dôchodok na účet, keď 10km dookola neni obchod, čo by bral kreditku a ani žiadny bankomat...

A že to je občas veľmi blbé... http://topolcany.sme.sk/c/5228401/dvoji ... vazbe.html :(
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

K tej nebohej postarke len tolko, ze "koktail" alebo "spekacky" pre dotycnych.
Tu mozem byt humanista akykolvek, ale jednoducho zavrazdit a ist potom na nakup do Tesca. Kedy si uz skutocne budeme vazit ludsky zivot a nebudeme ho vymienat za DVD prehravac.

Ja by som im kupil kazdemu DVD prehravac a potom im vpalil gulu do hlavy, aby si ostatni podobni dementi uvedomili aku cenu takymto svojim spravanim davaju ludskemu zivotu a ludskemu bytiu vseobecne.

Keby v USA nemaju trest smrti, tak polovica obyvatelov USA by bola vo vazeni.
Niekto tu zabije autobus ludi a nas pravny system sa tu bude s nim zaoberat 20 rokov a este ho potom mozno aj pusti aby zabil dalsi autobus ludi.
A nehovorim o tom kolko za tych 20 rokov vytazi konkretny pripad nas pravny system co platime z nasich dani. Peniaze do vzduchu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"