Sig Sauer Mosquito

eager_wilson

Príspevok od používateľa eager_wilson »

wintrey: ... urcite nepojde o naboje ... apropos, ja ich neskladujem ... ja ich takto MASTIM ... skladovanie je len vedlajsi produkt ... urcite daj zbran reklamovat, neviem vsak ako sa zatvari tvoj dodavatel, ak sa mu priznas, ze si palil HV na bielej pruzine ... malo by to chodit na tej tmavej ... drzim palce pri reklamacii ... urcite daj vediet ako si dopadol, pretoze chyba bude prevdepodobne naozaj v zbrani ...
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Zdravim vas dnes som bol pre zbraň po tom čo som ju zaniesol na reklamaciu. Chlapík tvrdil že s nej vystrielal určitý počet nábojov od rôznych výrobcov a že ani raz sa mu nestalo že by neobtiahlo záver a nenabilo.A že chyba je vo mňe že slabo držim zbraň v ruke a že preto sa mi energia ktora má obtiahnuť záver straca.Ale aj ked som z celej sily dnes držal zbraň aj tam mi vystrelil len kazdý druhy a musel som ručne stále naťahovať záver aby som dostal nabojnicu do komory a tie čo po vystrele mali vyletieť sa zasekavali v zavere alebo ostali v hlavni.
Neviete nahodou či sa dá ta zbraň vrátiť? Alebo ako postupovať pri reklamacii?
Možem ju vratiť a požadovať vrátenie peňazí?
Alebo mi nevratia peniaze a dajú mi druhú?
Ozaj môže byť chyba vo mne že to zle držím? Ale strieli sme z nej traja a a kazdemu to robilo to isté.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

neverím,že zbraň "zle" držíš,spätný ráz a celý mechanizmus výstrelu je u .22 zanedbatelný.Je to zbraň nová,reklámaciu by som opakoval,prípadne sa dožadoval overenia funkčnosti zbrane spolu s predajcom.Ak by závady pretrvávali dožadovať sa vrátenia peňazí! Na tvrdo.Hlavne sa netreba nechať obabrať.Veď vieš ako to na SK funguje.
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

wintrej
podla obchodneho zakonnika predajca by ti mal vratit peniaze za tovar pri tretej reklamacii tovaru s tou istou zavadou. V tretom pripade uz musi,ak je obchodnik seriozny urobi to uz aj pri druhej reklamacii.
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Dakujem za rady som s predajcom dohodnutý ze pojdeme na strelnicu a spoločne to vyskúšame.Tak uvidim ako to dopadne a budem vas informovať.Dufam že nebudú problémy.
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

wintrej - vdaka tvojmu zazitku, ja s kupou Siga cakam ako to dopadne. Urcite daj vediet.dik.
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Zážitok to sice je ale neprijemný ked sa na niečo tešíte a ono to nefunguje tak ako má.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

....trochu prekvapive od vyrobcu ako je SIG.
kratke zbrane na naboj .22LR mavaju podobne muchy. skus vybrat zo zbrane vratnu pruzinu, potom ju zloz a skus pohybovat zo zaverom ci sa nezasekava hladaj nadmerne opotrebovane miesta. rovnako by som skusil zmenit zasobnik. podobne problemy som uz odstranoval pri walteroch P22. a samozrejme reklamovat, chod si zastrielat s predajcom a ak to nebude fungovat ziadaj vymenu zbrane.

good luck
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Ahojte tak dnes som bol na strelnici.V pondelok som mal ist s predajcom strielať ale nejdem zatial pretože sme to dnes rozchodili na strelnici zda sa zatial že problém bol v nejakej nečistote v oblasti vyhadzovača nabojnic má chodiť do strany ľahko no on nešiel.Použili sme WB 40 a snazili sa ho rozchodiť tie vazeliny biele konzervačné robia dosť problémy jednak s odstranovanim a jednak že mechanizmus ide potom stuha a to bol asi moj problém.Ujali sa toho skuseny chlapi zo strelnice tak to rozchodili. Teraz idu v podstate hocijaké náboje vystreliť ale stane sa pri AE 5022 že sa z desiatich jeden dva zaseknu.Uvidim ešte ako sa to bude spravať či sa to bude zhoršovať alebo zlepšovať.Inak strielal som naboje REX na krabičke bolo 11.50Kčš ešte a su veľmi dobré.Inak Aj Blazzer CCI idu dobre su v rovnakej cene ako AE 5022. Dnes som vystrielal 450 nabojov za 2.5 hodiny.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa skemro »

skus radsej iny olej, WD40 po oslahnuti plamenom karbonuje. Ked som ho pouzival na Walther P22 tak po par vystreloch zacal karbon brzdit zaver a zavady boli na svete. Skus Konkor, alebo daco ine a uvidis ze problemov bude menej.
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Spravil som to tak že som po strelbe zbraň nastriekal WD 40a nechal pôsobiť aby sa rozpustili usadeniny. Potom hanzdričkou vyčistil a nakoniec konkorom nastriakal a handričkou pretrel navlhčenou v konkore myslim že to WD 40 tam uz nieje.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa skemro »

OK, len som ti pisal moj postreh. A aka je presnost Mosqita?
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

skerno: jasné pohoda dakujem za prispevok kazdy sa hodi no presnost zatial som moc neposudzoval ale na buducu nedelu sa chystám na to. Zatial som zistil že nesie trocha doprava tak bude treba mieridlo doštelovať.Potom ti poviem ako to dopadlo .
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

wintrej - dnes som si bol pre NP na Siga. Po tvojom poslednom prispevku som kludnejsi a pojdem si ho objednat. Ked bude doma, napisem ako sa spraval. Dik za tvoje info o zbrani.
inspiring_antonelli

Príspevok od používateľa inspiring_antonelli »

Niemand: nemaš za čo dufam že budeš spokojný. ak potom daj vedieť ako to šlape. zdar
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"