Psychotesty - psychológovia, odporúčania

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

maju v tom ocividne bordel a dlho mat budu.
V ruzomberku v Ustrednev vojenskej nemocnici to robia 0905775594 daka magisterka ani jej na meno neviem prist.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

R
vyhlaska zacala platit 1.8.2011 -my sme boli 3teho- podla tejto vyhlasky dostanes len karticky 2ks.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

V TN i NM 80E v trvani 2,5h :!: :idea:
To sa akoze kedy uvedomia!!!
To fakt radsej nahadzem chlapov do auta a pojdeme do BB za p. Kuracinovou :idea:
Boris27
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa Boris27 »

dnes som bol v PP PhDr. Miroslav Pivko 50€
v pohode pristup
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4236
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Volal som dalsej vysinutej psychopatke.
p. Prokopova v Banovciach po otazke kolko to stoji mi odpovedala velmi originalne 80E na desat rokov :lol:
Zlata dobra Kuracinova, nahadzem chlapov do auta a mame usetrenych 150E :!: :!: :!: :idea:
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

no zajtra navstivim tuto slecnu/pani odkaz daval AKI do ineho vlakna ked sa od nej vratim tak zreferujem. :)

http://www.psychologicka.sk/cennik.html


takze absolvovane cena 100€

Ale mozem povedat ze zo strany Psychologicky max. profesionalita a nzaujatost voci strelcom test hotovy za 1:20 a dnes mailom oznameny vysledok ... pondelok pre papierovu verziu a zaplatit :)
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

mozte tu prosim dat aj aspon v kratkosti popis co sa riesi v tychto testoch ? Co mi hovoril kamarat tak on tam tvrdol dost dlho 20 minut ho vypocuvala, potom niake casove testy, zas gulicky zoradovat a pod. Ja co som robil volakedy tak kecanie, rozmaznute flaky atd..... Dik
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

No ja som bol u nej 1:20 .... z toho tak
15 min nezavezny pokec ....

potom 15-20 min vysluch o rodine urazoch atd .... zapisovala to do nejakych dotaznikov ... ktore sa aj podpisuju

okolo 25-35 min boli machule .. najprv sa ma pytala co na nich vidim a zapisovala kazde slovo ... ked sme ich presli tak mi ich dalal nanovo a musel som jej ukazat kde to tam vidim ... dokonca ma este opravovala ako som ten obrazok drzal :shock:

potom bol popis obrazkou ruk

a 15-20min bol "inteligencny" test/y prvy boli obrazce , v druhom boli na monitore dve svetla zlte a cervene a ked sa rosvietilo zlte a zaznel signal musel si kliknut na take tlacitko .....

casi su odhadom ....
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

dik dost ma zaujma ale jedna vec to niesu stanovene jedny testy na zbrane ? Lebo toto s tymi farbami je presne test pre vodicov co jazdia s nebezpecnym nakladom. Uplne ine testy mi popisoval kamarat na vychode. Akosi sa mi zastavuje rozum z toho ze kazdy psychos si moze urobit podla seba co vytiahne no neviem.
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Sigarms »

No ked vysiel zakon o tom ze ake testy musia mat vodici kamionov tak potom to este rozdelili na tych co vozia ADR teda nebezpecne veci. Tie su zlozitejsie musia byt na to akreditovany a su v zaklade rovnake. Skusa sa tam reakcia na rozne povely, farby, plus pohovor. Tu mi to pripada tak ze psycholog si podla coho chce vytiahne aky chce test a ten aplikuje ako pokus. Potom mu vyjde nieco a povie vysledok. Ano su testy na agresivitu ale tie su v urcitej forme neaplikovatelne na ludi co robia v specialnych jednotkach lebo od nich sa ciastocna logicky vyzaduje pri zasahu. Ine su pre radovych policajtov. Proste ked sa mi rozhodne dat test pre vodicov ADR a usudi ze som ok a druhy mi da test maximalnej obtiaznosti podla coho sa urcuju iba urcite vlastnosti a urobi si z toho usudok tak je to blbost podla mna. Robil som testy este ked to bolo potrebne volakedy na zbrojak a vacsinou machule, blbe otazky typu preco si myslim ze moji rodicia neboli alkoholici atd. Ok nech si robia svoje pokusy ale myslim ze kvoli objektivite by to malo byt rovnake nie ze jeden dostane take ze tri dni sa mu sniva o zoradovani guliciek a dalsi iba hovori svoju anamnezu. Skusky na ZP su tiez z urciteho okruhu. Rovnako ma nemoze skusat niekto pri praci s vybusninami z niecoho co s tym vobec nesuvisi napr. Ako sa chovaju vcely. Spominam to preto lebo naozaj bol velky problem zohnat specializovaneho psychologa na ADR vodicov. Toto my pripada iba pokus ktory sa neda opravit za drahe prachy.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 12 years 8 months

Príspevok od používateľa sego13 »

Lukee1811 napísal:tak, a mam to aj ja za sebou v Trea s.r.o. Ako uz bolo uvedene hore za 75 eur. Ziadne stresy, ziadne blbe pohlady ze chcem zbran. mozem odporucat. :)
Iidem zajtra. Stale je to 75 Eur. Dohoda po telefone v pohode.
Napisem po testoch.
jalso
prispievateľ
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa jalso »

informoval som sa u dvoch psychologov blizkosti mna:

Renata Bekoova, Sala: 60 Eur (do konca r. 2011), potom 80 Eur
Eva Jesenska, Galanta: 70 Eur

tych 10 eur ma uz nezabije, preto by som privital nejake skusenosti s menovanimi psychologickami, aby som nahodou nesiel k takej, ktora robi zbytocne problemy. Vdaka

----
medzitym som absolvoval psych. vysetrenie u p. Beköovej, stálo ma to 60 eur, pristup bol bezproblemovy, vysetrenie netrvalo dlho. Jej web:
http://renatabekoova.szm.com/
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

michaldelrio
uved aj nazov psychocentra,usetris tak cas a peniaze ostatnym zaujemcom /kde nemaju chodit/ a psychosi mozno zacnu premyslat ...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

Volal som do Šale tej p.Bekoovej a neni tam problém prijsť aj v skupine. Ak by sa jej ozvala skupina 10 a viac- vie pribrať dalsiu kolegyňu, aby sa testy v pohode zmákli.
Naposledy upravil/-a peterson v 06 Feb 2012, 16:53, upravené celkom 1 krát.
eloquent_bell

Príspevok od používateľa eloquent_bell »

Ta jedna za 80 bola pani Pokorna. Tych zvysnych dvoch neviem presne urcit lebo mi volali spat. Ta posledna ma ale par euro bonus za zabavny faktor. Skoda ze par euro zlava zo 150 je stale vela :lol:

Ja to asi vidim na tu Trea s.r.o. Suma 75 v BA nakoniec bude este dobry deal.
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"