WEBFORUM Cup

Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Vrcholny strelci a spol
- Prečo chcete deliť WFC po prvom roku existencie?
- Čo vám na modely, ktorý tvoríme za pochodu nevyhovuje?
- Posunie rozdelenie WFC strelcov dopredu?
Uťahujte si, hecujte sa, motivujte sa", ale neprivlastňujte si nárok na rozdelenie WFC na: ? vrcholny strelci a menej skuseny ? .Neviem, neviem, ale k vrcholnym strelcom by som zaradil tak Mira Ťažkého>Maja Vyšného>Ľuba Makuku>Ondreja Pupalu a spol. Nemenoval som ich podľa "vrcholnosti". edit: Pri všetkej úcte priatelia, k Vám a Vašim schonostiam.
Myslím si, že 90% ľudí, ktorí prišli"do WFC a na WFC preteky NECHCÚ DELENIE!
===
Diskusia na webe nastoľuje len otázky ale nie odpovede :!: Ak nerátam wertyho počin vo vlákne: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=2535 :!:
Niekto si ani neuvedomuje čo píše, ale píše, mení názory a lavíruje medzi nimi a nami, ale konkrétny návrh nedá! Niekto príde s 1ným, 2vomi nápadmi, ale napokon to vzdá, lebo sa nedá dopátrať v odpovediach k cieľu. A niekto odpíše len na základe pár strán, a netrafí sa, alebo mu nikto neodpíše-takže nie je s kým a o čom dikutovať./ :D Vyznať sa v tom môže len D.Copperfield s pomocníkom :D/. Pretože veľa riešime pri stretnutiach na pretekoch, cez mobil, osobne, na webe...atď a niekomu nezainteresovanému sa zdá že to škrípe, rozpadajú sa, sú lační po tituloch :wink: :roll: :wink: OMYL :!: Je to diskusia na mieste a výmena názorov a nie osobné útoky.
BODOVANIE
Treba sa skôr zamerať na hodnotenie a počet účasťníkov na preteku. Myslím si kalendár WFC bol a bude stvorený s dostatočným predstihom, a zaradenie-prehodenie 2-3 pretekov nemôže zásadne ovplyvniť vývoj poradia. Keďže kalendár bol a bude známy dopredu / :D a nám nejde o výsledky :D / každý si môže nájsť termíny a čas. Hodnotiť každého strelca, každý pretek a zarátať mu SKUTOČNE DOSIAHNUTÉ MATCH % v Overall Match Results, ktoré vyhlási usporiadateľ preteku :!: a nepreratúvať na prvého vo WFC poradí. DEFORMUJE TO VÝSLEDKY :!:
Napr vyhrá XY zo SAPS a "náš WFC prvý" je až 11ty a po prerátaní má 100%. Prdlajs :!: ...bude mať svojich 55,24 Match %. :roll: Potom si každý vie spočitať, koľko má pretekov, bodov a vie kde sa v hodnotení WFC nachádza, pokiaľ mu na tom záležíííííííííí a aj naša kontrola ja ľahká. .
POČET PRETEKOV
Keďže preteky WFC sú rovnocenné! a účasť dobrovoľná / viď bod 15. Preteky zaradené do WFC sa považujú za rovnocenné, bez ohľadu na ich náročnosť a druh. / nie je počet účastníkov na preteku podstatná. Ak XY dosahuje 25,30%nú výkonnosť a zadarí sa mu jeden, dva krát, je to v pohode. Keď bude sám nedostane 100% a NIKOHO neohrozíííííííí. Potom otázka? Kde sa stráca ten "náš team of spirit" kamarádsky duch," ktorý stál pri glockovom nápade a zrode WFC.
Keďže som nikoho nemenoval, neočakávam útoky na svoju osobu, len som vyjadril svoj názor :wink:
Pridávam do: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=2535 tému.
Naposledy upravil/-a Igoca v 08 Nov 2009, 17:23, upravené celkom 4 krát.
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Tango, momentálne len prebieha plodná diskusia- nedaj sa ostrašiť a ani zastrašiť! Je nás dosť tých čo strieľame pre radosť a nie pre výsledky! :wink: ... :D .
Ja osobne ako som napísala, som za zrušenie celkového poradia, na porovnanie sa seba samého je postačujúce aj vyhlásenie usporiadateľa.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

igoca napísal:Keďže som nikoho nemenoval, neočakávam útoky na svoju osobu ...
Ty, igoca, ty si mi ale pekny hajzel!

To len na pripomenutie, ze vzdy treba cakat utok a byt v strehu :lol:
(Účastník WFC je povinný udržiavať srandu, smiech a ...)


tango:
To bolo vcelku trefne. :wink:
Prave sa nam tu lamu lady, ze ci to bude viac o sporte alebo o WFC. Sam som zvedavy na vysledok.
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

tak ja teda zatnem do živého a nech si každý spytuje svedomie...
Za nejaké dva-tri mesiace, čo som začal strieľať wfc som si našiel toľko priateľov, ako za žiadne iné porovnateľné obdobie v mojom živote. tak, a máte to...
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

S týmto musím prudko súhlasiť! :wink:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

....a tej srandy co sme si uzili..... :D :P
inspiring_wu

Príspevok od používateľa inspiring_wu »

a tie výsledky aké sme porobili... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

igoca:
Nemohol by si prepnut na inu farbu? Aspon u mna sa ta zelena ozaj neda citat

to yarco a bionda:...mohol ale neprepnem! Apropóóóó, že ste to nenapísali aj wertymu, sa normálne čudujem :roll: :roll: :roll:
to yarco:...no vidíš a bál si sa! :D ,ale aspoň vieš čitať medzi riadkami. Šikovné chalanisko - vždy si sa mi pozdával :wink:
K modelu rátania: Ak máte predstavu, koĺko hodín sme s bbpd a glockom špekuľovali, aby sme čo najspravodlivejšie ulahodili streleckej populácii / nie papulácii :lol: / Slovenska, tak by ste nám kúpili jednomaléteplépivopretroch :cry:
to bionda+yarco: ak máš návrh, nerozpisuj to tu, ale v: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t= ... highlight= zelenou napíš výstižne napr: FARBA: Milujem zelenú farbu. a chatovať môžeme tu. Keď budú dané návrhy na zmenu, a budeme to mať na webe pretrkotané, tak v Čachticiach sa s podporou Rady WFC zhodneme na modeli, ktorý bude pre všetkých prijateľný. On je aj teraz, až na 2-3 doladenia-vychytávky, ktoré aj tak vo svojej podstate nič prevratného neprinesú.
Naposledy upravil/-a Igoca v 10 Nov 2009, 14:52, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 16 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

to bbpd-butvin-noacoak: načo slová - viem o čom to je, kamossssi :wink:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

Ja som napísala úplne racionálne - diskurzívny návrh- Zrušiť celkovú tabuľku!!!!
A zelenou písať nebudem! Tá sa mi nepáči!
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Ozaj tymto som sa tu uz chvalil :?:

http://www.skptn.sk/strelecky_odd/rok20 ... 202009.pdf

Ostatne preteky najdete pod: http://www.skptn.sk/strelecky_odd.htm
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Vsetko fajn len niekto pobabral moje ctene meno :roll: :shock: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Dátum registrácie: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kua ale to ma mrzi!

Sak som to pisal z vysledkovej listiny!!!
Nemas na konci "š" ?

Moja chyba. :oops:

Ale vsecia vieme kto skoncil podomnou. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Michal-ale to bolo len tvoje jedine vitaztvo :lol: musis este vela nabojnic pozbierat :twisted: Tesim sa na Cachtice-full auto :lol:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

b bpd napísal:a tie výsledky aké sme porobili... :wink:
To berieme Marek ako tvoje priznanie (a potom že je prvý)!!!
Zamknuté

Návrat na "Webforum CUP"