OBUV -pracovné i sukromné použitie

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

Kde je moznost kupit nasu hore spominanu obuv cez net? Priamo k vyrobcovi to mam daleko
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa kamov »

sparks napísal:Kde je moznost kupit nasu hore spominanu obuv cez net? Priamo k vyrobcovi to mam daleko
Cez bazos, mozno aj daky army-shop, no tam preplatis.
http://www.bazos.sk/search.php?hledat=g ... 5&kitx=ano
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

sparks
vela modelov ma na predajni /alebo objedna/ košicky

http://www.dobrylovec.sk/sk/index.php?m ... tegoria=60
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Sparks, ja kupujem priamo od výrobcu. Na stránke http://www.obuvspecial.sk/ nájdeš všetko podstatné. Nie všetky modely však majú skladom. Treba im napísať alebo brnknúť a oni ti obratom pošlú aktuálny zoznam skladových zásob.
:wink:
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa me2dik »

No z tych cien na dobrylovec.sk som odpadol, to je co za nenazranca toto 100% marzu si davat ? Velebnosti jdu blejt.....
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

me2dik
tiez ma ceny "zaujali"
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BTV »

Pani, kupte aspon 50 parov topanok a dostanete 20% zlavu... :lol: :lol: :lol:
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa me2dik »

Ukazka bezneho slovenskeho podnikatela, cest zopar vynimkam :roll:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1444
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Pridam aj ja zo svojho sudka, aj ked nie z obuvnickeho. Uz davnejsie som dodaval nejaky tovar do predajne auto-moto. Za 1ks som uctoval 400 Sk. Pri dalsej navsteve predajne som videl moj tovar vystaveny s cenovkou 1400 Sk :shock: :shock:. Slovenska realita je taka, ze obchodnik chce vela zarobit uz na par kusoch tovaru.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Byvala robila v ocnej optike. Majitel nakupil za lacno ramy v Taliansku a tu predaval s 800% marzou.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa peterson »

chlapi, čo si to dovoľujete- okydávať "tiež podnikateľov" ? :D

Kritika tejto skupiny ľudí určite narazí na odpor dotknutých. Neni dávno, čo som si vyslúžil búrku od zopár ľudí, ktorí si to vzali osobne...
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

peterson:
Nečuduj sa, že to vtedy mnohí vzali osobne. Ty si totiž tú 'kritiku' nesmeroval v štýle "medzi podnikateľmi/policajtami/atď sú aj takí ...", ale skôr že "podnikatelia/policajti/atď sú takí a takí...". To sa potom ťažko čudovať, ak to tých poctivých naserie... :roll:
Obzvlášť poctivých strelcov, ktorí ako komunita majú s generalizáciou svoje bohaté skúsenosti. :?

Ale neoživujme tu bezdôvodne zbytočné spory, nikomu to úžitok neprinesie.


Mimochodom - my zákazníci sme tu pánmi. Takú maržu ešte nikto nevymyslel, aby sme to za ňu MUSELI kúpiť. Nepáči sa mi cena, idem ďalej a neminiem ani cent. Sú na mňa drzí a ofučaní? Idem preč.

Ja nehovorím, že sú mi spomínané ťahy obchodníkov sympatické, ale je to ich biznis. Keď to za takú cenu predajú, je to ich zisk. Keď im to trčí rok na sklade, je to ich strata. Každému, čo jeho jest.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Ma nejaky majitel BOSP vyrobkov istotu, ze je to skutocna hruba koza z velkeho platu a nie vylisok z pomletych kozi ? Lebo moje topanky od Krala su presne z tohto vylisku. Predal mi ich za 40 euro a pokial je cena BOSP priblizne rovnaka, nerobim si iluzie, ze ta "hydrofobna hovadzia usen" bude skutocne to, za co ju na papieri vydavaju.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Rudo, pri dosť nešetrnom zaobchádzaní v revíri (nevšimol som si ostnatý drôt) sa mi jednu nechtiac podarilo narezať tak trochu na plocho. OK, vysvetliť, ako vyzerá ten rez síce neviem, ale dosť som ho študoval a prierez vyzerá "čistý", teda bez vrstvenia. Koža bola dostatočne hrubá, takže boty nie sú prerezané naskrz až k podšívke, ale len "narezané". Ďalej normálne slúžia a odolávajú vode i snehu.
:oops:
Samozrejme, hovorím len o jednom konkrétnom kuse, nemôžem ručiť za to, že všetko, čo z vylezie z ich fabriky, je na tom rovnako. V každom prípade, som rád, že vtedy to tie topánky vydržali a hrot ostnatého drôtu neskončil zapichnutý v mojom predpriehlavku, či jak sa volá tá časť pred priehlavkom. Aj vďaka tejto skúsenosti sa zo mňa stáva fanda značky BOSP. Mám od nich štyri páry bôt, ďalšie má otec. Ak sa však vyskytne nejaká negatívna skúsenosť, určite budem informovať aj o nej.
:wink:
Zatiaľ za najväčšie mínus považujem slabšiu odolnosť (toho letného "policajného modelu") voči škriabancom. Pri bežnom nosení s tým nie je problém, lenže ja sa musím k jednému z posedov driapať malinčím a tam potom občas vidno drobné škriabance na špici a nejaké aj po bokoch. Na cordure ani stopa, na koži áno. Nejde o nič dramatické, boty, keď ich poriadne nakrémujem a vyleštím, stále vyzerajú OK, ale ja o tých drobných škriabancoch viem a preto by ma potešila vyššia odolnosť. Hoci neviem, či to vôbec je možné je pri použití rovnakých materiálov.
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1898
Registered for: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa matus69 »

matus69 napísal:co hovorite do zimy na toto?

http://www.usarmy.sk/page.asp?prg=tovar&TovarID=1624
vcera som ich prvy krat vyskusal, zhruba 4h chodze, z toho hodinu sme preslapavali cestu v snehu hlbokom obcas aj vyse kolien.
Horny golier sa da pekne stiahnut, takze ani trocha snehu mi nevbehlo do topanky, chodi sa v nich v snehu super a su velmi pohodlne a teple. Isiel som nalahko, este uvidim ako sa budu spravat s ruksakom.

Nevyhoda je, ze nie su stabilne, clenok je v nich volny, takze na tvrdom hrbolatom podklade treba davat pozor na vytknutie clenka.
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"