WFC GALÉRIA /foto,video

Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa SIG1 »

Mám zapožičaného stroja aj kartón náhradných dielov z CZUB - 75B vraj ma chcú ako fabrického strelca na boj vo vysokej tráve a na lade.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Kua chlapi kašlite na to. Však na vás CZ UB skrachuje, na toľko fabrických strelcov neviem či má fondy. Alebo prepustia Týca?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jozkovi este korcule chybaju,zial u nas je aj sneh :roll: kua uz by som aj strielal nedame nejake stretko kde vymrzneme a bude nam fajn.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Rasťo, ber pozitívne že už je Január. V marci začíname. Ale od veci by to nebolo :wink: s kopou čaju a dobrý gulášik ....
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

rob999-to sme este neskusali ved by bolo zaujimave superit len zo zbranami rovnakej znacky :twisted: Sigistov je vas dost aj vyrovnanych,Kacenarov tiez,shadowakov sa tiez par najde,glockari su.Ozaj mame aj univerzalov co maju aj viac zbrani viac divizii,vacsia sanca :lol: neberte ma vazne len na spestrenie mlkveho fora :lol: sutaze :wink: ozaj ale noacoked-baletka vyhral on je sam :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

No ja viem že tu máme ďalšieho STI-čkára. Aj som mu z nej už strieľal. Igoca, čo sa nehlásiš! Čo spíš?

A strieľal z nej naozaj dobre. 8)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Aj od nas ma Hedo Norinco hadam ho zoberu do partie :lol:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

Hedo má Norinco? To ho určite vezmú, veď Norinco/STI vsjo rovno :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Len Hedovi ide neseka ako baletke a ten tam aj hnoj da a odpali :lol:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Chlapci vazte slova lebo byt 18 storocie tak vas vyzvem na strelecky suboj na 10 krokov a ked sa dam bokom tak ste vopred prehrali aj keby ste brokmi strielali :lol: :D
Kazde spravne STI musi sekat :!: Strielat ked sa ti zbran nekazi to vie kazdy... Dobre igocu neratam :wink:

Rastik nemas odlozene video prveho treningu robiho a Biondy na Turceku?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Musim pozret,to ked prisli ako vyorane...za neuverejnenie videa berem eura poslem robovi cislo uctu :lol:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

igoresku...

Mohol by si sem zavesit nejake videjko STI v akcii nech ta mozem pochvalit a privitat v klube :lol: :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

BALISTIK napísal:Musim pozret,to ked prisli ako vyorane...za neuverejnenie videa berem eura poslem robovi cislo uctu :lol:
Len si dúfam dobre pamätáš čas môjho tasenia a prvého výstrelu so zásahom popra v ten istý deň keď sme boli ako vyorané ...(kondícia 2, SIG SPC2022, nylon púzdro DASTA). Pokiaľ toto uverejníš, s videom nemám problém a rovnako náš súboj v Tekove (ja klasicky a ty ľavou rukou). :twisted:
inspiring_hamilton

Príspevok od používateľa inspiring_hamilton »

:lol: :wink: .. hold vtedy vyoraní, dôležité, že ideme vpred a nie vzad !!! :wink: :lol: :lol:
Som rada ak sa zlepšujeme! Horšie by to bolo, ak by to bolo opačne :lol: :lol: alebo stále rovnako :lol: !
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Robo v Tekove si im pomahal stavat aj trenovat ze :lol: ano poprel by som aj Bionda aj Robo hned prvy krat boli super.Keby kazda zena si aspon tak strelila ako vtedy Bionda bolo by hned viac profesionalov.Robo uz vtedy tasil pekne a predpovedal som mu ze ma na to :!: je to dar nie kazdy vytasi hned s fleku cca do 1,5sek a trafi :wink: To dufam nepoprete ze som sa vas snazil podporit v zacatej veci :D len tak dalej.Ako hovorim aj ten posledny na sutazi je lepsi ako ten co sa iba chvali mam devinu :roll: a nevie ani obtiahnut a reagovat v casovej tiesni :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Webforum CUP"