Aké púzdro používate na nosenie?

Aké púzdro najčastejšie používaš?

Fobus
34
11%
Opaskové
99
32%
Opaskové vnútorné
142
46%
Podpažné
9
3%
INÉ
27
9%
 
Celkom hlasov: 311

inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

kapo ja som len chcel vedieť pre svoje vlastné potreby a poznanie kto aké púzdro nosí...
inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

xmaster: kde si si dával robiť gumený pás? u koho? Lebo tento od Falco vyzerá dobre, už som ho teda aj skúšal ale potreboval by som tam napríklad ešte jedno vrecko atd....
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Ludia mam taky problem :oops: Kedze s puzdrami nemam ziadnu skusenost objednal som si prve ktore sa mi zapacilo a to FALCO 651.Puzdro je super akurat pre mna nepouzitelne na bezne nosenie :( Mam chudu postavu a ked si dam to puzdro hrozne vidno ze mam zbran lebo odstava.Preto by som chcel aby ste mi poradili nejake puzdro na bezne a hlavne pohodlne nosenie po cely rok.Ked si dam zbran len tak za opasok je to super akurat to prekaza ked sa zohnem a nechcem riskovat ze mi niekde vypadne.
P.S. mam walther P22

Vdaka za kazdu radu.
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 26 Mar 2012, 12:46, upravené celkom 1 krát.
friendly_cartwright

Príspevok od používateľa friendly_cartwright »

Lenze ja mam 170 cm a 50 KG :D Pozeral som toto http://www.falco.sk/e-obchod/produkt/258/ myslite ze to bude dobre? A mozes do toho dat max 4cm opasok :wink:
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 26 Mar 2012, 12:46, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5637
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Emsit, skús Sickinger Lightning.

EDIT: Až teraz vidím, že to máš na P22. Tak to asi Lightning na také flusátko nezoženieš.
inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

emsit to púzdro ti bude uplne sedieť a bude aj super na nosenie :) túto kombináciu zbraň a púzdro používam aj ja a je to uplne OK
Používateľov profilový obrázok
xmaster
prispievateľ
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa xmaster »

warevolf:

ten pas som si daval robit u toho koziara v poddunajskych biskupiciach,sa mi zda ze niekde som tu o tom pisal a daval na neho aj kontakt...
v najblizsej dobe si tam tiez chcem objednat nejake veci tak ak chces daj vediet cez SS...
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 2 months

Príspevok od používateľa aris »

vonkajsie kozene puzdro.

nosim cely rok, zima, leto

a tiez som si myslel, ze to hrozne vidno (lebo som si nerobil nejake zvlastne starosti). Najma ked som mal napr. tenky rolak. Myslel som si, ze kazdy musi vidiet, ze to nie je mobil. No a zrejme to nikto nevidel. Nezbadal som ziadnu zmenu spravania u ludi, ktorych som poznal.

Dokonca, ked som jednemu povedal, ze mam kupenu zbran, tak sa ma spytal, ze kde ju mam. Ked som mu povedal, ze predsa na opasku bol zjavne vyvedeny z miery. On ju jednoducho pod tym odevom nevidel.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...to ako nikto nevidel toho tlstocha HK??? :D
inspiring_agnesi

Príspevok od používateľa inspiring_agnesi »

Ked máš 120 kg skryješ aj HK :D
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...to hej ako jeden cech co nosi mlok v brusnom previse bez puzdra...nadvihne brucho a mlok mu vypadne rovno do ruky... :D :D
...aspon sa netrapi ake puzdro pouzije...
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 2 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Chalani,kamoš si kupil na HK USP Compakt :Fobus HK 1LH ale ma problem s puzdra zbran vytiahnut :) .Inač tam sedi ako uliata akurat,že tam nieje ta nastavovacia skrutka ako bežne byva,ale je to cele znitovane.Upravoval to už niekto?Mna napadlo len ten jeden nit odvrtat a nejako tam prisposobit šrobik a matičku na nastavenie zovretia,alebo to niekto vyriešil jednoduchšie?
Vdaka za tip.....
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nahriat fenom
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."