K100 alebo Glock 19

Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

Presne to som chcel povedat!
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

príslušníci špeciálnych jednotiek francúzkej armády pri vynáraní sa z vody a spolahnutí sa na jedinú jednu zbraň v tej chýli ktorou sa kryjú na nepriatelskom území!!!! http://video.google.com/videoplay?docid ... 1207740699
je to GLOCK !!!
toto som vystrihol z jedného dokumentu iba pre káčkarov. toto je odpoveď na otázku, ktorú zbraň si vybrať. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Pani, tuto temu som zalozil Ja pred vyse rokom, ked som sa rozhodoval aku zbran kupit. Medzi tym som sa rozhodol, kupil a som presvedceny, ze som si vybral spravne, o com som pisal niekolko prispevkov dozadu. Nemam nic proti tomu, ze si tu piseme skusenosti, aka zbran je najlepsia, ale trochu sa zamyslime nad tym, ze mi to tu pripada niekedy ako ked sa deti hadaju na pieskovisku, kto ma lepsie auticko... Kazdy si bude chvalit to, za co vyhodil peniaze a neda na tu svoju zbran dopustit.... :idea:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5632
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

K-100 alebo Glock? Moja odpoveď je Heckler! Napriek tomu by som v dohľadnej dobe rád ešte Px4 alebo 92 FS od Beretty. Preto mi tieto žabomyšie vojny prídu ešte zábavnejšie, keďže sa ma netýkajú. Jediné, čo nechápem je, že vás to ešte stále baví. Zvlášť, keď hádam všetci vieme, že Glock ani Kačka nie sú zrejme najlepšie pištole na svete (neverím, že sa dá objektívne určiť, ktorá pištol je absolútne naj). Preto sa čudujem, ako sa bránite faktu, že sú to len mašinky, ktoré majú svoje muchy, občas sa na nich niečo pokazí, občas treba niečo opraviť, vylepšiť... A občas sa nejaký kus nepodarí. A rovnako sa bránite faktu, že niekomu môže jeho K-100/G-17 šlapať roky-rokúce ako hodinky. Podobné je to na niektorých českých fórach, kde sa hádajú o to, či je lepšia ČZ 75 alebo Glock. Ako... mám to viac-menej na háku, ale už ma moc svrbel jazyk, keď vidím ľudí, ktorých názory si inak dosť cením, v tejto srandistickej debate.
:lol: :roll: :lol:
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Jack: veď aj o tomto toto fórum je . čo sa týka tvojho názoru na zbrane.. (volíš Heckler) zas obhajuješ svoj vkus a tým robíš to čo aj oni :D Keď už sme pri súdení kvality, nezabúdaj na to najdôležitejšie. A to je pomer, CENA a kvalita.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

janesk napísal:Jack: veď aj o tomto toto fórum je . čo sa týka tvojho názoru na zbrane.. (volíš Heckler) zas obhajuješ svoj vkus a tým robíš to čo aj oni :D Keď už sme pri súdení kvality, nezabúdaj na to najdôležitejšie. A to je pomer, CENA a kvalita.
svätá pravda!!!!
máš bod janes!
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5632
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nieee. Ste ma tak celkom nepochopili. Moja vina.
:lol:
Že moja odpoveď znie Heckler, bola irónia na večné hádky K-100 vs G. Nechcem presadzovať žiadnu značku, lebo si myslím, že každý by si mal vybrať podľa seba, potom byť spokojný/nespokojný, no netváriť sa, že to je tá absolútne najlepšia voľba na svete (viď Kačenkári vs. Glockári na tomto fóre) a ostatní si nevybrali dobre. Ale ani to mi nejak extra nevadí, celkom rád to tu čítam a mám z toho vlastne srandu, že dospelí a chytrí chlapíci sa vedia naťahovať jak keď mali desať. Takže tak nejak.
:wink:
Naposledy upravil/-a Jack v 12 Apr 2008, 00:47, upravené celkom 1 krát.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa polucias »

:shock: :D :roll:

ok
friendly_panini

Príspevok od používateľa friendly_panini »

K 100 má jednu mimoriadnu vlastnosť ktorá chýba všetkým popredným svetovým značkám.
Vyrába sa to na Slovensku.
Vyrába to na Slovensku jeden tvrdohlavý slovák, no nekúpte to. Ja sám si K 100 skôr či neskôr kúpim.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

príslušníci špeciálnych jednotiek francúzkej armády pri vynáraní sa z vody a spolahnutí sa na jedinú jednu zbraň v tej chýli ktorou sa kryjú na nepriatelskom území!!!! http://video.google.com/videoplay?docid ... 1207740699
je to GLOCK !!!
Uz som sa nechcel zapajat ale nedalo mi.

K100 len kvoli mne robil test ci K100 striela pod vodou. Bola to moja podmienka na kupu K100. Ak bude strielat pod vodou kupim ju! Netrvalo ani dlho a Jaro s chalanmi natocili videjko.

Vysledok :
Kacka no problem vybuchala cely zasobnik.
Glock 2 rany = 2x zadrzka. ( majital tvrdil ze asi zaver brzdil o dno suda a ze tam bolo malo vody)
Vsetko je vydiet na videu.
http://video.google.com/videoplay?docid ... &plindex=0
inspiring_kilby

Príspevok od používateľa inspiring_kilby »

ako som kukal na to video tak sa mi zdalo ze K100 bola ponorena len tak na pol ...a chalan s Gckom siahol az na dno suda ....tak mozno to nebol celkom rovnocenny "suboj" ...ale v podstate mi je to jedno, to len na margo tych 2 zavad na glocku... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...ak si uvedomíš tempo, ktorým z toho rozstrieľaného suda mizla voda, je jasné, že ak chcel Gločíka aspoň zvlhčiť, musel ruku strčiť oveľa hlbšie - ale ponorený asi nebol viac ako Kačka! (šak aj to meno - ako Kačka vo vode...) :D
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 906
Registered for: 17 years

Príspevok od používateľa djuri »

este vas to bavi? :D
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

eee. :wink:
inspiring_kilby

Príspevok od používateľa inspiring_kilby »

heh ja som tu nechcel duchat do pahreby, za to som napisal ze mi je to jedno a do teraz som sa do tejto debaty vobec nezapajal, len som si neuvedomil to ako napisal Igrlik ze v tom sude uz fakt zrejme skoro nebola voda :oops:
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"