Remington 700 (variacie)

Kall
prispievateľ
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20 years 3 months

Príspevok od používateľa Kall »

toto řešení funguje na jedné CZ 550, občas na vidění v Senici.
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rado74 »

strelba na kurvadaleko :lol: :lol: :lol: to si musim ulozit v hlave
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

leos napísal:sniper68 nenech se odradit těma "chytrýma radama a kritikama" .
Super prace!!
Leos dakujem.
...Mna len tak hocico nepolozi a kritika je asi jedine co ta moze posunut dalej. Jasne ze je jednoduche nieco ofrflat, ale to urobim aj ja ked vidim napriklad Skoda city (neznasam igelitky na kolesach) Ale dizajner za to nemoze - je to tlak menezmentu, trendov, VW, atd... Skor ma vytoci nekvalitne spracovanie, zly lak...

Ja som na to sam a snazim sa nejako bavit a vobec nic od toho necakam.
Mal som len jednu kritiku a vela pozitívnych na US forach (ale potom som identifikoval osobu co to pisala...)Tiez tam maju podobne tahy ako vsade na svete. Napriklad ospevuju vlastne produkty tvariac sa ze su obycajní zakaznici ale velmi spokojní s danym produktom....

V pohode...

Este raz dik za podporu
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa onevan »

sniper68 napísal:Hm, tak to vidim prvykrat... Mas nejaku spatnu vazbu o funkcnosti...?

Ja som to riesil pouzitim 10mm nerez. , tak ako tyciek a tie su zapustene hlboko v zadnej casti kde je botka, tak ako to ma Cheytac Intervention a je to tuhe dostatocne.
Ne ne nevím o tom řešení na Sa58 nic. Jen jsem to zahlédl a nevím jestli to správně funguje. Jen jsem se ptal jak to funguje u tvé pažby.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa onevan »

leos napísal:Toto provedeni bude po mechanicke strance lepsi nez sklopka.Kloub je vzdy problemove misto.
Prosímtě jaký problémový místo? Už jsi někdy nějakej kloub na pažbě viděl? Viděl jsi někdy jak dokonale to má udělaný AI AX nebo RPA nebo Barrett 98b?
leos
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa leos »

Problémové místo je jakákoli pohyblivá část.Čím složitější,tím hrozí reálně větší možnost poruchy.
A to je všeobecné pravidlo,které neplatí jen u zbrojního odvětví.(nedělám si naději že by jsi to pochopil)
Nevím jaké strojní vzdělání máš ty,ale troufám si odhadnout že žádné.
"Pár" zbraní jsem už držel.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

Neblbnite!

Nema cenu sa tu hadat...

Spravime seriozny test: Prehodim rovnake "zelezo" z jednej pazby na druhu s rovnakym strelivom a pustime seriu ran povedzme na 300 a na 500

Vysledky sem zavesim a uvidime v praxi vysledok.

Hlavne klidek.
inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

onevan napísal: Ne ne nevím o tom řešení na Sa58 nic. Jen jsem to zahlédl a nevím jestli to správně funguje. Jen jsem se ptal jak to funguje u tvé pažby.
na tej 58-me to funguje jak ma ... i ked ma len jednu polohu :)

to snipre68 citas mi myslienky :) (test jedneho zeleza v obidvoch pazbach)
erebos
expert
Príspevky: 2130
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa erebos »

Leos :

Prosím ťa hovoriť o "kĺbe" v pažbe ako o problémovom mieste je v dnešnej dobe s prepáčením hlúposť. To čo tvrdíš platilo v časoch keď sa "sklopky" začali vyrábať. Ano veľmi často dochádzalo používaním k postupnému "vyklaniu". V dnešnej dobe je dostatok konštrukcií, ktoré majú tento problém spoľahlivo odstránený. Ako príklad môžeme uviesť konštrukciu SSG 08 kde je mechanizmus kĺbu zvládnutý na výbornú. Samozrejme sú aj iné konštrukcie, niektoré ako spomínali vyššie, ale sú vzácnejšie.

Samozrejme sa nebudem hádať, že najspoľahlivejšia pažba bude na Mosinke z WWII, ale tu sa bavíme o trochu inom produkte, o inej kvalite materiálov, o inej úrovni spracovania.

Pokiaľ je tvoja nedôvera voči "kĺbu" v pažbe podložená osobnou skúsenosťou s niektorou z moderných konštrukcií použitej na odstreľovačkách rád sa poučím a ostatným to môže pomôcť pri kúpe.
leos
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa leos »

erebos :já psal o "problémovém místě" ne o vyklání.To je rozdíl.
Myslím že to je lehko k pochopení.(samozřejmě,nemusí se nikdy nic stát,ale...)
(například prasklá tlačná pružinka nás potrápila)
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa onevan »

sniper68 napísal:Neblbnite!

Nema cenu sa tu hadat...

Spravime seriozny test: Prehodim rovnake "zelezo" z jednej pazby na druhu s rovnakym strelivom a pustime seriu ran povedzme na 300 a na 500

Vysledky sem zavesim a uvidime v praxi vysledok.

Hlavne klidek.
Ahoj sniper68, já se nehádám. Je jasný, že si dospělej člověk, že děláš skvělou věc, a že si z kritiky a dotazů dokážeš vybrat to co tě posune dál.
Používateľov profilový obrázok
onevan
prispievateľ
Príspevky: 276
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa onevan »

leos napísal:Problémové místo je jakákoli pohyblivá část.Čím složitější,tím hrozí reálně větší možnost poruchy.
A to je všeobecné pravidlo,které neplatí jen u zbrojního odvětví.(nedělám si naději že by jsi to pochopil)
Nevím jaké strojní vzdělání máš ty,ale troufám si odhadnout že žádné.
"Pár" zbraní jsem už držel.
Takovýhle teorie dokáže prezentovat každej. Já jsem z těch zbraní na rozdíl od tebe střílel a vím jak jsou udělaný. Tvoje invektivy se snažím přecházet bez povšimnutí. Strojní vzdělání sice nemám (mám elektrotechnické - automatizace, programování a počítačová technika) nicméně materiály a mechaniku jsem se učil taky. Tys ty současný zbraně s kloubem viděl tak na Googlu a o precizní práci si můžeš nechat zdát. Protože ty tvoje okopírovaný a ukradený brzdy ala Roedale znám a tvoje montážní lišty, který nesedí na zbrani, mají příšerný zpracování a jsou ze zcela nevhodných materiálů, tak ty taky znám :-)

Příspěvek ode mne nebyla kritika, jen jsem se ptal jestli to bude dostatečně tuhý.
leos
občasný prispievateľ
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa leos »

Kdyby jsi něco přecházel tak nebudeš reagovat...Ja jsem svůj první přízpěvek vůbec neměl zaměřen na tvoji osobu.
Pouze jsem napsal že kloub je problémové místo.(vzhledem k tomu že jsme jeden na AI pažbě opravovali)
Vůbec mě neznáš a přesně víš z čeho jsem střílel.Zajímavé.
Nikdy jsme pro tebe nic nedělali a soudíš materiál(znám ještě jednoho takového).To by asi měli dělat jiní.
Nicméně nevím jak to co jsi napsal souvisí s Remingtonem o kterém je toto vlákno nebo s pažbou od snipera?
Tvá reakce je hloupá stejně jako kdybych zde prezentoval tvé rady ohledně výběru zbraně pro LR z jiného fora.
Jsou to všechno jen prázdná slova na internetovém foru takže tímto končím
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

Len taka otazka. Na co je dobra sklopka na Remingtone :roll: ? Na CheyTec pri tej dlzke laufu este ok. vlezie to potom do standartnej skrine, alebo bag-u.
sniper68
prispievateľ
Príspevky: 258
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sniper68 »

AKI napísal:Len taka otazka. Na co je dobra sklopka na Remingtone :roll: ? Na CheyTec pri tej dlzke laufu este ok. vlezie to potom do standartnej skrine, alebo bag-u.
To bude asi len vec nazoru...
minus 300mm je vzdy OK

Ja si neviem dost dobre predstavit ze by som moj M700 neskratil nakolko ma 1350mm :D
To by mi priecne nevosiel ani na sedacky Oktavie...A zlozeny ma presne 1000mm
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"