Sig sauer P226 S X-FIVE Allround

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Silvia ty čakas babetko :lol: kua kedy ste to na tej sutazi stihli :twisted: Sorky za OT :oops:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Rasto! no pekne, teraz sa tvaris ze ty nic ! :lol:
(snad nas electron vymaze, prosim prosim)
A babatko krasne sa narodilo cooperovi, mne az v maji :oops: to bude velka laska, ach ach :P
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

Zdravím všetkých priaznivcov Sig-ov. Dnes som si u Fraňa kúpil aj ja svoj vlastný, krásny, úžasný Sig P226 X-SIX Master shop Black&White. Ked som ho zbadal na výstave IWA v Norimbergu, hned mi padol do oka. &no láska na prvý pohľad. Teším sa ked si z neho zajra konečne zapráskam pár rán. Je to krásna zbraň. Ten ilaflonový povrch s kombináciou lesklého povrchu je fascinujúci. :D :D :D
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

satoone666, blahozelam ti ku kupe noveho milacika. Predpokladam ze ho budes drzat viac v trezore ako s nim realne strielat na strelnici (ked si sa rozhodol pre B&W). Neviem si predstavit ani len hodit zasobnik do blata. Nech ti dlho spolahlivo sluzi :D
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

Rob99. dakujem, samozrejme že to nemám na IPSC. Na to mám CZ shadow :lol:
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 08 Dec 2013, 20:59, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Tak gratulujem a ticho ti závidím pretože X-Five Black & White je môj sen. A tým zásobníkom v blate na preteku sa nevyhneš :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

To:SIG1 Ďakujem , ale ako som písal na IPSC mám CZ SP 01 Shadow. Toto je len taká vychytávečka :D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ale Bombová vychytávečka :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa siver »

Predvčerom som išiel cez Nitru, tak som sa zastavil u Fraňa. A to som nemal robiť.
Osahal som si nejaké tie striekačky až sa mi dostala do rúk P226 X-Five, kua tá mi teda sadla do ruky :shock: .... a horšie, že sa z nej nechcela odlepiť. Skúšal som radšej len "lacnejšie modely" s plastovými strienkami. Poviem vám tá široká (taká tučná) pažbička, to je niečo pre moje pracky. No G-čko pôjde asi z domu.
Dosť ma cenovo zaujal ten set Champions Package aj keď ten Allround asi nemá až taký bomba spúšťak ako klasický X-FIVE (ale ten je SA).
Len by som si potreboval z toho Allrounda (SA/DA) puknuť nejaký ten zásobník, aby som sa správne rozhodol, však je to dosť Euráčov. Fraňo mi aj dával čísla na pár chalanov ale spýtam sa najskôr tu či by niekto bol ochotný, nechať ma vystreliť z jeho SIGU. Najlepšie niekde z Juho-západu. Ak sa inak nebude dať pôjdem aj ďalej :wink: severnejšie je vraj väčšia enkláva Sigistov.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ak pôjdeš v sobotu cez Zvolenskú Slatina pri Zvolene sme na strelnici aj s niekoľkými Sigmi a môžeš si streliť z Allrounda alebo X Five a potom uvidíš, že tie prachy si investoval dobre. Ja som navštívil v piatok Fraňa v Nitre a odniesol som si P 266 Duo Tone + adaptér 22 LR. Tak sa moja rodina SIG SAUER rozrástla o 7 a 8 Sig a stále sú to podla mňa dobre investované euráče.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

to siver: No problem, Alround k dispozicii, P226 X-five AL (mastershop) k dispozicii (lokalita Nitra).
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa rob999 »

ten druhy je odlahceny - spust SA
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa siver »

Super, ďakujem za ponuky.
Nitru mám kúsok ale radšej by som toho Allrounda, to mám zase 150 km. V sobotu mi to asi nevydá do tej Slatiny :evil:
No určite sa jednému z Vás ozvem.
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa siver »

Sorry, nevšimol som si, že aj rob999 má Alround :oops:, nejak rýchlo čítam a pomali myslím. Ozvem sa cez PM.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"