Plynove naboje

thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa thrash »

CO8B4
tkae odpovede by tu mal pisat kazdy :) jasne, vystizne presne :) (tym nechcem povedat ze ostatny tu pisu zle, ale tato odpoveda sa mi pacila:)

-inak mam dalsi problemik: zatial som si to vsimol iba na NV 120mg nabojoch.. ide oto ze ked chytim naboj a privonam k nemu normalne cez tu umelu hmotu presakuje NV lebo ma normalene zacne palit v nose a hrdle. Skusal som na 3-4 nabojoch- ci nieje ten jeden nejako poruseny ale vsetky boli take. Sa pytam ci je mozen ze to tak presakuje? ved ked vystrelim naboj a pozriem si ho tak ta ulela hmota (to puzdro v kovovej nabojnici) je jedno liate a na vrchu zatavene, moze to prerazat ze mikro pori v umelej hmote? Alebo oco ide? naboje mam znacky WADIE
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Aj náboj je iba výrobok, kvalitný natoľko, nakoľko sú kvalitné komponenty a výrobný proces. Kľudne je možné, že ten plastový "vrchnáčik" netesní dostatočne v nábojnici, výrobné tolerancie boli do mínusu alebo zavalcovanie nábojnice pri ústí menšie, alebo sa plast "zoschol" - časom sa vyparujú zmäkčovadlá, plast tvrdne, krehne, obzvlášť v teple.
Wadie som nemal v ruke, ale na Umarexoch som nič také nezbadal. :)
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa thrash »

tiez som za UMAREX no ked som kupoval teraz tan nemali iba WADIE - no nezdaju sa mi :roll: ved uz len manipulacia je nebezpecna pre samotneho pouzivatela - napaskusjes zasobnik pretries oci a :shock: :D
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

ja mám umarexy, už dlhšiu dobu kúpené a nezaznamenal som nič také, asi pôjde o nejakú vadnú sériu
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"