Náboje do SA58 7,62 x 39

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

No dnes na strelnici v KN som sa dozvedel ze Ares prebija aj 7,62x39 ťažsia gula menej prachu menej kopú okolo 400m/s, cca 5,6Sk/ks treba sa informovať v TO.
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

.......o toto mam zaujem,chalani co idu pre tie lugeri,by to mohli zistit. :) :)
Používateľov profilový obrázok
karo82
prispievateľ
Príspevky: 314
Registered for: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa karo82 »

To by som mal aj ja vážny zaujem keď sa mi už tie lugre neušli :)
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Tak dnes som ho videl len cena bude 6 -,Sk modra špica, ocelova nabojnica klasika. Len si overte dostupnosť!
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

pri nakupe lugerov som zobral aj 20ks nabojov vz.43 a dnes som ich bol testnut v castej.
spatny raz o poznanie nizsi ale nic dramaticke, proste je poznat rozdiel.
z desat vystrelov dve zadrzky. predpokladam, ze to je sposobene kratsou gulou a tym sposobenym odlisnym podavanim do komory.
na 10 m :) bol rozdiel v strednom bode zasahov 5cm!!! co sa mi zda dost, cize balistika tohto naboja bude dost odlisna. porovnavane zo standardnymi kremlikmi. tie lietaju presne na flek, aresy o spominanych 5sm nizsie.
treba urobit testovanie s vacsim poctom vystrelov ale myslim, ze na strelnicu budu za 6 skk fajn
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

Co je to za strelivo? Majac zozen este zopar kusov aj pre mna. Kupil som chronyho. Zmeriame ustovku.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

clovece, tazko povedat. co som sa bavil s pritomnymi, tak ocelove!!! nabojnice nakupuju uz ozapalkovane z nejakej slovenskej firmy. nevedel z akej...
strely si leju sami a je to klasicka EPRX technologia, cize plastovy povlak ako na lugeroch.
taky ani macicka ani psicek :)
ale ako vravim, treba ich prehnat viac cez hlaven a uvidi sa, 6 Skk za kus je prijemna cena
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

cize tym padom by sa dali teoreticky pouzit aj na strelniciach, kde je povolene max 7.62x39 redukovany. Treba ich porovnat s redukovanymi este. Musim skocit do Deasu v blizkej dobe, a zistit ich MO cenu.
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Registered for: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

ta olovena strela nam mozno umozni v Castej strielat na popre
scar
prispievateľ
Príspevky: 296
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa scar »

mate uz niekto odskusane tie prebijance?da sa strelit aj na popper?
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

Pani
po osadeni 58micky optikou by som rad aspon skusil nejake kvalitnejsie strelivo. ruske wolfy a barnauly, ceske SB poznam, rad by som keby ste poradili este nieco ine. vyssia cena nevadi, ide mi skor o presnost. aby bolo jasne, nejdem z kosy robit urban sharp shootera, len chcem zistit moznosti kombinacie zbran+optika s vylucenim chyb vojenskeho streliva.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

scar : mam tych prebijancov par krabiciek, mozme si ich skocit vyskusat do Castej a potom sa uvidi . Do mesiaca idem na dalsi velky nakup do Aresu....
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa majac »

roman, problemi s podavanim si nezaznamenal? lebo ako som pisal, mne z 10 ran, dve nepodalo. rozptyl o kusok horsi ako MAcka.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

este som ich nemal cas vyskusat... tolko zbrani a tak malo casu. Naposledy som strielal barnaulami, tieto aresy som este nerozbalil
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

roman tak ich prosim ta vyskusaj, nech si nekupime problemy.
PS videl som jedny prebijance v akcii z 10 4 zavady (podanie naboju) a zevraj otacalo gule
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"