Barrett M82 (50BMG)

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Uuha, 20ho som v Slovinsku :evil: :evil: :evil: velka skoda, ta tvoja sutaz minuly rok bola spickova... :twisted:

Mal by si doniest aj tlustu Bertu, ludia co frflu na 308/338 brzdy by aspon videli co to je 'pani brzda'... :lol: Ale ak tam opat bude aj vela chodenia/behania, radsej si na nu zober aj nejakeho nosica 'sahib tenorista'... :wink: :lol:


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
AKI
expert
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa AKI »

Hosi: Do toho Olomouca sa dostane aj normalny smrtelnik, alebo sa boja, ze im tam nejaky civil natrhne prdel. 8)
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

AKI: Obavam sa ze odpoved je: nie a nie :?

Inak, uz len vybava priemerneho strelca tam bola niekde na urovni pol melona (standard bol A.I.cko s S&B PMIIkou + Leica Geovid merak + Kestrel 4500NV + Zeiss 85FL pozorovak v plnke...) Miestami to vyzeralo ako utok z Marsu (vsetky tie tripody pohromade :lol:

A rusov (ktori opat vyhrali) by clovek porazil len tazko (prdel im natrhaval velitel uz tam - keby nevyhrali, doma by to asi mali dost krute...). Bol to ale ozaj viac benchrest nez skutocna odstrelovacska sutaz, napr. ten cech zo SOG co tyzden predtym vyhral MS/Svetovy pohar v Madarsku (cize je ne/oficialny majster sveta) skoncil 32hy... :shock: :roll:

Nam sa tiez moc nedarilo, ale podstatne bolo zucastnit sa/zastrielat si (a aj s nasou 'vyzbrojou/vystrojom chudobnych pribuznych' :lol: :twisted: sme za sebou nechali napr. USA, anglanov, juhoafricanov, danov, atd. )


Gunslinger
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa tenorista »

guns:teraz by mala byť ešte lepšia ak boh vojny dá.premakal som niektoré veci k dokonalisti ale nejaký nosič by sa tam asi zišiel vychádza mi to čo rana to kilometer ale zase terče a ostatné veci by mali byť úplne niekde inde ako zvyčajne.možno niečo zaujímavé uvidím teraz na strelnej.Rusi už nemajú tú ženskú čo tak strašne po nich revala?
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Dátum registrácie: 16 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Hm tusim ze mi bezny smrtelnici tu nemame co hladat :D
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa tenorista »

to len tak frajerujeme koho všetko poznáme a kde v prdeli sme všade boli
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa Gunslinger »

tenorista: Heh, presne tak :lol:

Ale uz sme aj televizne hviezdy - vid:

http://archiv.nova.cz/multimedia/strepiny-7-6-2009.html

Reportaz zacina na 11:22 od zaciatku, a na sekundu je tam aj moja malickost (16:12 od zaciatku / 6:40 od konca) :lol: :lol: :lol:



Gunslinger
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa tenorista »

škoda že sa budeš flákať mimo republiky,včera som bol s Migelom,tiež mi tvrdil že nemá čas ale keď som mu povedal zámysel na súťaž tak sa spýtal koľký môžu dojsť.uvidím možno to bude len generálka na 4-6.9 uvidíme ako sa mi to bude páčiť
Napísať odpoveď

Návrat na "Snipers"