ipsc puska

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Kolonka pcc este neni pristupna na shooting area, preto vytvorime diviziu manual, a to bude urcene pre pcc. Bude nas malo v pcc, preto to nebudeme delit na open a standard predpokladam.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Tak ste ma ukecali, aj ked v puske som este nesutazil (ak neratam hunters club LOS s karabinou). Potraposim tam medzi majstrami s obycajnou nevytunenou ARkou a k tomu v Open divizii :)

Alebo mam ist ako puskosutazny zaciatocnik radsej do PCC?

Co okrem penazi, pusky + streliva a znalosti IPSC pravidiel treba k vybave? Popruh (staci jednobodak?), safety plug a?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

bol by si tam jediny s popruhom :-)
staci ti safety flag, vela nabojov a dobra nalada ;-)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Tak pre tych co by to mali problem najst (ako ja :) ) pridam suradnice

https://www.google.sk/maps/place/47%C2% ... 6225?hl=en
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa ketchup »

pre nas panicov - ake vzdialenosti ma clovek cakat?
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa DeSade »

V priemere 15 a 30 m. Možno jedna stovka ak ju postavia, ak.
Každopádne by som vám odporúčal ísť do štandardu. V opne budete zo svojho výkonu IMHO sklamaní :( To je divízia kde je vstupenkou cca 7 tis investícia do nádobička: 5 puška + 2 optika. S optikami so svetelnosťou tmavého tunela sa skrátka výsledky nedajú robiť.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Mato nechaj ich a zase neprehanaj, nezabudni kolko stal tvoj special ;-)
taketo vzdialenosti sa i tak najlepsie strielaju kolimatorom.
Hlavne treba byt presny a bezpecny pre seba a okolie, rychlost mozno pride casom :-)
O umiestnenie ani tak nejde ci?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Kludne standard, alebo max kolim. Cele sa to da vybavit karabinou Bark9, nic specialne netreba. Stage staviame aj narocnejsie na pohyb a manipulaciu so zbranou. Takze nic dolezitejsie nie je ako bezpecnost. Nevahajte sa opytat. Hamba to neni ak nie ste si isti. Len par ludo tam bude ozaj sutazit, my ostatni sa ideme zabavit , potrenovat. Max vzdialenost 70 m mozno 100m ale len jeden. Aj to by sme radi stanovili maximalny cas na jeho riesenie, aby sa nam to nekopilo.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Rasto napísal:Mato nechaj ich a zase neprehanaj, nezabudni kolko stal tvoj special ;-)
taketo vzdialenosti sa i tak najlepsie strielaju kolimatorom.
Hlavne treba byt presny a bezpecny pre seba a okolie, rychlost mozno pride casom :-)
O umiestnenie ani tak nejde ci?
Ale ja rád... :)
Veď hej. Preto, že som pochopil(že na to jednoducho ešte som nedorástol) som už aj ja v STD. :P
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Terazky som volajaky zmateny. Ok, nejdem tam ako puskovo sutazny panic na vysledky. Ale s kolimom len Open. Mieridla na AR nemam.

Fun factor ale kvoli kovom bude viac s 9 mm karabinou. A s Barkom nemam problem davat na 80 m 95 zo 100.

Tak co si vybrat? ;)

Este raz: nejdem tam na vysledok to viem sam ze nemam sancu ani na poslednom mieste :).

Bezpecnost dodrziavam maximalnu vzdy, s tym starost nemam, ci pistol ci puska nie som zaciatocnik a dost ma kamos policajny instruktor vycvicil.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa DeSade »

Je to jednoduché: poď obe disciplíny. :)
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Boa jeho, draha nedela :)

Ak teda bude mozne startovat v oboch kategoriach kvoli poctu ucastnikov.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

vsetko si prines pre obe flinty a na mieste pri registracii sa dozvies.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Ale Ta doplietli, Machead. Ono ta divizia Open ma pre niekoho jednu znacnu vyhodu oproti Standardu, je to vsak osobna zalezitost kazdeho strelca. Napr. ja som presiel do Openu z ciste zdravotneho dovodu, a to kvoli zraku. Na poslednej Komarnanskej puske este v 2016, co sa strielala aj pistol, na tom najdlhsom stagei ( cca 70-80m ), ak si dobre pamatam, boli papierove IPSC terce, 2 popre a 2 platy. Jeden plate som trafil ani neviem ako, druhy som ani poriadne nevidel. S kvalitnou optikou by som ho videl urcite. Ci by som ho dal dole, je ina vec, ale aby som nieco trafil, najprv to musim dobre vidiet.
Machead
častý prispievateľ
Príspevky: 996
Registered for: 8 years 7 months

Príspevok od používateľa Machead »

Tak ja si tam idem primarne potrenovat, nie vyhravat, na to proste nemam a tak skoro mat ani nebudem (ci uz schopnostami alebo moznostou treningu).

No a kedze na puske/karabine uprednostnujem kolimator tak je jasna Open divizia.

Casom na ARku mozno pribudne rozumny puskohlad ale je otazka nakolko to ma na zmysel v nasich podmienkach do 50 m.
Napísať odpoveď

Návrat na "Súťaže"