CZ 75 P-07 DUTY

Bude tento model úspešnejší ako predchádzajúci služobný "plas?ák" od ?Z (100/110)?

Áno
78
66%
Nie
24
20%
Neviem
17
14%
 
Celkom hlasov: 119

medonos
častý prispievateľ
Príspevky: 507
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa medonos »

Včera som si kúpil duty , vyberal som medzi ním , hliníkovým compactom a G 19 . Záver spracovaný excelentne 1+, plast nic moc 3, spúšť bude potrebné preleštiť dotykové plochy 2 ale inak OK . Dnes som mal len cca 5 minút času na strelnici o 16.oo skoro tma ako som ho vybral z krabice tak som vystrielal 5O bez závady na cca 15 m rozptyl cca 10 cm . Som zatiaľ spokojný , uvidím čo bude ďalej .
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

pani nema niekto tuto zbran v okoli BB resp. ZV, ZH s kolegom po nej poskulujeme mali sme ju uz aj rukach no chceli by sme ju skusit na strelnici ak by sa niekto nasiel bolo by fajn, nejak by sme sa dohodli
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

kupil som ju kvoli porovnavačke. takže ak chceš, dobehni si ju onuchat
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa kamov »

Ake s nou mate skusenosti? Rocna za 300€ a vystrelenych 200 nabojov. Oplati sa pre zaciatocnika?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jasne oplati ta s bazosa :wink: Duty je aspon podla mojho skumania kvalitnejsia ako klasa cezeta.
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa kamov »

Dik, dufam ze pokial dostanem nakupne ju este bude mat
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

na to že nova je cca 600 evro je 300 za ročnu podozrivo dobreeee :D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kuro-566 stoji nova,len ceny Ceziet posrali tie zlavy-20%PZ+sa da ukopat cena ked mas známych v Czub,Duty sa da kupit aj za 352eur nova :!:
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Registered for: 20 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

ja som ju do zbierky kupoval za 612...

BALISTIK napísal:Kuro-566 stoji nova,len ceny Ceziet posrali tie zlavy-20%PZ+sa da ukopat cena ked mas známych v Czub,Duty sa da kupit aj za 352eur nova :!:
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_mestorf v 03 Feb 2012, 22:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
kamov
prispievateľ
Príspevky: 326
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa kamov »

Z eurobazaru, majitel zo secoviec, ale este neodpovedal takze je asi predana. Novu by som nekupul tuto, len kvoli cene som ju chcel. Ak mate nieco schopne v 9 mm luger za dobru cenu tak PM ;) Najlepsie K100
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Vaquero »

Vyskúšal som DUTY. Je to veľmi presná zbraň, ako začiatočník som ešte nemal v ruke kvér, s ktorým by som na prvý raz triafal do 3 cm kruhu na 15m. Ale.........je príliš hrubá na skryté nosenie a ovládacie prvky má dosť od ruky. Bral by som ju na mierenku aj na otvorené nosenie, ale na skryté nosenie je vzhľadom na rozmery podľa mňa ťažko použiteľná. Pri rýchlej streľbe s potrebou prebitia by som mal problém s ovládaním vypúšťania záveru, ibaže by som počítal rany a prebil s posledným nábojom v komore.
inspiring_elgamal

Príspevok od používateľa inspiring_elgamal »

DUTY neodporucam nikomu. Velmi zla skusenost :/

Toto sa dá chápať ako čistý flame-starter.
Ak máš (akúkoľvek) skúsenosť, skús ju popísať, možno rozprúdiš plodnú debatu a/alebo niekomu pomôžeš. Ale podobné výkriky do tmy tu nemajú čo hľadať.
yarco
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 15 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

aka skusenost podel sa o nu ak nechces tu posli PM
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ked je v tejto téme tak ticho,skusim ju ozivit,hadam po nejakom čase su nove postrehy.Zvazujem Dutinu kupit ako univerzalnu zbran,nakolko mi sedi v ruke super.Obavam sa ale jednej veci ,ze ako sa poznam nesplni moje ocakavania a pojde fuč.Moje dojmi s predvadzačky v Tekove.Nemam prilis velke laby ako Jety,tak mne sedi fakt vinikajuco.Mal som moznost strelit si dva zasobniky,jeden zasobnik novych SB,druhy aresov.Na cca 15m isla skoro jednou dierou az na posunute mieridla co na nej mali.Spatny raz sa mi zdal menši ako u kompaktov,ale vacsi ako u zelezneho shadowa.Na mna zbran urobila super dojem,len rad by som ju otestoval ako povedzme akcnejsie :twisted: Zvazujem ze sa uz IPSC nebudem venovat tak ako doteraz preto uvaha o zbrani čo budem moct aj nosit.Dalsi moj favorit mozno bude K-100 vyladena na moje poziadavky.Majitelia Dutyni hlaste sa strelnicu mam,len potrebujem testik 150včiel :lol: PS-momentalne je ich hojne na predaj,ale len preto lebo pani s PZ ich kupuju hlavne u nas v MT za cenu rapidne pod 350eur za novu :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"