CZ 75 P-07 DUTY

Bude tento model úspešnejší ako predchádzajúci služobný "plas?ák" od ?Z (100/110)?

Áno
78
66%
Nie
24
20%
Neviem
17
14%
 
Celkom hlasov: 119

inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_mestorf v 03 Feb 2012, 22:46, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

350evri ju maju pani s kontaktami v unione,tu jedine tak 400-450,nechcem macku vo vreci preto maly testik by neuskodil,ale sedi mi ako modelovana na moju ruku.Dokonca aj materialovo je lepsia,alebo je to tou nitridaciou!
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

stefan019 napísal:dobre nylonove puzdro
Toto mne osobne nejde dokopy.
Nič v zlom, samozrejme.
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_mestorf v 03 Feb 2012, 22:47, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dobré mas PM.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ahojte .Uz dlho poškulujem po Dutine,poznatky su rozne.Ale moja skusenost,nemam ruky ako Jetty,skor kratsie prsty.Dutina mi sedi nadherne,minule som sa dohodol ze si ju odskusam,dal som jej EPRX strely 125,147,150grn+ nove SB.Na to ze dana zbran je compakt,sa chova vynikajuce v poravnani s CZ75 D-compakt.Presnost na 15m cca na moje strelecke schopnosti do 10cm rozptyl,zbran isla absolutne bezporuchovo.Troska dlhy zvyk na spustak omega,dlhsi reset,ale prijemna strelba,dvojcinka akoby odpalovala s polovice drahy spuste.Pri rozborke materialovo krajsie opracovanie ako klasa CZ75,krajsia povrchovka.Plastovy ram alebo kritizovany banan ako u glocka som ani neriesil,nakolko glocky ho maju otrasnejsi -mal som dva tak mozem porovnat.Pri teste na 20m na gongy s priemerom 10cm sa mi strielalo svizne a presne.Dovolim si tvrdit ze v dobrych rukach sa zbran nestrati ani v IPSC.To su moje poznatky skusenosti,zasobniky padali volne,bez zadrziek,mieridla drzali pevne,dokonca sme skusali aj tritiove.Moj nazor ze danu zbran mozem vrelo doporucit.Dakujem foristovi stefanovi19 za testik,dufam ze aj on si pekne buchol s mojich kanonov :twisted:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ehm, čo je to "banán u Glocka"?
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa glock69 »

Banán je prohnutí přední části (začátku) rámu nahoru k závěru. Prostě při pohledu z boku horní část rámu není rovná, ale prohnutá (připomíná banán).
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jaro mozno pri G26 to nieje take ako pri G17.
inspiring_mestorf

Príspevok od používateľa inspiring_mestorf »

Pre lepsie zorientovanie je to tato cast:
Obrázok
Obrázok
To Balistik: Jasne, rad som si zastrielal z tvojich hraciek uz len dufat, ze sa nejaky Shadowik ocitne aj pod stromcekom :wink:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa SIG1 »

To je hrôza opracovanie a čo potom vo vnútri :(
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Registered for: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

BALISTIK:
Mám aj G22-ku, len som si to nejako nevšimol a doteraz som nenarazil na terminus technicus "banán" :wink:
Musím doma lepšie kuknúť.

SIG1:
Súhlas, aspoň vonkajšie plochy by si zaslúžili trocha viac pozornosti...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nieje to take zle na Cz,videl som ine kusy,radim to o triedu vyssie aj materialovo!Nazov banan je v hojnom počte pouzivany na českom fore mujglock.com :wink:
friendly_ptolemy

Príspevok od používateľa friendly_ptolemy »

P-07 bola moja prvá zbraň. Tu sú poznatky po cca 1000 výstreloch:

Neviem či mám smolu na kus, ale jediné s čím som u nej spokojný, je presnosť. Aspoň v porovnaní s G17 je citeľne presnejšia, aj samotná strelba je komfortnejšia. Ale to je tak všetko. Občas zakusne použitú nábojnicu vo vyhadzovači, inokedy zase tlačí dva náboje do komory. Po dostrielaní dosť často nezasekne záver (u jedného zásobníku vždy, u druhého zriedkavejšie). Použité strelivo: S&B, MFS, ZVS.

Povrchová úprava je dosť nekvalitná, prakticky celá hlaveň včetne nábojovej komory z vonku je doškriabaná. Aj na miestach kde nepríchadza k treniu sa povrch opotrebováva. Sériové číslo na hlavni bude čoskoro nečitateľné. Zbraň čistím a mažem po dvoch strelbách (cca 250 výstreloch). Záver sa pohybuje dosť neokrochane, je citelné trenie. Použil som rôzne mazacie prípravky.

Keby som si mal vybrať zbraň na nosenie, považoval by som P-07 za nespolahlivú. Spomínaná G17 síce nieje taká presná, ale pri použití zbrane na osobnú ochranu, uprednostním spolahlivosť. Poznámka: S inými zbraňami mám len letmé skúsenosti, preto som citoval len tieto dve.
Naposledy upravil/-a friendly_ptolemy v 31 Okt 2012, 14:13, upravené celkom 1 krát.
elegant_wilbur

Príspevok od používateľa elegant_wilbur »

ja mam duty od jary a som s nou spokojny. vystrielal som asi 1000 a bez problemov. možno je to malo ale nejako nemam čas.
osobne si myslim že nejaky super dizajn od nej nemože nikto čakat vej je to hlavne služobna zbran. kde su kriteria uplne ine ako, aby bola krasne nabliskana a bez skrabanca.
inak strielam s CZ zbranami cca 10 rokov a važne si nespomeniem že by sa zasekla. par krat zlihal naboj ale to bola iba chyba naboja. boli moc stare.
Napísať odpoveď

Návrat na "CZ"