Etuja

inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3294
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

O tekej taske poskulujem aj ja,ale najradsej by som ju videl osobne.Ja nosim ladvinku Aiges ale ked dam do nej kacenu,kua nejak mi tlaci na to medzi nohamy :roll: Takze v poslednej dobe si ju prehadzujem cez plece.Len ta cena...ale musim asi castejsie hovorit zene ze vianoce sa blizia :twisted:
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

BENO: Rozmery poslem ked pridem domov a pomeram. Ale ta co je na tej linke je naozaj vacsia

Ja som s tou kapsou uz aj absolvoval IDPA v ziline, prvu ranu som mal skoro o sekundu horsie, ale inac v pohode, ak sa dobre nasusi tasenie a dobre sa pistol ulozi tak neni problem. Pri jednom stage som nedostatocne otvoril ten zips, takze ked sla pistol vonku tak to trosku drhlo, trosku to spomalilo tasenie, ale nemal som to este poriadne nasusene.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

no tak tomu ver, ze je velka, ved tam ma 8 coltovych magov vedla seba.
to podla mna nie je buzi taska na pistol, ktoru si hodis okolo krku, ked mas na sebe sortky bez opasku a ides sa kupat. to je skor taska na strelnicu.

inak neviem ako vy, ale ked skryte nosenie zbrane, tak take, aby to nezbadala aj velmi dolezita cielova skupina, a sice ludia co nosia zbrane a zaujimaju sa. a takyto clovek si velmi rychlo vsimne molle tasku so stitkom 5.11, BHI, aegis, dasta a podobne. z tohto dovodu by som ja siel do niecoho menej styloveho, viac farebneho a bez jasneho stitku kriciaceho ja som kontraktor.
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Blade »

Ja teraz tiez uvazujem o kupe tej malej tasky, ale nie na nosenie zbrane, skor inych veci ako je penazenka, baterka, multitool atd. kedze nosit to vsetko v nohaviciach a na opasku da zabrat. Ako ale pozeram, ta Falco taska stoji o 10 eur viac ako 5.11 tactical, co sa mi zda prilis. Na tej 5.11 sa mi vsak nepaci to, ze ten popruh sa da odopnut co by normalne az tak nevadilo pokial je taska na pravej strane. Ak ju ma clovek ale na lavej, odopinanie popruhu je na zadnej strane a tak dava moznost, aby ju niekto odopol zozadu. Nemal som ju sice este v rukach, ale vaham ci ju kvoli tomu nezavrhnem. Je tu niekto kto ju ma/mal?
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 17 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Falco je tiez odopinaci
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Blade »

A ako pozeram tak z tej istej strany ako 5.11 :?
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Falco sa dá pri objednávke špecifikovat či to je pre praváka alebo ľaváka dá sa to skoro na všetkých púzdrach


to berserker: rozdiel v tých taškách neni asi žiadny ide stále o tú istu 519 len ta najdrahšia cena bola ako uvádzacia minulí rok
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luke »

tak sa pochvalim aj ja, aku cacanu kabelku som si kupil na strelnicu.
http://www.uktactical.com/acatalog/Grab ... mokes.html

je uplne skvela, som s nou velmi spokojny, okrem A2 terca sa mi do nej zmesti vsetko a este by sa dalo pridat.
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Blade »

inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Vyzera to velmi dobre...je taky akurat ani moc velky a ani maly...paci sa mi. Predava ho tu niekto? :roll:
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Blade »

V SR asi tazko, ale tu ho maju:

http://www.madbearoutdoors.co.uk/prodde ... XP403%2DPJ

Cena je ale vyssia ako u 5.11 tactical
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Mne sa paci aj 5.11 ale keby to robili aj v inej ako ciernej farbe. Vsetky puzdra a ladvinky mam cierne a uz by som privital aj inu farbu... :cry: Vsetko cierne... :?
Blade
prispievateľ
Príspevky: 163
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Blade »

inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Dik, co som bol slepy? :oops: Vsak som to pozeral, asi potrebujem precistit optiku :D .
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."