Horelo auto

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Horelo auto

Príspevok od používateľa spherixis »

Vcera som mal v noci celkom veselo. Pod mojimi oknami nejakemu stastlivcovi vyhorel tátoš.

Okolo polnoci otvaram okno, idem vyvetrat a akurat vtedy auto "chyta" prve plamienky. Nevidim ani zivu dusu. Presuchavam si oci, ci sa mi nahodou nesniva, dochadza mi, ze totedateda urcite nie! Chytro sa obliekam zasuvam zbran, teleskop, chmatam po fotaku a bezim pred blok. Za tri minuty, kym som zisiel na ulicu, auto uz plamienky pekne oblizuju. Policajti ani poziarnici tu este niesu.

Postupne prichadzaju najpr serifovia po nich poziarnici. Okamzite zacinaju hasit. Uhášajú velmi rychlo. Odkedy som vybehol do uhasenia preslo 12 minut. Uz len tocim a trosku sa natahujeme s celkom milym policajtom, ze nezavadziam a budem si tocit co chem, hlavne, ked som na svojej ulici a ked do mna bude strkat tak si natocim aj jeho a nic s tym nespravi. Odchadza. Sused si v duchu slubuje, ze uz bude platit ucty. Pomaly idem tiez. Zyvam. Je asi pol jednej rano. Zzzzzzzzzz

http://www.youtube.com/watch?v=y5Jx7zflJew
http://www.youtube.com/watch?v=0THSBrd87zA

foto: http://s291.photobucket.com/albums/ll302/kosice2000/
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Dobra reportaz :) ale majitelovi byvaleho auta teda nezavidim .
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kua mne sa zasa podarilo natocit toho manika co mu vietor prevratil kamion vcera na Pristavnom moste :!:
Presne predomnou ho zacalo prevracat a nestihal som zapinat kameru.
Dobra sou pokial nesedis vnom :!:
inspiring_goodall

Príspevok od používateľa inspiring_goodall »

Spherixis ja osobne by som asi najprv volal hasičov a až potom bral foťák a veci ostatné...
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Spherixis: To si sa nebál, že to auto vybuchne? :shock: Či to je len moja hystéria s nevedomosti? :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5632
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa Jack »

Janesk, aj keď to buchne (máme asi na mysli výbuch benzínu v nádrži), tak to nikdy nie je taká devastujúca šajba ako v amerikánskych filmoch.
:wink:
Isté nebezpečenstvo ale predstavujú aj "vybuchujúce" plastové doplnky, ktoré odlietajú z auta (napr. klučky na dverách), alebo kusy gumy z pneumatík. Ale pokiaľ máš rozum a nelezieš na 30 centi k horiacemu autu, tak je to celkom pohoda.
:)
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Jack: Tak to viem, že to nieje ako vo filme. Aj keď som ešte chvalabohu nebol svedkom výbuchu auta aj tak by som k tomu neliezol ani na 5m .
Toto asi s filmu nieje. :wink: http://www.youtube.com/watch?v=P8Sqf9PH1SA
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

myschel napísal:Spherixis ja osobne by som asi najprv volal hasičov a až potom bral foťák a veci ostatné...
Z mojho okna tam priamo nevidno, lebo to mam za rohom. Videl som odraz plamenov, z okna susedneho domu. Mohlo horiet hocico, napr. bedna na smeti. Zbehol som dole, aby som videl, co sa deje a riesil, ak treba. Ked som pribehol, na ulici stal chlapik v zupane, ktory uz volal, kam bolo treba. Keby tam nestal, volal by som sam. Isiel som pomoct. Nebolo treba.
janesk napísal:To si sa nebál, že to auto vybuchne? Či to je len moja hystéria s nevedomosti?
Nebal, ale bol som pri zmysloch, nabudeny a opatrny. Presne, ako Jack hovori - na 30 cm. Horel len predok, motor, pneumatiky, umelohmotna palubovka. Nadrz to ma vzadu a zo zadu to auto rano vyzeralo uplne v pohode - ako nove :D

Pobehoval tam aj nejaky iny chlapik, ten sa vsak drzal na 30 metrov, tiez s fotakom. Nemyslim, ze mu nieco schopne z toho vyslo. Trosku semo-tamo fotim a viem, ze vsade, stale a za kazdych okolnosti plati, ze kto zavaha, nic nesfoti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"