Slavia vs Gamo ?

friendly_morse

Slavia vs Gamo ?

Príspevok od používateľa friendly_morse »

Čaute som tu nový tak ma prosím hned nezmaze . . . mozno neskor :D

Mam 3500 sk a jedina vzduchovka ktora mi padla do oka bola Gamo Delta Max v PD ju maju za 3300 . Ale ako tu čítam tak som o Gamo vela slavy nevidel teda az na tie kusky za 5000 < a viac

Vsimol som si ze skoro kazdy druhy ci treti ma v podpise napisanu Slaviu .
Mne sa velmi Slavia nepaci a to len koly jednemu je to drevene (ale mozno by som si zvykol) ale zato pisete ze diely idu lahko zohnat .

Moja otazka znie neviete niekto o nejakom Shope ( nie na nete skor osobne ) niekde v okoli Handlovej , Prievidze pripadne stredneho Slovenska kde by sa za rozumnu cenu dala kupit Nova Slavia 630 . Najlepsie 634 ?

Mozno by som 1000 sk dosporil :?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

Obchod ti sice neporadím, ale tu slavii si kup, můj kamarát měl taky to gamo, a i můj táta o tom řek že to je ŠMEJD :?
friendly_morse

Príspevok od používateľa friendly_morse »

Mnoo kokos ale mne ide skor o prachy vies bude to moja prva vzduchovka mozno padne nejaky potkan mozno nejaky vrabec ( ak sa trafim ) nechcem nieco drahe ale nieco primerane cena vykon. vy tam v CZ mate taky shopy na kazdom kroku :D
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4843
Dátum registrácie: 16 years 8 months

Príspevok od používateľa yarco »

Hunter88:
Kazdy druhy ci treti ma v podpise napisanu Slaviu, pretoze za sociku prilis na vyber nebolo. A tipujem, ze nemala cast tych Slavii socik pamata, napr. moja 630-ka uz ma za sebou cca stvrtstorocie. Nieco podobne ako "Skoda efekt" pri autach v SR/CR.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

Hunter88:No jednu jsem teďkon za 2500kč prodal i s optikou, no ozvat se o 2 týdny dřív :)
friendly_morse

Príspevok od používateľa friendly_morse »

andy kanec napísal:Hunter88:No jednu jsem teďkon za 2500kč prodal i s optikou, no ozvat se o 2 týdny dřív :)
NO vies ale si z CZ . . raz som si z CZ objednal Fingerboard stal 250kč ked prisiel sem mal som zaplatit 650 sk viac ako dvojnasobok . . preto chcem neico zo slovenska . :?
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

njn, a ještě z karlovarskýho kraje :)
friendly_lalande

Príspevok od používateľa friendly_lalande »

Mam podobny problem ako ty, tiež som bol cez tieto prazdniny dost cenovo obmedzeny a nechcelo sa mi vyplajznut za nejaky smejd 5000 Sk.

Ale po par tyzdnoch som si kupil Perfecku Umarex 45, je to od Nemcov. A môžem ti po zrelej uvahe povedat, že je to dobre odfláknuté. Diely sú kvalitné ale montáž niekto poriadne skurvil. Po každom 50-tom vystrele sa uvolni cely mechanizmus a musim ho pritahovat, to nie je všetko diabolka sa po zalomení pokriví, lebo nejaký k**** zabudol ten začiatok vývrtu, kde sa vsúva diabolka rozšíriť. Ja som ju kupoval už ako vyreklamovanú za 2000 Sk, ale jej cena ako novej zbrane je okolo 3600 Sk. Teraz som sklamaný a bez prachov.

Môj spolužiak si kúpil Gamo 6000 Shadow Combo a keď sme u nás v Nitre boli strielať v roliach po pár výstreloch sa mu uvolnil šrób, ktorý drží celý mechanizmus. Improviazčne sme to zalepili izolačkou a strieľalo sa ďalej.

Celé roky strieľam zo Slávie 630,618 a podobné problémy som nikdy nemal. Slávie sú najlepšie, lebo ich vyrábajú ako by to boli skutočné zbrane. Kúp si 634 alebo 631 a ver mi že neobanuješ.
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

no, to nevyrábí němci, ale tamani!!!!Já to znám a je to sračka (omluvte ten výraz, ale je to tak), a gamo taky není žádná sláv.....
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Uz asi rok vlastnim gamo cf-30 a bez zavad ci mojich nutnych zasahov. Je to 5,5 a pouzivam origos gamace s mosadznou gulickou. Este sa mi nestalo zeby macka alebo potkan odkracal po vlastnych :D
Za predpokladu zasahu ciela :P neviem kolko stoji teraz ale mna vysla nejakych 8 000,-
friendly_hamilton

Príspevok od používateľa friendly_hamilton »

slavie su dobre ale gama su lepsie
do slavii sa da zohnat vsetky suciastky do gama je to tazsie ale dasa
cena u slavii je nizsia ako u gama ale zase gamo je raz take silne
friendly_hamilton

Príspevok od používateľa friendly_hamilton »

Anti Kapitalista 47 napísal:Mam podobny problem ako ty, tiež som bol cez tieto prazdniny dost cenovo obmedzeny a nechcelo sa mi vyplajznut za nejaky smejd 5000 Sk.

Ale po par tyzdnoch som si kupil Perfecku Umarex 45, je to od Nemcov. A môžem ti po zrelej uvahe povedat, že je to dobre odfláknuté. Diely sú kvalitné ale montáž niekto poriadne skurvil. Po každom 50-tom vystrele sa uvolni cely mechanizmus a musim ho pritahovat, to nie je všetko diabolka sa po zalomení pokriví, lebo nejaký k**** zabudol ten začiatok vývrtu, kde sa vsúva diabolka rozšíriť. Ja som ju kupoval už ako vyreklamovanú za 2000 Sk, ale jej cena ako novej zbrane je okolo 3600 Sk. Teraz som sklamaný a bez prachov.

Môj spolužiak si kúpil Gamo 6000 Shadow Combo a keď sme u nás v Nitre boli strielať v roliach po pár výstreloch sa mu uvolnil šrób, ktorý drží celý mechanizmus. Improviazčne sme to zalepili izolačkou a strieľalo sa ďalej.

Celé roky strieľam zo Slávie 630,618 a podobné problémy som nikdy nemal. Slávie sú najlepšie, lebo ich vyrábajú ako by to boli skutočné zbrane. Kúp si 634 alebo 631 a ver mi že neobanuješ.



ta perfecka umarex je nic moc ale zase je to lacne
ale ved uz aj hatsan sa da zohnat od 2500Sk a je to lepsie
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa arminius »

Hunter88
Mnoo kokos ale mne ide skor o prachy vies bude to moja prva vzduchovka mozno padne nejaky potkan mozno nejaky vrabec ( ak sa trafim ) nechcem nieco drahe ale nieco primerane cena
Z Tvojich príspevkov predpokladám , že si mladší ročník , ktorý nemá nejaký veľký príjem .
No aj tak je Tvoje snaženie sympatické :!: :!: :!:
Dúfam , že sa neurazíš a zoberieš radu staršieho . Správaj sa niekedy takpovediac podľa nasledovného : " Nie som natoľko bohatý , aby som si kupoval lacné veci " :lol: :lol: :lol:
Mne sa to zatiaľ oplatilo , samozrejme je to aj uhol pohľadu . :roll: :roll:
friendly_hamilton

Príspevok od používateľa friendly_hamilton »

arminius napísal:Hunter88
Mnoo kokos ale mne ide skor o prachy vies bude to moja prva vzduchovka mozno padne nejaky potkan mozno nejaky vrabec ( ak sa trafim ) nechcem nieco drahe ale nieco primerane cena
Z Tvojich príspevkov predpokladám , že si mladší ročník , ktorý nemá nejaký veľký príjem .
No aj tak je Tvoje snaženie sympatické :!: :!: :!:
Dúfam , že sa neurazíš a zoberieš radu staršieho . Správaj sa niekedy takpovediac podľa nasledovného : " Nie som natoľko bohatý , aby som si kupoval lacné veci " :lol: :lol: :lol:
Mne sa to zatiaľ oplatilo , samozrejme je to aj uhol pohľadu . :roll: :roll:
to si trafil ze som mladsi rocnik to zase nie ze mam maly prijem
no to je jedno
podla mna gama su najlepsie hlavne hunter 440 je nieco bomba cena cca7100SK
a ked nieco lacnejsie tak hatsan radsej ako slaviu dvovod:
cena nizsia ako slavia
sila vyssia ako slavia
presnost rovnaka

nevihoda hatsan voci slavii je ton ze je do neho tazsie zohnat nahradne diely
inspiring_chaplygin

Príspevok od používateľa inspiring_chaplygin »

gamo je velice předražené, a to skoro všechny modely, opracování je tak na stejné ůrovni jako slavie, a gama pod cca 6000sk mají o třídu nižší opracování....jinak co se týče střelby není to žádný zázrak, celkem kopou na těch 15J takže se s tou lámačkou dá trefit ještě hůř.A to že u některých modelů napíšou že mají 290 m/s to si napsat můžou ale je to blábol.
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"