Ako ju kupiť - cez internet, či radšej z obchodu ??

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
friendly_kalam

Ako ju kupiť - cez internet, či radšej z obchodu ??

Príspevok od používateľa friendly_kalam »

AKO ju kupiť cez internet či radčej z obchodu ??
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa kriznik »

Pokial viem, tak plynak si musis kupit osobne v obchode, pretoze predavajuci potrebuje tvoj obciansky preukaz a vedie evidenciu predaja expanznych zbrani.
friendly_kalam

Príspevok od používateľa friendly_kalam »

Ja som pozeral na www.pistole.sk a tam sa dá aj cez internet len im pošleš udaje....alebo fotokopiu občianskeho.... A prevzetie je len do vlastných rúk.... A aku máš ty zbran ?
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa kriznik »

Ja mam naozajstnu :wink:
Objednat si to cez net mozes, ale neznamena nahodou "prevzatie do vlastnych ruk", ze aj tak do toho obchodu musis ist? Neviem o tom ze by zbran kategorie D posielali postou na dobierku...
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Dostal som na dobierku, od Fraňa Bruni PX 4 Storm - nema problema. Prišlo poštou na dobierku. Podobne zasiela aj Novosad z CZ http://sebeobrana.atlasobchod.cz/. Treba ale surfovať, lebo ceny sú od obchodu k obchodu rôzne !
friendly_kalam

Príspevok od používateľa friendly_kalam »

hej tie ceny som bol prekvapený napríkald: V ZM stojí P22od Walthera 5500 a u nás v Nitre v polovníckych stojí 4500 to je dosť velký rozdiel....
friendly_golick

Príspevok od používateľa friendly_golick »

Určite chď do polovnictva lebo cez internet za zle vybavujú reklamacie a odrazu si môžeš kúpiť všeličo iné ako púzdro náboje... . Pokiaľ si nekupuješ fakt kvalitnú plynovku ako napr walther tak neni o čom... Určite obchod
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Trochu urobím z toho parafrázu :wink:

To je ako by si sexoval cez net , vidíš , ale nemôžeš si ošahať :lol:

Na zvyšné dôvody dali odpovede predchádzajúce príspevky :!:
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

arminius napísal:To je ako by si sexoval cez net , vidíš , ale nemôžeš si ošahať :lol:
Tak prave preto ti zakon dava moznost vratit tovar kupeny cez net do x (neviem presne kolko) dni. Takze ak sa jedna o seriozny obchod, nie je problem. Akurat mozes prist o postovne, ale niektore obchody aj to vracaju. Treba si precitat obchodne podmienky.
A ak to nie je seriozny obchod, tak radsej ruky prec. :D
eager_visvesvaraya

Príspevok od používateľa eager_visvesvaraya »

a je seriozny napr. tento obchod keby som chcel objednat!? http://www.afg.sk/obchod/pistole-ekol/
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa romanon »

o serioznosti tohto portalu neviem nic , ale ceny sa mi zdaju teda hodne nizke
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 3 months

Príspevok od používateľa igoros »

firma AFG je solidna, tgak hadam aj ten e-shop
eager_visvesvaraya

Príspevok od používateľa eager_visvesvaraya »

no neviem bo kukam kade tade a nikde su neni take nizke ceny....aby to neboly nejake smejdy. ide mi hlavne o tu beretu striebornu.
eager_mcnulty

Príspevok od používateľa eager_mcnulty »

Pani ja som bral z Colosus.sk a nechceli ani obciansky ani nic takze mozu si tam nakupovat aj barsjake deti ... iba tak pre info

aj som im pisal mail ze ked treba kopiu obcianskeho nieje problem a odpisali mi ze uz sa to posiela :wink: cize maju moje udaje kam poslali tu plynovku ale nemozu vediet ci mam 18 rokov ... (ja mam ale pre neplnoletych zaujemcov) dufam ze neolutujem odhalenie tejto fatalnej chyby ...
friendly_cori

Príspevok od používateľa friendly_cori »

Ahoj AFG je v pohode obchod a ceny su naozaj nizke, je to aj preto ze neplati najomne. Firma sidli priamo v rodinnom dome. Uz viackrat som od nich nakupoval a nikdy ziaden problem. Maju dost velky vyber na predajni, vacsi ako na webe. Ja nakupujem u nich osobne asi aj preto, ze to mam iba asi 10 km od domu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"