Glock 43

luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

aké máte skúsenosti s prebíjancami u G43????
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

na nete som postrehol pri G43 nejaký problém so zásobníkom pri jeho vkladaní do pištole. Je to stále aktuálne aj pri momentálne predávaných kusoch G43ky???
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

O aky problem sa ma jednat? Nic som nepostrehol.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

pri vkladaní zásobníku do tela sa tento v určitom mieste šucha o vnútornú stenu tela zbrane, je tam nejaký výčnelok či čo, ked si daš do googla "glock 43 magazine problem" tak ti to tam nahodí aj nejake fotky k tomu...
inspiring_grothendieck

Príspevok od používateľa inspiring_grothendieck »

Chcem sa spytat na spolahlivost tejto G43.
Dvojradovy subcompact G26 je etalon spolahlivosti, ako je na tomto tento model G43 ?

T.j. ci "zerie" vsetky 9mmLuger naboje bez rozdielu (aj prebite), zaroven aj vsetky vystreli, ziadna nabojnica sa nezasekne vo vyhadzovacom okne, zasekavania zbrane ako takej v teple, zime, bez mazania a cistenia.

Proste ci je to plnohodnotny Glock 9mmLuger ? :)
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Prebijance som neskusal. Ale SB, Geco, Hornady a potom aj SB subsonic a Geco subsonic, ani jedna zadrzka. Ani to s tym zasobnikom nejako nechapem, nemam jediny problem zatial.

A len tak na okraj, uz som vymenil stojinu za 2kg, nie velky rozdiel ale je to prijemnejsie.
inspiring_grothendieck

Príspevok od používateľa inspiring_grothendieck »

a problem so zvladanim spatneho razu ziaden ?
t.j. strelba jednou rukou a podobne. strielali z toho uz nejake baby ? neseka sa to vobec ?
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Ja uz som si zvykol. Preto v tom nosim tie subsonic, s nimi je to kultivovanejsie. Z tej mojej este nie, zene sa nejako nechce. Ale kamarat uplny zaciatocnik a nemal problem. Ako vravim, zasek ani jeden.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

ja spravím test aj na prebíjance a potom tu dam výsledok jak to dopadlo
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

Test G43 dopadol vynikajúco. Dal som prvých 200 bez akéhokolvek problému.
Cca. 100 šlo prebíjance Ares a žiadny zásek ani nič podobné.
Spätný ráz to má o dosť väčší ako napr. 17ka ale po par ranách si na to človek zvykne a neni to nič extremne. Jediné čo mi na nom vadilo bola ryhovaná spúšť, dosť už bola potom neskor cítiť na prste.
Presnosť bola pri tak malej pištoli nádherná.

Spokojnosť... :wink:
inspiring_grothendieck

Príspevok od používateľa inspiring_grothendieck »

to sa dobre cita :)
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Vrubkova spust je trochu minus. Mal som aj na G19 a rozmyslal som vymenit z G17, to pasuje, ale predal som ho nakoniec. Tu som rozmyslal t nahodit z G42, ktora ma hladku ale tiwto dve medzi 42 a 43 nie su zamenitelne.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

Napadlo ma hneď, či neni možné to vymeniť z G42, ale tak keď vravíš, že sa to nedá, tak musíme len čakať, časom myslím bude aj hladká spušť...

Ale bol som docela prekvapený odporom spúšte, asi ani nebudem meniť stojinu spúšte na 2kg, táto sa mi zdá v pohode.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa hornet »

Neda, mal som doma 43 aj 42 a som ich porovnaval a 42 ma kratsie tiahlo, to by nepasovalo.

Ja som po vymene za 2kg este spravil to, co tuto rough boy na 42 http://forum.mujglock.com/kapesni-glock ... 2-780.html
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Rozmyslal som nad Rugerom LC9 kaliber 9x19 Luger, ale teraz vaham, ci mam zobrat G43, bol by do paru ku G19 co mam. Co myslite?
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"