Povinnost nahlasenie pouzitia strelnej zbrane PZ.

Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

Možno nás chcel Yuri iba vyprovokovať aby sme sa predháňali v "nejakých zhulených snoch" :wink:

podľa mňa názorný príklad škodlivosti intenzívneho sledovania kriminálnych seriálov :D
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Yuri the GUN NUT napísal: ale keď si z pasie buchnem niekde v lese (keď sa vopred uistím, že nikto v okolí nie je a že je smer streľby bezpečný) tak to určite nikomu hlásiť nebudem (načo aj? aby som pred policajtami vyzeral ako idiot a aby začali pomýšľať aby mi zobrali ZP - no nie ďakujem) + keďže mám momentálne len pištoľ a tá vyhadzuje nábojnice automaticky tak určite toho nebudem strieľať moc, lebo si nikdy nemôžem byť istý, že nájdem všetky nábojnice (a ja som ten typ čo po sebe vždy stopy veľmi dôkladne zahladzuje 8) ) Keď už budem mať aj nejaký ten revolver (napr tú Alfu 2241 22LR) tak neexistuje, aby som si nešiel buchnúť niekam do lesa na plechovku (ktorú si samozrejme po sebe taktiež upracem :D )
no ty kokso :shock: ... normálne aby sa človek bál ísť sa do lesa s niekým.....hmmm... oné....poprechádzať.... to je iný adrenalín, to aby sa človek nie že bál že ho niekto uvidí :oops: ale bál že ho nejaký magor s búchačkou nevidí a myslí si že môže strieľať.... mám dosť
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nj ked sme za mladi chodili do lesa oneee ...(prechadzat sa) , tak som si mohol priniest domov maximalne tak kliesta na onom.....lytku a teraz bum ho... luger medzi puulkami :lol:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

A vy nechodite do lesa vo veste? Prechadzka po lese nie je chytanie ryb, to chce aspon IIIA triedu balistickej ochrany. :lol:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...na vidis kam ide ta doba, ako to napreduje...mielenze budes mat z prechadzky zodrane KOLENA, ale aj nejaku tu dieru si uzenies...to aby si si do lesa na prechadzku bral aj nejaku tu ochranu... 8)
Naposledy upravil/-a inspiring_bose v 09 Feb 2010, 09:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

kua veď to :lol: kedysi kliešť a teraz toto, to aby sa človek prestal....prechádzať :P (len to nie 8) )
Používateľov profilový obrázok
MASH4077
prispievateľ
Príspevky: 301
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa MASH4077 »

:lol: :lol: :lol: "ústroj vz.2010" na ...prechádzky... po lese = balistická ochrana všeho druhu (čím víc, tím líp) :D odporúčané aj hubárom :D :D :D

gewehr, kuro zase ste ma predbehli :cry: :cry: :wink:
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Yuri, aspoň prezraď do ktorých končín chodievaš do lesa strieľať, nech sa všetci čo sa v lese....prechádzame.... môžeme zariadiť

....Slovo ochrana tak získava úplne iný význam.... :lol:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 4 months

Príspevok od používateľa gewehr »

len aby v tom lese pri tej hobby strelbe nenatrafil na vyznavacov izraelskej strelby tutok z fora, ty by mu zasa podvedome poslali duplovanu naspat aj s paticnym poobhliadanim sa po strelbe ci nemaju svedkov 8)
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Uz ho nechajte,urcite kratko predtym sladko bumbal a v case ked to napisal bol este v polospanku a neuvedomoval si svoje konanie :D
Používateľov profilový obrázok
pištoľníčka
prispievateľ
Príspevky: 477
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa pištoľníčka »

Gewehr- tam by som teda nechcela byť (aj keď by som to chcela vidieť :lol: )
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Netreba tam byt. Oni to urcite natocia a zverejnia na internete. :wink:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa aris »

:D
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa kriznik »

ste OT a chyba vam FLAME?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Kriznik, nechaj, nech sa schuti zasmejeme. :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Nutná obrana - krajná núdza"