Doplnky na GLOCK

inspiring_feistel

Príspevok od používateľa inspiring_feistel »

A kde by som zohnal 2kg stojinu???Da sa to vymenit aj doma na stole?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Zaleži od kial si :?: Ja som ju kupil v B.B. vari do 200sk.
inspiring_feistel

Príspevok od používateľa inspiring_feistel »

Cena je v pohode.Ja som z LM,tak ani daleko by som to nemal.A da sa vymenit aj doma na stole?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

K demontaži potrebuješ jeden šrobovak a dlhšiu tyčku na vyrazenie kolíkov,možno male kladivko ak by išli kolíky tažšie von.Ja mam zo ženou chalupu na Liptove a ak to neurobíš viem ti pomoct. :wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

jakomo222 napísal:Som cerstvym majitelom Glock21 a dost som o tom cital,ale zatial nevyskusal a nikoho v okoli s takym niecim nepoznam.
BALISTIK napísal:Hod tam len 2kg stojinu,vypuštanie zasobniku,pripadne zachyt a mieridla.
jakomo222:
Alebo ako cerstvy majitel nemen nic, vystrielaj zopar stoviek/tisicov ran a az potom pouvazuj, co by si chcel upravit. Moze ti to usetrit cas a peniaze, navyse za tu dobu mozes hocikoho stretnut a vselico vyskusat.
Prip. vymen len mieridla podla ucelu zbrane (napr. mikrometre na sport, tritia na obranu a pod.)
inspiring_pike

Príspevok od používateľa inspiring_pike »

to jakomo222 ->

Stojinu mi poradil a pomohol Spherixis:

http://shop.ebay.com/merchant/1gottfried

Je to specialne lestene a s obycajnou sa to neda ani porovnat. Ak chces investovat do plynuleho chodu svojej spuste naozaj odporucam. Mne to prislo bezproblemov v postovej obalke.
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa spherixis »

Mr. Rizza este nesklamal 8)
inspiring_hermann

Príspevok od používateľa inspiring_hermann »

Aj ja mam 2 kg spust aj vylestenu ale ze by neako velmi pomohlo to lestenie sa povedat neda!!!
glock69
občasný prispievateľ
Príspevky: 83
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa glock69 »

BALISTIK napísal:K demontaži potrebuješ jeden šrobovak a dlhšiu tyčku na vyrazenie kolíkov,možno male kladivko ak by išli kolíky tažšie von.
Stačí tyčka v násadě (ideální originál GLOCK). Kladívkem bych se do toho moc nepouštěl, to spíš trochu citu...
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

presne ako pise glock69,ziadne kladivo!!! ani hruba sila,vsetky koliky idu skoro bez odporu,akurat pri vyberani kolika,ktory drzi zachyt zav.,je dobre mierne pohybovat so zachytom a kolik vytlacit
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Stare heslo čo nejde silou ide ešte vačšou :twisted: Mne veru išli poriadne tažko,ale po viacerych rozoberaniach je to o.k. :lol:
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

dnes som skusal marosovu 2kg spust na G19 a potom hned moj G17 s origo 2.5kg...a celkovo som citil minimalny rozdiel, bolo to prijemne ale nie az nejake extremne vyrazne, tak ja necham co mam a casom...MOZNO !
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Glocky su už pomaly ako Cezety čo kus to original.Aj synovec ma novu G17,ma originalnu 2.5kg stojinu a ide mu ako maslo,ja mam 2kg,ladenu,6tis ran a rozdiel minimalny :cry:
inspiring_feistel

Príspevok od používateľa inspiring_feistel »

Tak skusim teda vystrielat aspon 1000 kuskov a potom uvidim ako s tou stojinou.Este som ho kompletne nerozoberal,ale mam nejake video tak skusim podla toho,nevyzera to zlozito.
inspiring_villani

Príspevok od používateľa inspiring_villani »

Z toho mi vyplýva, že by stálo zato vymeniť vypúšťač zásobníka, mieridlá - keď na ne našetrím, kurňa a po tom, čo vystrielam zopár stoviek nábojov zmena z 2,5 na 2kg spúšť. Ešte by sa mi zišlo niečo na zásobník, pretože ma tlačí zbraň na malíček, uvítal by som radu (G19), ale radšej by som nejaké nadstavce ako zásobník z G17. Máte skúsenosti? A ešte chcem kapsu http://www.aegisteam.cz/soubory/_ledvin ... dvinka.pdf , ale tú zas nikde na SR neviem pozháňať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"