Lapac diaboliek

friendly_hellman

Lapac diaboliek

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Ako riesite problem s diabolkami, ci brokmi pri pravidelnej strelbe na konkretnom mieste? Nemyslim len bezpecnost z hladiska ohrozenia priestoru, ale aj koncentraciu olova v miestach dopadu, napriklad vo vlasnej zahrade. V opustenom lome nieto co riesit. Pouzivate lapace? Ktory je najvyhodnejsi z hladiska kvality i z hladiska pomeru cena-kvalita?
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Teodor

Lapače :

http://www.google.com/search?client=ope ... 8&oe=utf-8

Z ponuky je už len na Tebe , čo a ako , lebo koľko ľudí .....
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Nechcel som vygooglit. To si viem sam. :? Myslel som osobne prakticke skusenosti.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:06, upravené celkom 1 krát.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

najlepsie je taky aky si spravis sam ziadna zlozitost staci len magnet kusky silnejsieho plechu, vrtacka a nitovacie klieste alebo ak mas zvaracku tak to povarit ja som si spravil aj s klapkou na vrch klapky som si dal magnet aj na prirubu a zbok paku a frci to OK len nedaj tie magnety naopak :):):)
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Teodor napísal:Nechcel som vygooglit. To si viem sam. :? Myslel som osobne prakticke skusenosti.
Z ponuky je už len na Tebe , čo a ako , lebo koľko ľudí .....
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

To Fogas: Mozes sem hodit obrazok?
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Niekde na fore gunshop.cz som cital, ze je vyhodne pouzit nejaky napr. stary pekac, do ktoreho sa roztavi 1-2 cm olova a vznikne platna. Do tej sa diabolky pri strelbe prakticky pripecu, je to tiche, nikam sa to neodraza a je to plne obnovitelne. Zaujimavy napad.
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

My na streleckom mame take ako rozhlas (obrazok mi nechce nejak povolit) a mozem povedat ze su dobre......prekvapili ma myslel som si ze su to len nejake kusy plechu ale bol to asi 7mm kus nejakeho zeleza a ak to nemalo aspon pol kila tak ani gram....ked do nich na 10 metrov trafi diabolka tak z nej ostane strieborne koliesko o tvare a velkosti 2 euro centovky.a to strielame len zo slaviami 630 a 631.
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

no ja som mal v skole taky ako je ten gamo a neprekacoval sa preto ta vaha
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"