Slavia 631 a par otazok

inspiring_hopper

Slavia 631 a par otazok

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Prosim vas mam par otazok na tuto pusku

1, Aku sirku maju drazky na puskohlad
2, Je pravda ze od vyroby neni namazany piest ?
3, Ako mazat vzduchovku
4, Da sa mazat vzduchovka olejom WD 40 ?
5, Ako dlho si uchova vykon?

Dakujem
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Este pls , aky je vas nazor na Eshop : shop.zbrane-frano.sk ??? chcem odtial kupit S631
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

Ahoj takze:
1, 13mm ale su aj 11mm
2,nie aspon pri mojej Slavii
3,treba namazat namahane casti ako napr pruzina
4,ano
5,po namazani ci celkovo????
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

1, Ako v eshope rozoznam 13 a 11mm ?
2, Ako casto mazat , a ako to mam rozobrat ?
3, Ano , po namazani celkovo.

Diky za info
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

takze takto:
1,musis sa spytat ci nema aj 11mm....totizto vsetky vzduchovky Gamo,hatsan atd. okrem Slavie sa vyrabaju s 11mm rybinou lebo montaze na puskohlady sa robia 11mm......ale celkovo ked zoberes pilnik tak sa z 13mm da spravit 11mm,,,dost ludi to tak spravilo :D

2,no ked kupis tak rozoberes tym ze odsrobujes a rozlozis si piest na pruzinu,tesnenie...no a ked kupis Slaviu tak si zastrielaj potom rozober a premaz...zasa zmontuj a poriadne dotiahni no a toto zopakuj za 2 roky...prip. aj skor ale zrejme nie :wink:

3,Po namazani a dotiahnuti a upevneni vsetkych srobov to bude docasne asi 1000 a viac striel ale potom to zas klesne...a vykon co sa tyka slavky bude drzat dovtedy kym bude drzat slavka takze asi 20 rokov...avsak pozor!musis pocitat ze mozno budes menit pruzinu ale je to z mojho nazoru velmi kvalitna a spolahliva vzduchna
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Kamarat ma 40 rocnu S620 a furt drzi. 0x rozoberana , kazdodenne 50 a viac vystrelov. Iba raz sme do hlavne strekli WD40 to je vsetko.

A potom ked ju rozoberiem , zlozim to spet? neni to tazke?
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Ak rozoberám niečo, čo vyzerá zlozitejšie alebo nemám istotu, fotím si (aspoň do mobilu). Najčastejšie umiestnenia a detaily všelijakých pružiniek - ono potom niekedy nebude až taký problém otočiť ju tak i tak - a ktorou stranou to vtedy bolo dopredu??? :shock:
inspiring_bell

Príspevok od používateľa inspiring_bell »

tak su aj take slavky......je vela takych ale najlepsie Slavky su este z obdobia Ceskoslovenska....tie dnesne su tiez dobre ale vidis sam ze S 620 spred 40 rokov drzi lepsie ako tie dnesne.....zas ale aj tie dnesne niesu hotco :) a co sa tyka este vykonu.....S 631 ,ktora ma 170m/s sa po namazani a tak zvysi o par metrov....ale uz taka S634 ma ustovku (ale to poviem podla merani Tomcata)je takto (s novou pruzinou): 235m/s je asi 14 J a to je vyborne
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

do hlavne nech vas ani nenapadne striekat WD 40 alebo nieco podobne pokial to hned nevitriete ved to je diesling jak svina a na 10 m netrafis ani A4 :roll:
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Co je diesling???
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

je zapalenie plynov alebo v tomto pripade tekutiny(WD 40) v hlavni alebo v komore
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Tak to preto to dymi ako musketa z 18. storocia ? A skodi to zbrani ?
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

ked ide dym zo vzduchovky tak nieco nieje dobre
inspiring_jemison

Príspevok od používateľa inspiring_jemison »

o tom ze to skodi hadam netreba diskutovat ved tesnenie piesta je gumove O kruzok je gumovy olovo ma nizku teplotu topenia a ked ti tam zacne horet WD-cko tak sa ti moze rozlpetat tesnenie piesta O kruzok a mozu ostat kusy diaboliek v hlavni a aj drazky si tym mozes posrat
inspiring_hopper

Príspevok od používateľa inspiring_hopper »

Aha...ok! diky za info.......este pls nazor na eshop :

Shop.zbrane-frano.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Vzduchovky"