Buscaderoholster

inspiring_ganguly

Buscaderoholster

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

servus,

takze na internetovu objednavku tu:

KM Saddlery:
http://www.kmsaddlery.cz/

alebo
Cihelka:
http://www.cihelka.com/cs/vyrobky.Asp


na osobnu objednavku:

dostal som tento kontakt na zrucneho slovenskeho majstra ktory sa venuje westernu:

Maroš Jedlička, Dechtice, Trnava, 00421- 907-343410
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:57, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

bum

Na Vrátnej bol jeden chlapík , robil púzdra ...

Jeden brašnár je aj na Starej Baštovej pro Miklušovej väznici ...

Ale či Ti budú vyhovovať , to je už iné :wink:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

brasnarov je u nas viacej ale je lepsie ak puzdro na zbran robi niekto kto v tom je zbehly a vie co strelec od puzdra ocakava. ked som dostal kontakt na toho majstra od trnavy bolo mi povedane ze sije holstre pre vacsinu slovenskych westernakov. sam sa chystam jeho sluzby vyuzit v blizkej buducnosti...

este by som opacil slovensku firmu FALCO, tam tiez vedia robit pudra na zakazku. len netusim ake maju skusenosti s westernovymi vecami.

http://www.falco.sk/
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

bum - nosie sa vsetky mozne styly. ked som bol pred mesiacom okuknut MSR v Domanizi tak prevladali menej zdobene a nezdobene supravy.

buscadero holster by som asi nebral. mam jedne klasicky holster od KM Saddlery s nizkym zavesom a je dost nepoholdne si v tom sadnut. predpokladam ze buscadero bude o dost horsie. osobne mi vyhovuje cim vyssie puzdro ale kazdemu vyhovuje nieco ine. treba skusat.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

bum - predmet som rozdebatoval na inom fore a nechce sa mi to cele opakovat. mrkni si to tu, snad ta nieco zaujme: http://zbranekvalitne.cz/forum/viewtopic.php?f=60&t=72
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

no hej, obaja sme tusim v rovnakej situacii. snad sa conevidiet stretneme na westernovych pretekoch ;)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:55, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa skemro »

Boris, pekne vesternove puzdra som videl vo Viedni v Shoping Sity Sud v obchodiku Indian Dream, mali aj na pakove pusky
No ceny si ani ja a ani Zuzka uz nepametame. Teraz tam totizto presunuli aj Kettnera a tam si kupujem vsetko.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

bum - od rugera som si cez inet skusal objednat strenky a poslali ma medzi ryby ze nech sa obratim na slovenskeho dealera. slovensky dealer si nielen ze prihodi marzu (co mu nemam za zle) + DPH ale je na chvoste zaujmu. pre ruger sme maly trh. na crienky cakam asi 4 mesiace, na novy ruger asi tri mesiace. takze tak. :? navyse sa mi zda ze rovnake puzdro v lepsej kvalite sa da mat usite presne na mieru trebars od cihelku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Puzdrá na zbrane, príslušenstvo a iné..."