KE - ZP sk. A

inspiring_bouman

KE - ZP sk. A

Príspevok od používateľa inspiring_bouman »

Pozdravujem všetkých. V tomto threade sa pokúsim postupne podať info o priebehu vybavovania ZP sk. A na ďalekom východe :)
inspiring_bouman

Príspevok od používateľa inspiring_bouman »

Po absolvovaní psychodiag. testov (50 €) som dostal Posudok o zdravotnej spôsobilosti (0 €). S vyplnenou žiadosťou som zbehol na Odd. evidencie dokladov KR PZ KE (Komenského), kde to šlo hladko a rýchle. Žiadam o vydanie ZP sk. A, F. Policajtka bola v pohode, skontrolovala žiadosť, zobrala kolky (16,50 €) a ostatné náležitosti. Akurát sa pýtala, či mám k Fku nejaký podklad. Spýtala sa ma, či viem, z čoho sa treba učiť, poučila ma, že skúška OS bude do dvoch mesiacov, mám tiež čakať policajnú návštevu a že si dožiadajú odpis z RT GP SR a charakteristiku. Vybavené za 3 minúty. O ďalšom postupe budem informovať.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

OT

....ja Ti dám taký Ďaleký východ , že Ti ....... :wink: :lol:
inspiring_hellman

Príspevok od používateľa inspiring_hellman »

Tam vraj nerobia zbytočne problémy :wink: ajked aj B-cko musis nejako preukazat...takze to asi bude kratka tema.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3109
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

QuisUtDeus napísal:Po absolvovaní psychodiag. testov (50 €)
To sa už menil zákon ?
QuisUtDeus napísal:Akurát sa pýtala, či mám k Fku nejaký podklad
podklad k Fku :?:
Používateľov profilový obrázok
aris
častý prispievateľ
Príspevky: 3399
Dátum registrácie: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa aris »

R: tiez som na to cumel.
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

QuisUtDeus - to prečo si robil psychologické testy ? Ja som robil skúšky po novom roku na sk. A a jediný podklad bola zdravotná prehliadka od lekára (5 minut, jedna pečiatka a tuším 10 EUR) a dôvod prečo chcem sk.A - nosenie. Skúšky prebehli ako píšeš, do dvoch mesiacov po podaní žiadosti. Policajná návšteva sa nekonala žiadna a neviem o tom žeby niekto otravoval s otázkami susedov (povedali by mi určite). Dnes to už mám za sebou a bol som prekvapený s akou ľahkosťou to išlo. :D
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Ja som bol včera na psychologických testoch a to, čo zažívam neprajem fakt nikomu. Okrem času a zbytočného cestovania ma to stálo 50€ a ešte stále ho nemám posudok v rukách. Nechcem tu zahnusovať diskusiu. Ak si chce niekto vypočuť, ako to na Slovensku chodí, pošlite mi PM.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa luke »

sam si to zhnusujes, psycho test nie je v zakone, mal si ist k lekarovi, co ti to ostempluje aj bez psycha.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Bol som u svojej obvodnej, ktorá sa ma pýtala, či som bol niekedy liečený v poradni. Povedal som áno (VEĽKÁ CHYBA) a ona na to, že ma musí bohužiaľ poslať na diagnostiku. Keby sa to skončilo tu, tak z toho nerobím kauzu. Ale má to ešte kopu háčikov.
inspiring_bouman

Príspevok od používateľa inspiring_bouman »

Lekárka by mi aj dala posudok bez testov, ale z krvi mi zistili zvysenu hodnotu isteho pecenoveho enzymu v sere. Vraj u 99% pripadov to svedci o pravidelnom naduzivani alkoholu. To som absolutny abstinent :D Co uz. Aspon viem, ze je cosi v neporiadku s pecenou.

Ad podklad k Fku - tiez som cumel :)
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa sano2 »

možno mala na mysli predpoklad na Fko 8)

Od kedy tam je žena? Je pekná? Je milá? Ja som tam bol 21.12.2009 a dokonca viac krát a stále chlapi ale v TN na polícii je šikovná odborne znalá blondína :roll:
inspiring_bouman

Príspevok od používateľa inspiring_bouman »

Starsia pani. Ale vyzera, ze sa snazi pomoct.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Rudo napísal:Ja som bol včera na psychologických testoch a to, čo zažívam neprajem fakt nikomu. Okrem času a zbytočného cestovania ma to stálo 50€ a ešte stále ho nemám posudok v rukách. Nechcem tu zahnusovať diskusiu. Ak si chce niekto vypočuť, ako to na Slovensku chodí, pošlite mi PM.
V tejto téme sa nadáva , odbehni .... :wink: :roll: :lol:

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=1933
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa Rudo »

Vďaka arminius, idem si tam uľaviť :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"