Plynove naboje

Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Nie ta prepazka je tam k zabraneniu strelby ostrej municie
Ale veď plyňaky majú zoslabený materiál , šak keby pustil ostrú ,tak ju roztrháááááááá :?: :P :P
inspiring_lewin

Príspevok od používateľa inspiring_lewin »

Rozbiť sklo s plynovkou je aj podľa môjho názoru nemožné. Tak páni, som zvedavý koľký sa teraz vyjadria, že nemajú radi flobertkárov tak ako to je v prípadoch keď nejaký blb niečo vyvedie s plynovkou. :D
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Arminius nemas celkom pravdu :P. Ale nieco na tom pravdy je :lol:.
inspiring_herschel

Príspevok od používateľa inspiring_herschel »

pocul som uz o takych pripadoch, kedy niaky maniak prerobil plynovu pistol a sposobil zranenie sebe aj inemu, tak radsej neprerabat :!:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Arminius, tak trebars rusky IZ skoro presna kopia Makarovu, je poctive zelezo a pocul som ze niekto to prerobil aj na 22LR aj na 7,65Br. Samozrejme neviem aku to ma zivotnost a aku hlaven pouzil, ale pri tejto zbrani to realne je. Ja som ju kupoval pre moju ,,military mamu :lol: ,, a je to jedna zmala plynoviek co funguje na 100% bez zadrziek, taky rusky pracant... :wink:
inspiring_heyrovsky

Príspevok od používateľa inspiring_heyrovsky »

Stačí ak si na koniec hlavne plynovky vsuniete nejaký kamienok alebo guličku a pri výstrele to má celkom slušnú silu, sklo zastávky na desať metrov rozbiŤ není najmenší problém podľa toho čo som videl...
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 7 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...a nie je pravdepodobnejšie, že debil nedoučený rýchlokvasený novinár nerobí rozdiel medzi plynovou zbraňou (vzduchovka, vetrovka, CO2) a plynovkou (poplašňák) :?:
inspiring_heyrovsky

Príspevok od používateľa inspiring_heyrovsky »

Aj to sa mi zdá celkom pravdepodobné, preklepov som sa načítal až až...
infallible_diffie

Príspevok od používateľa infallible_diffie »

Zdravím Vás, chcel by som sa opýtať aký je možný rozdiel v slepých nábojkách pre plynovú pištoľ ?
Pozerám na nete a našiel som veľké rozdiely v cenách.
Tak napr.

http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... k=produkty

http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... k=produkty

http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... k=produkty

A ktoré by ste mi keď už tak poradili?

Ďakujem Vám.
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa thrash »

zdravim chcel by som sa opytat drzitelov plynovych pistoli 9mm ze ake plynove naboje uprednostnuju na nosenie - CS CN popripane NONIVAMID a v akych koncentraciah
-ja 120mg nonivamid, no len ked tak rozmyslam ci to nieje vela a nedajboze k niecomu dojde a policajt zisti ze som strielal 120mg noniv. ci nebude problem a preto dat radsej silnejsiu konc CN alebo slabsiu konc. nonivamidu ?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Nosis plynovku a este rozmyslas, ze Nonivamid je moc vela :lol:? Tak si daj ako prvy naboj do komory CS a budes kludnejsi (A to len z toho pohladu, ze NV nema podla mojho gusta az taky ucinok na oci ako napriklad kvalitny paprikovy OC sprej, tam je to doslova ako keby ti vypalovali viecka, ale na zakaslanie (vyrazenie dychu) urocnika to s prehladom staci :) ). O CN a 45mgNV ani nema zmysel uvazovat. Ono ten 120mg NV nieje vôbec magicky, nepliest si to s ucinnostou nervovoparalitickeho plynu :lol:.
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa thrash »

ale nechapem preco sa vsade pise ze CS drazdi oci sposobuje okamzite palenie a krcovite ratvaranie oci -- co je aj pravda ale naproti tomu pri NONIVAMIDE sa uvadza pri ucinku na oci az docastne oslepnutie ?
-cize ked si to zoberieme co sa tyka uvinku na oci podla toho by mal byt nonivamid no pravda to nieje CS je ucinnejsi.. preco sa tak zavadza v popiskach tychto vyrobkoch.

-inak asi to zriesom tak ze dam prvy CS potom 2x nonivamid 120mg a potom zase jeden CS a bude :)
-taku kombinaciu pouzivaju aj jedni typci na youtube (americania volajaky) len oni maju na striedacku CS PV CS PV- myslim ze najucinejsie
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

thrash... preco by mal byt problem keby si strielal 120 mg nonivamidom? bud plynovku pouzijes v KN alebo NO, ak nie problem mas tak ci tak
thrash
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa thrash »

myslel som si to preto lebo 120mg je urceny na zvierata - tak preto ci nahodou aj ked v zakone to nieje nejako zakotvene ale v navode pri nabojoch je upozornenie ze na zvierata
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

JJ striedat v zasobniku nabojky CS/NV bude asi pre teba najlepsie. To o tych zvieratach uplne ignoruj, kazdy kto ta ohrozuje na zivote je podla mna zviera a je to prave na takychto urcene :twisted:. Este si dostuduj paragraf 24,25 a 26 Trestneho zakona kedy mozes zbran pouzit a vklude mozes nosit. Pri obrannej situacii, kedy je mozne pouzit zbran v sulade s tymito paragrafmi treba rychlo vytasit plynovku (Hrozbu namierenou zbranou pripadne aj varovny vystrel by som v tomto pripade radsej vynechal) vypraskas zasobnik (nabojky) pokial nepôjde pachos do kolien a utekat (A potom volat hliadku samozrejme) tod vso. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"