Akú plynovku?

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
eloquent_dewdney

Akú plynovku?

Príspevok od používateľa eloquent_dewdney »

Zdravim no ja sa do tochto absolutne nerozumiem no chcel by som si kupit plynovku samozrejme nie nejaku extra drahu na moje naroky co z nej mozno vystrelim 2x do mesiaca tak by mi podla mna stacila tato http://www.colosus.sk/plynova-pistol-ek ... a-kal-8mm/ velmi pekne dakujem za radu a este ktore naboje su lepsie Nonivamid alebo CS-chlorbenzalmlondinitril este raz dakujem za radu a ak mam nejake chiby v tych odbornych nazvoch vopred sa ospravedlnujem :)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

No dobre, nemam co robit tak odpoviem....Nekupuj plynovku na 8mm naboje..zbytocnost..kup na 9mm. Ked chces od Ekolu tak si mozes tam vybrat kvalita by mala byt dostatocna. Toto je najlacnejsie co som nasiel http://www.colosus.sk/plynova-pistol-ek ... a-kal-9mm/ ale ked chces troska priplatit a byt spokojnejsi tak si kup (ano viem opakujem sa) Zoraki 914 http://www.colosus.sk/zbrane-2/kal-9-mm/?producer=776
Verzia s AUTO rezimom (rozumej moznost prepnut na strelbu davkou ako samopal) stoji o nejakych 11€ viac, to sa da zvladnut. K nabojom. Hovoris ze to mas na rekreacnu strelbu tak potom neviem preco chces naboje urcene na sebeobranu. Ked si chces len tak zapukat do vzduchu tak na to su urcene naboje BLANK najlepsie su tieto http://www.colosus.sk/startovaci-naboje ... stol-50ks/ Pokial chces na sebeobranu tak najlepsie su naboje nonivamid 120mg ale zle sa zhanaju a mozes ich pouzit iba v pripade nutnej obrany (rozumej ked si v ohrozeni zivota)
eloquent_dewdney

Príspevok od používateľa eloquent_dewdney »

no ja to skôr vyuzijem v nasej dedine lebo tu zije dost vela ciganov a celkovo to tu neni najbezpecneisie... takze a vedeli by ste mi prosim vas poradit aj kde sa daju kupit tie 120mg nonivamid a odporucate mi teda racej tu ZORAKI je tam medzi tymi pistolami rozdiel aj v tom ze ako daleko vystreli ten plynovy oblak ci ? A velmi pekne dakujem za radu :)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

rozdiel v dostrele plynu neni ziadny ale zoraki je kvalitnejsia a spolahliva. nonivamidy 120mg som nasiel napr tu http://www.hermes.sk/e-shop/plynove/uma ... ovy-naboj/
eloquent_dewdney

Príspevok od používateľa eloquent_dewdney »

jaj no tak ja dam asi racej viac penazi do toho ako by sa mi to malo pokazit po par vystreloch a velmi pekne vam dakujem za ochotu poradiT :)
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

[quote="21lv"]tak to kup walthera p22, vyborny kus a aj krasny. P99 ak chces viac nabojov je tahsi. P22 sa neseka, pali spolahlivo, len ked ho kupis nestlacaj spust naprazdno, mohla by ti tam puknut ta poistna tycka. P
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

hm, pozeram ze mi zmizol prispevok...na co by mal kupovat raz tak draheho walthera plastoveho, ked moze kupit zoraki rovnako spolahlivu zbran a pevnejsiu navyse s vacsou kapacitou zasobnika...a ako som pisal zoraki ma cast udernika z tvrdsieho kovu takze viac znese nez plynovky bez tejto srandy
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa miro285 »

ak si z okolia Popradu, tak v tescu alebo aj v meste je predajňa armpek, majú tam aj tie NV-čka a aj ostatné náboje za jednu z tých nižších cien

k pištoli, skôr som čítal kritiku k tých tureckým gunom, že s kvalitou sa veľmi nekamáratia, takže je to myslím si aj o šťastí aký kus sa ku tebe dostane

tak ako pali, môžem ti aj ja odporučiť walthera, krásna pištol, nízka hmotnosť, určite tu je aj kvalita

keď ale vravíš že chceš pištol na hordu cigánov, tak by som doporučoval kombináciu pištole a kasera, prípadne teleskopu
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

[quote="romanon"] ROMANON, plynovka sa nepouziva kazdy den, ale prilezitostne k jej zameru. Podla mna je dolezitejsie aby nesekol naboj v hlavni ked ju uz chces konecne pouzit... Za tuto vlastnost si musis priplatit, preco myslis ze ma walther taku povest aku ma ? tot vsjo, ak inu tak ju treba poriadne otestovat a vediet co od nej zakat, co som ja studoval od zoraki sa zas taka spolahlivost cakat nedala
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

pozri sa mal som aj toho walthera a vobec sa mi nepacil ten system poistky je strasny, mala kapacita zasobnika tiez nic moc. Raz mi padla z malej vysky na strk a uz bol plast doskrabany. Zoraki mam uz celkom dlho a mam vystrielane cez 200 nabojek a este ani jeden zasek ani pri strelbe davkou..toto mi ako garancia kvality bohate staci. A ten kto pouziva plynovku aj na rekreacne vyblnutie sa ako aj ja , tak isto oceni stvrdenu cast udernika.
infallible_kilby

Príspevok od používateľa infallible_kilby »

Potrebujem kvalitnú plynoévku do max. ceny 100 Eur.
Čo by ste mi odporučili ?
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

precitaj si celu tuto temu co som odporucil jemu
inspiring_williams

Príspevok od používateľa inspiring_williams »

ano, moze byt. Treba si kazdopadne urcit priority na co pistol treba. Mne islo o nosenie v lese pre kazdy pripad takze ultimatuom bola hlavne vaha, a walther je jak papier. Z tejto stranky plast hodnotim kladne, lebo splnil ucel nizsej vahy, okrem vahy mi tu este bodoval dizajn, walthery su proste krasne plynovky. Tak nech nam nase masinky sluzia !
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa romanon »

Tak ako vazne ci nosim pri sebe 480g alebo 700g je mi vazne fuk, neokriviem z toho, rozmermi su zoraki a P22 presne rovnake.. ale zoraki je sto krat pevnejsia a trvacnejsia, dvojnasobna kapacita zasobnika, full auto rezim a lacnejsia o 44€. Je na kazdom co si vybere...Umarexu akurat platis za znacku...
eager_lamarr

Príspevok od používateľa eager_lamarr »

pani chystam sa kupit vyssie spominanu Atak Zoraki 914 ale bez auto modu za 60 eur... nova...
chcem sa teda opytat, je to spolahliva a kvalitna zbran ?? nezasekne sa kazdy druhy naboj ?
pripadne nieco v tejto cene, nejake odporucania ???

vopred dakujem za informacie
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"