Akú plynovku?

Plynové pištole, expanzné pištole, plynové náboje
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

keby si nebol tak lenivy precitat si celu tuto temu tak by si nasiel odpoved na tvoje otazky...
eager_lamarr

Príspevok od používateľa eager_lamarr »

nie som lenivy, tuto temu som si celu uz precital, no v podstate pozitivny ohlas je tu len od teba... chcel som nazor niekoho dalsieho kto tuto zbran ma..
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Predal by som ti svojho Walthera P22 ak by si mal záujem, cena by bola ale vyššia..
eager_lamarr

Príspevok od používateľa eager_lamarr »

pm...
eager_lamarr

Príspevok od používateľa eager_lamarr »

tak pani objednal som si ten atak zoraki, buduci tyzden tu ma byt tak som zvedavy :)
Používateľov profilový obrázok
romanon
prispievateľ
Príspevky: 309
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa romanon »

odskusaj poriadne a s poriadnym strelivom (umarex, RWS) hlavne nie S&B. A potom sa podel so zazitkami a pocitmi.
eager_lamarr

Príspevok od používateľa eager_lamarr »

no vystrielal som zatial 30 slepakov. doteraz som mal skusenosti len s troma ostrymi, starsie modely.. tato striela ako hodinky. lahucko, strielal som davkami, ani jeden zasek, naozaj som z nej mal skvely pocit, strelivo Umarex slepe aj nonivamidy 120 mg. padne do ruky ako uliata, pekna, nenapadna, viem si predstavit ze s tym kusom kovu niekomu aj dam po hlave. naozaj zatial velka spokojnost... mal som moznost mat v ruke aj walther p99, ak to porovnam, toto neposobi ako hracka.. ten walther bol nejaky iny material ako kov. toto je prosto perfektna velkost, vaha primerana pre chlapa, padne do ruky ako uliata, striela perfektne...
co sa tyka skrzteho nosenia, mam kozene puzdro na opasok, nie som zjadne tintitko, ale je ju podla mna aj spod tricka dost vidiet. neviem si predstavit ako ludia nosia vacsie zbrane akoze skryto... fakt neviem, pod mikinu a bundu pohoda, ale pod tricko a koselu, odstava to ... pripadne rady ocenim...

jedna otazka, chcem ju vycistit, no neviem ju ani za tu mariu rozobrat... postupoval som podla obrazka, ale... no prosto niet toho boha... skusal to aj otec s dlho dlho dlho rocnymi skusenostami so zbranami, neotvoril ju.. viete mi poradit ako na to ? dakujem
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa miro285 »

Už sa tu skryté nosenie niekde preberalo, jednou z možností je dlhšie, voľnejšie oblečenie, prípadne vnútorné púzdro na zbraň, alebo dajú sa kúpiť aj ľadvinky na zbrane

a návod ako ju rozobrať nájdeš tu :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZSlJbwPT ... re=related
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa luco »

s tým skrytým nosením by som povedal asi tolko, že pokial ju máš prekrytuú odevov a je to vidieť že tam niečo máš tak to nerieš, jednoducho ju máš prekrytu, neni ju priamo vidieť a to že niekto sa môže domnievať že tam také niečo môžeš mať je iba úvaha jeho, čo ked tam máš hocičo iné ??? jednoducho maš tam niečo a čoo. to už keby mam takéto veci riešiť a špekulovať len aby mi ju absolutne ani nevidelo že tam dačo mam tak ...
eager_lamarr

Príspevok od používateľa eager_lamarr »

no ty vole, tak ja si rano pozriem este raz tie obrazky co mam v navode, ale tak takto ju rozobrat by ma fakt nenapadlo :D ved to je vcelku zlozite, az sa bojim ci ju poskladam naspat :D kazdopadne dakujem za navod:)

co sa skryteho nosenia tyka, jasne, splna to zakonnu poziadavku skryteho nosenia, ja som skor myslel na to, ze je to cez oblecenie snad nad slnko sveta kazdemu jasne, ze tam mam pistol...mozno kebyze mam 65 kg a prehodim to koselou tak by to bolo ine, ale mat tak za opaskom P99, to si fakt nemusim ani nicim prekryvat :D to si rovno za opasok polozim zbijacku :D
kazdopadne dakujem za odpovede
Napísať odpoveď

Návrat na "Plynové pištole"