Kde kupim .40 S&W v Ba?

Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Ak nezabudnem tak sa Vam cez tyžden popytam u Ketnera v Shopingu.
takže 40 SW EFMJ ?
inspiring_gagarin

Príspevok od používateľa inspiring_gagarin »

to Peter Electro: super,kludne sa popytaj.
to Jack: Ak nahodou pojdem do WIEN,zastavim sa v nejakom puskarstve :o)
to Zoidberg: Anp,mal som taky pocit. Napr.dnes som okrem 9mm L vystrielal 100 ks partizanov-170gr, 50 ks GECO tiez 170 gr. Nakoniec este 50 ks Ares prebijance 180 gr.Poviem Vam,ze sice Geco bolo o nieco presnejsie,ale kopalo ovela viac. Kazdy z nas ma subjektivne pocity zo strelby a ja som to vnimal a vnimam takto. Najmenej kopu Aresacke 180gr.,velmi prijemna strelba,ani neviem,ze mam .40-tku. Len su to prebijane naboje,niekomu to moze vadit.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Jack napísal:Richard, vo Viedni by sa oplatilo pozrieť aj po tých EFMJ. Nie som tu jediný, kto by ich bral a kto ich zháňa. Doteraz, žiaľ, bez úspechu.
Jack ak chces z Viedne municiu, alebo tuning skus napisat mail tymto: www.seidler-waffen.at. Mam osobnu skusenost. Dobri su.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ehm, hanbím sa, ale jazyková bariéra.
:roll:
No ništ, snáď to pôjde po anglicky. Dík za typ, určite im skúsim napísať.
inspiring_roentgen

Príspevok od používateľa inspiring_roentgen »

po anglicky sa mi tam darilo kecat
niko napísal:Jack ak chces z Viedne municiu, alebo tuning skus napisat mail tymto: www.seidler-waffen.at. Mam osobnu skusenost. Dobri su.
EFMJ ale v inom kalibri sa uz riesilo v inom vlakne http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t= ... &start=165

treba si tam zavolat, napisat a keby niekto spravil vacsi nakup, asi by sa viaceri pridali, kedze treba vybavit papiere na prevoz z cudziny a to sa moc koli jednej-dvom krabickam neoplati
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Vopred zavolat, alebo napisat mail urcite odporucam. Urcite sa bude dat aj po anglicky. Aj ked maju na sklade kopec veci, predsa pokial nie je doobjednaju. Je to istejsie a hlavne budu vediet kto si. To pri tom cirkuse v predajni, kde standardne cakas aspon 15 min. kym prides na rad neje na zahodenie. :wink:
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Dnes som bol u Ketnera v SCS a niekedy mavaju od Fiochi za 24 euro-50ks.Len si treba zavolat nemaju to stale.Mimochodom vyraz EFMJ ten predavac vobec nepoznal trvalo to kym sme sa dopracovali co vlastne chcem.V katalogu to mali tusim napisane ako HP....Moc sa s nim nedalo bo drtil takym dialektom ze som mu rozumel kazde druhe slovo :) Minule som tam obzeral Mosina a z inym predavacom sa hovorilo super.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Peťo neviem presne o čom hovoríš, Fiocchi EFMJ nerobí, ak sú to HP tak sú to Hollow pointy čo je na sebaobranu zakázané strelivo, alebo to môžu byť Fiocchi EMB ktoré by boli zrejme svojou konštrukciou tiež zakázané.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Tak to boly potom tie Hollovy :) v každom pripade ten predavač o EFMJ nikdy nepočul...Aspom som si kupil voňavy Brunox a bronzovy vyterak.
Možem tam buduci tyžden skočit a ked narazim na predavača čo hovori nemecky tak skusim niečo lepšie vyzvediet. :D
Apropo neviete niekto aky možu mat nemci vyraz pre EFMJ?Možno by som zbehol nakuknut aj ku tomu Seidlerovy čo spomina Niko....
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Peťo, veď EFMJ od Federalu (čiže Expanding Full Metal Jacket od Federal Cartridge Company) je názov produktu, pochybujem, že ho niekto len tak premenuje.
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Peto skus to s Holhspitzmunition. A keby bolo velmi zle, tak Fangschußpatronen. :wink: Ostatne uz dovysvetlis.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Niko, práveže nie! EFMJ nie je "klasický" expanz, takže žiadny Hohlspitz!
:?
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Asi pojdem s papierikom a Jarcom dodanou definiciou v Angličtine dufajuc v kompetentnost niektoreho predavača :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Robí EFMJ alebo strelivo na rovnakej báze ako EFMJ (s iným názvom) aj niekto iný ako Federal?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Lapua CEPP ? ale nemsom istý
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"