Dlhsia hlaven, alebo nahradna do G17

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Registered for: 14 years 10 months

Dlhsia hlaven, alebo nahradna do G17

Príspevok od používateľa Rasto »

Zakupil som si konverziu Roni a vzkrsla mi myslienka aplikovania dlhsej hlavne na svysenie presnosti a hlavne faktoru streliva.
Pohraval som sa s myslienkou nechat si ju vyrobit, ale zatial som nenasiel takeho sikovneho zbrojara, co by to dokazal za normalne peniaze.
Dalsia alternativa je hlaven G17L.
Mozno by sa dala objednat oficialnou cestou i cez dovozcu na slovensko, ale tuto formu si nechavam ako poslednu.
Skusal dakto tuto kombinaciu? Aby sa nestalo, ze ju do Glocku 17 nenarvem.
Planujem zakupit Gen IV a neviem ci sa G17L vyraba i v tejto verzii i ked pochybujem co je problem, lebo hlavne su nekompatibilne.
Za pripadne podnety, navrhy pripadne kontakt na sikovneho zbrojara vopred dakujem.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 9 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Kamarat z rakuska si kupoval nahradnu hlaven a nebol to problem.
Fungovala normalne, ale jednalo sa o standartnu, ktoru menil za tu s kompenzatorom kvoli IPSC divizii PRODUCTION. Mozem sa ti na to popytat.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5202
Registered for: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa lovec »

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Rasto: Hlaven kupis aj samotnu (napr. v bwarmse ked som sa kedysi pytal 17Lkovu hlaven zrovna skladom mali), rovnako mozes kupit predlzene hlavne od IGB (napr. v hermese) ktore su vo viacerych dlzkach, problem je ze ta hlaven samotna stoji cca 60% ceny novej zbrane.

Hlavny problem ale je aplikovat takuto dlhsiu hlaven na Roni-ho. Teda presnejsie su tam problemy dva - jeden je ze kvoli sposobu uzamykania zaveru Glocka - ked sa hlaven nakloni aby sa mohol do komory zasunut dalsi naboj - tak vtedy by dlhsia hlaven v Ronim oprela vpredu hore o tu objimku a neodomkla/neuzamkla by sa. A aj ak by si cely predok Roniho komplet prerobil (vyfrezoval U-cko do tej objimky pripadne vyrobil nejake uplne ine predne ulozenie, atd.), druhy problem je ze nic nezarucuje ze s dlhsou hlavnou by si bol vobec o cosi presnejsi. Budes mat sice o malicko vyssiu ustovku, ale zbran bude stale len ulozena v Ronim (nie je to pevne spojeny kov s kovom, ale len plast+kov nasunuty na plast+kov), a zaroven pokial clovek nestriela nejake precizne nalaborovane 9mm strelivo (neviem o nikom kto by take robil, pretoze pri 9mm naboji na take nieco ani nie je dovod), tak lepsiu presnost dosiahnes len velmi tazko alebo vobec.

Asi som ta nepotesil, ale aspon ti usetrim dunihlav (tiez som nad tym istym pred casom spekuloval).


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

viete mi niekto povedať, keby som chcel objednávať tú hlaveň z Rakúska aká birokracia ma čaká?? To mi ju normálne donesie poštár alebo ako to je???
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"