PPQ

robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa robusta »

na CR fore som sa docital,ze walther ppq je v akcnej ponuke pre ozbrojene zlozky za 13200Kc,- nedpoculi ste sa o takychto zlavach aj v SR, ci to neponukaju aj nasi predajcovia?
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Registered for: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Zľava jak prase, to máš dve krabicky patrónov.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa robusta »

Tym neskutocne dobrym, stedrym a veľkorysým zlavotvorcom, ktory sa rozhodol, ze radšej nebude jest a poskytne zlavu celych 18,-€ pre ozbrojenych v sluzbach statu je ZVS?

Ako je mozne, ze v CR si to môzu dovolit predavat za 13200 /cca. 525,-€/ u nas za 760 az za 915,-€?
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa robusta »

tak to mi usetrilo par centov na telefonat.
Ta zbran sa mi velmi paci. Zaradil som ju do svojho finaloveho vyberu a naivne som si myslel, ze ked dokazu v CR dat taku super cenu pôjde to aj v SR. Ale stale ostavam pri hesle: Co je inde bezne, je na Slovensku nemozne.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa robusta »

PPQ som mal ako lepsiu alternativu glacku 19 gen4 nakoniec to ale vyhra asi g19. pre co si sa rozhodol ty
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

robusta napísal:ako lepsiu alternativu
V čom lepšiu?
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa robusta »

lepsiu v tom, ze som ju omakal a ovela lepsie mi sadla do ruky, drzanie je perfektne prijemnejsie, ovela viac sa mi pohladovo paci, chod zaveru mi pripadal hladky, pri 19 na mna pôsobil strasne tuhym dojmom, mam rad spust s kratkym chodom a kratkym resetom to na mna taktiez zapôsobilo. Ale priznam sa ze z PPQ som nestrielal tak moje hodnotenie je ozaj o mojich subjektyvnych pocitoch a je lepsia volba pre mna.
Ak ho mas skus ho v skratke zhodnotit, resp. porovnat s G19 ak si obe odstrielal
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

robusta:
Nemôžem hodnotiť, strelil som z neho dávnejšie len zopár rán.
Pamätám si len jednu vec - pripadal mi príliš tenký do dlane a nevyhovovalo mi to. Ale to najskôr bude tým, že som zvyknutý na Glocky, inému to môže sedieť.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

PPQ patri k tym zbraniam ktore si jednoznacne pred kupou treba vyskusat a neposudzovat podla vzhladu. mam pomerne dlhe prsty a velku ruku, PPQ je malicke ale pri strelbe a manipulacii som sa nemohol zbavit dojmu ze na ovladacie prvky nemozem dociahnut. skratka mi ergonomicky velmi nesadol a to inak nemam problem ani s mikrokompaktmi ani s fullsize tehlami ako Sig X-5 a pod.
elegant_germain

Príspevok od používateľa elegant_germain »

Tak konecne je nove PPQ doma,odskusane,spokojnost riadna uz len strielat strielat strilelat xD Pre lavaka to prave orechove :P
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

Nie len pre ľaváka :) Mám ho už cca 2 mesiace a taktiež zatiaľ max.spokojnosť.
inspiring_burnell

Príspevok od používateľa inspiring_burnell »

elado....Máš správu. Niektoré veci sa nehodia na sklo!!
drescenter
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa drescenter »

Walther PPQ mám asi tri mesiace, výsostná spokojnosť.

YARCO - ako môžeš napísať, že Ti Walther PPQ pripadá v porovnaní s Glockom tenký ??? Veď je hrubší o 4 mm !!!!!!!
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4838
Registered for: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

Možno som si ten pocit poplietol so skúšaním PPS-ka. :oops:
Neviem, už to bolo dosť dávno.
drescenter
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa drescenter »

Úchop som porovnával s Glockom, ale až na druhý krát, lebo Fraňo nemal vtedy Glocka :lol: Skoro som odpadol....... Tak som išiel o týždeň, na predajni bol už aj Glock. Glock mi nesedel, neviem prečo, hlaveň išla stále hore, Walther mi sadol ako na mieru. Pre Waltera som bol rozhodnutý tak či tak....som spokojný.....
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"