Vadný zásobník cz 83

inspiring_black

Vadný zásobník cz 83

Príspevok od používateľa inspiring_black »

dnes mi dal kamarat zasobnik do cz83, ktory sa mu povaloval v trezore... ked som ho skusal dat do svojej cz83, normalne vojde, akurat "nezacvakne".. ked som postavil vedla seba dva zasobniky, tak ten normalny stoji "rovno" a ten vadny naklana dopredu, akoby bol zle vyvazeny, je tam rozdiel cca 3 mm.. poskladany je dobre, takze asi je to nasledkom nejakeho padu alebo je to vyrobna vada, lebo vyzera dost novy, neosuchany.. ma zmysel pokusat sa nejako to poriesit ? :D

Obrázok

vadny vlavo, normalny vpravo
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Tento obrázok nehovorí nič, najprv si zmeraj vzdialenosť od pätky zásobníka po hornú hranu otvoru, do ktorého zapadá záchyt zásobníka - malo by to byť cca 66mm - merané po prednej stene zásobníka.

http://igrlik.rajce.idnes.cz/Zasobnik_CZ_83

Predpokladám z tej Tvojej "nezretedlnej" fotky, že dno zásobníka nie je pokrivené tak, že by bránilo úplnému zasunutiu do šachty. Skúsil si normálne doraziť úderom dlane?
inspiring_black

Príspevok od používateľa inspiring_black »

zmeral som to, je to presne tych 66 mm.. dno nie je pokrivene, dorazit sa neda.. takze jedine co som postrehol je to prevazovanie dopredu a este dnes na svetle som si vsimol ze ten horny vyrez nesedi s tym ako to ma ten druhy zasobnik.. predpokladam ze to je asi problem

Obrázok
volmet
prispievateľ
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa volmet »

ak je ten vadny v lavo tak je to jasne. vyvodky su moc ohnute ku sebe. ako keby niekto chcel z 9mm spravit 7,65. potom medzi nimi nemoze chodit zaver, resp. koli zaveru sa neda dotlacit do zbrane. ja mam 3 9mm zasobniky a vsetky maju vyvodky rovnobezne tak ako ten v pravo.
inspiring_black

Príspevok od používateľa inspiring_black »

obidva by mali byt zasobniky do cz 83 7,65 mm.. ten vlavo je ten vadny, co mi dal kamarat a vpravo ten moj dobry.. takze je to tym padom asi jasne..
Napísať odpoveď

Návrat na "Dolaďovanie, nastreľovanie zbraní a úpravy"