Malorazka

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Popytam sa znameho on bol kedysi športku strielal.Jeho SM-2 som mal aj ja,mam doma niekde len nejake papiere,pozrem sa kde to je.Dam vediet.
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa skemro »

Vdaka, no musim sa omluvit ak sem neaky cas nezavitam,zajtra odchadzam na plavbu.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

Co by ste mi odporucili na zaciatok ? Este som ziadnu nemal :)
Za nejaku normal cenu ako je ta GSG5 alebo nieco podobne. vie niekto poradit ?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Neni draha, ale moc sa mi vzhladovo nelubi. Mne sa tieto moderne malorazky absolutne nelubia.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 8 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

LEGO skladačka - jediné pozitívum vidím v tom, že je to skladné - rozmontuješ a napcháš do pažby... :(
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

remington ma nejaku s odsuvnym zaverom bolt action opakovacku s tazkou tercovou hlavnnou. neviem typ ale bude to vyse 20tis. ta remington 597 ma velmi jednoduchy zaver a to vyzera na vecne casy. a ruger je zas majster na 22lr. tazka volba. ber nieco s cim si zablbnes mozes strielat siluety a aj sa zucastnit nejakej sutaze s optikou. asi tercovy ruger.
ale to je moj subjektivny nazor volba je na tebe podla tvojich osobnych preferencii!!!
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

www.bwarms.sk ti isto vozia ruger!!! Ja ho tiez raz musim mat. Pekne ta tazka hlaven. A tie upravy a prislusenstvo. Parada.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

K10/22-USST
Alebo
10/22-T/RHG
Ci sa to k nam vobec vozi. Ale dal by som sa zlomit na to.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5203
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa lovec »

To,co som videl na strelectvi.cz,tak si dali urobit pekne pazby tusim u Klinskeho,ale aj niektore varianty seriovky su pjeknééé.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

Hrozne sa mi lubi ten luger, aj videa co som videl, tak klobuk dole co dokaze... :)

OK a k malorazke...aku dospelu jednovystrelovu zbran ? aby bolo bez nakupka na ohlasovaciu a evidencnu povinnost ? :) nech to zmaknem rovno jednou ranou :twisted: tak poradte...pomer slusna cena/kvalita... lubia sa mi aj nejake cz zkm, tak ani tomu sa nebranim...pripadne fakt poradte kto co mate ?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

Zkam 456, 451,452 laminated varmint a pod.. opakovačky su tiež len na ohasovaciu povinnosť
nemusí to byť len jednoranovka..
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa duros »

waffen.sk mali pekné 451tky aj 456tky, ale už sú neni skús sa spýtať boli po 2800 456tky a po 3500 451tky, mne sa ušiel veľmi vydarený kúsok 456. ak novú tak asi 452 varmint ale to len hádam..
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

a nie je 452 varmint iba .22 ?
myslel som to tak, ze kupim nejaku samonab. malokalibrovku - asi ten ruger 10/22 :twisted: a potom nieco silnejsie co sa da kupit bez nakupka...hm ?
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5203
Dátum registrácie: 18 years 9 months

Príspevok od používateľa lovec »

Ak novu,tak aj napr. radu 453. Tie uz maju spust aj s napinacikom. Ja mam starsiu 452 Lux,s vymenenou spustovou pruzinkou. Ale myslim si,ze ta novsia s nastavitelnym odporom aj pre napinacik aj pre bezny chod bude lepsia.Mozno model American,ale to je len moj pohlad.

Pozri na stranku czub.cz

No a pokial chces PANI malorazku,tak Anschütz.
Xader
častý prispievateľ
Príspevky: 768
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Xader »

lovec: na malorazku ste ma s durosom "presvedcili" asi na toho lugera. aj videa / fotky co som pozeral, tak vyzera velmi pekne a aj bude asi dost presna. na kolko sa s tym da podla teba normalne strielat ? kolko to zvladne ?
50-100-150 metrov ?

no a k malorazke aku "DOSPELU" pusku bez nakupka ? :roll: tiez za rozumnu cenu...skor dam prachy do lepsej optiky...
Napísať odpoveď

Návrat na "Športové zbrane"