ZP sk. A - suhrnne info

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

Bauer: niečo málo sme prediskutovali aj v téme "uloženie zbrane"
Pozri aj tam.
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

chcem sa spytat aky je priebeh skusky u policie, dojde mi domov pozvanka a idem. ako dlho trva skuska a v akych hodinach ju davaju, da sa dohodnut?
ci si budem musiet zobrat volno v praci,dakujem
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa vanto »

Pride domov pozvanka, zvycajne sa skusky robia v nestrankovy den niekedy rano. Je tam miesto datum a cas kedy sa treba dotavit na skusku. V pripade, ze nie je mozne sa dostavit na dany termin treba to pisomne vyrozumiet s odovodnenim a poziadat o zmenu terminu. Zavisi od poctu ludi, my sme boli na skuske dvaja a netrvalo to dlhsie ako hodinku, do ukoncenia a vyhodnotenia obidvoch. Samotne skusanie je pomerne rychle 6 otazok, nejaky cas na pripravu a odpoveda sa v kontexte danej otazky.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa pif paf »

sparks: pýtaš sa úplne mimo témy. Tu by to bolo vhodnejšie: http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=304 A platí že v každom kraji/okrese je to iné, tak keby si napísal kde budeš skúšku robiť tak by ti mohol odpísať aj niekto kto vie ako to teraz chodí priamo tam.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Bauer: používaj slovné spojenie "kategórie zbraní" a nie "skupiny zbraní", keď som to prvýkrát prečítal, myslel som, že máš dve zbrane zapísané na skupinu ZP B a tri na ZP skupiny D.

K tomu uskladneniu zbraní kategórie D - ja si myslím, že na teba sa vzťahuje iba odsek 9) paragrafu 55 - "(9) Držiteľ zbrane kategórie D je povinný zbraň alebo strelivo do nej riadne zabezpečiť proti jej zneužitiu, strate
alebo odcudzeniu." a keďže ďalej to nerozvádzajú, tak čo je to "riadne" je na tvojom zvážení.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ďakujem za radu Zoidberg37, už som túto nepresnosť vo svojom príspevku upravil. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Zbrojný preukaz"