Policajti havarovali.

správy o útoku alebo obrane so zbraňou
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Zdravím, ja chcem k uvedenej téme napísať len toľko. Policajt v čase výkonu služby, v služobnom motorovom vozidle, má také povinnosti ako každý iný účastník cestnej premávky, sú tam aj výnimky / použitie VRZU, nemusí používať bezp. pásy /, ale o to nejde, keď spraví chybu tak bude za ňu pykať ako každý bude znášať následky, jeho nadriadení ho len potopia. nechápem, že v každej diskusii osočujú policajtov, no a prečo, keď príde k nejakému problému, krivde neprávosti tak všetci tí ľudia potom vytáčajú 158...hm? zamyslite sa. Apropo.......myslíte si, že policajti dávajú s radosťou pokuty / oni tomu hovoria výsledky / to veru nie, veď ich šéfovia ich k tomu nútia, aby sa plnili normy kt. sú každý rok vyššie, musia mať výsledok minimálne za 1 hodinu služby jeden výsledok, na priemer minimálne 1500,- Sk, to znamená keď ťahá 12 hodinovku tak 10 pokút na 25.000,- ešte nejaké osvedčenie, EČ, a hlavne alkohol aj motorový aj nemotorový....a to nie je jednoduché, z toho sa robia hodnotenia rz mesačne na jednotlivca, potom vznikajú nezhody, kolegovia sa nerozprávajú v službe..........celý systém je zle nastavený POLICAJTI NECHCÚ VYBERAŤ!!!
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 17 years 4 months

Príspevok od používateľa igoros »

Salim11
chyba mi tu tlieskajusi sajlik, hned by som ti ho dal. Pekne si to napisal, ale asi to nepomoze.
...a vidim, ze vies o com hovoris :wink:
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

:lol: dík IGOROS, je to tak ako píšem, všetko ide od vrchu, potom v kancelárii majú policajti vyvesené na nástenkách v stĺpcových pridrbaných diagramoch mesačné hodnotenie no a ten panáčik, ktorý je stále posledný tak má najmenej odmien až sa mu raz može stať, že ho vyhodnotia ako neschopného výkonu štátnej služby a to pri hypotéke a 3 deťoch nie je jednoduché prísť o robotu...z toho je ten policajt / normálny človek obeť systému aj niekedy na ľudí nervózny, čomu sa nečudujem /...takže ide o to...policajti porovnávajú štatistiku s predchádzajúcim rokom, takže keď minulý rok udelilo oddelenie 3000 pokút na 5 mil. tak tento rok musí minimálne 3001 pokút na 5 mil ...a viac to je choré........v tom je problém, v inštitúcii ako takej..... :twisted:
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

salim11
suhlasim,policia je nastroj vykonu moci
-aby som nezabudol,vylepsil nedavno hodnotenie prislusnika PZ ,dve fialove za rychlu jazdu v obci..... a mali pravdu
Tiez ich musim pochvalit za jednanie-co nerobim casto.
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

je to tak...a všade sa nájdu aj dobrí aj zlí ľudia, hlavne sa treba správať slušne, aj k horším ľuďom a možno si uvedomia raz, že sú štipľavý a pozrú sa do zrkadla......keď nejde o život nejde o nič.....niečo mimo témy....kúpil som si jednu kompaktnú 45 na nosenie za 25 litrov ale škoda drať stále povrchovku tak rozmýšľam nad nejakou lacnou 7,65 ale neviem sa rozhodnúť, či to využijem alebo nie...... :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Udalosti"