Kupa prvej zbrane zn. GP - rada

Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ak sa ti čosi také deje, so strelivom by to nemalo mať súvis. Skôr ide o mechanický problém.
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Registered for: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Ak sa mam osobne vyjadrit k tomuto vlaknu(Kupa prvej zbrane zn. GP - rada), tak osobne si myslim, ze ak nechces mat kopec problemov s touto zbranou nekupuj ju vobec. Za podobne peniaze sa da kupit aj nieco ine co je ked uz nic insie tak omnoho spolahlivejsie ako zbrane GP. Viem ze som to povedal dost drasticky, ale od srdca. Osobne som velmi sklamany uvedenymi zbranami-hlavne co sa tyka spolahlivosti uvedenych zbrani. :|
longaver76
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 5 years 1 month

Príspevok od používateľa longaver76 »

Pani zdravím vás.

Surne potrebujem rozdiel target a dynamic k100. Som v Nórsku a technickému popisu nórskeho obchodu nerozumiem. Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

Ja pozeram na tie dva modely, jediny rozdiel vidim v cielniku, kde na verzii Dynamic je sportovy nastavitelny cielnik, a na verzii Target je mikrometrický stranovo aj výškovo nastaviteľný cieľnik Elliason. Muchu maju obidva modely svetlovodnu.

Ak to chces len na ipsc, tak dynamic ti podla mna staci. Ak na tercovku, tak Target bude lepsi


Osobne strielam IPSC pre zabavu na amaterskej urovni, mam uplne standardny cielnik pre skryte nosenie a svetlovodnu muchu. Cielnik som nastavoval niekedy na zaciatku, aby mi to strielalo ako treba, potom som uz roky nepocitil potrebu to niekam posuvat, a nechcem tiez zazit ze sa mi rozpadnu mieridla na zavode (uz som to videl raz, nastastie mal chalan nejake nahradne diely aby si to zosroboval dokopy, nejednalo sa o k100).
longaver76
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Registered for: 5 years 1 month

Príspevok od používateľa longaver76 »

Ďakujem k100 dynamic a K22 objednane.
Napísať odpoveď

Návrat na "Grand Power"