Strenica Lúčnica - Lúčnica nad Žitavou (Vráble)

duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Strenica Lúčnica - Lúčnica nad Žitavou (Vráble)

Príspevok od používateľa duros »

Dávam to sem do hlavného topiku nech to je videť hneď, je to veľmi fajn strelnica s ešte lepšími prevádzkovateľmi !

http://www.strelnicalucnica.sk/
inspiring_pascal

Príspevok od používateľa inspiring_pascal »

Akurat odtial som sa vratil. Nie je to ziadna hyper-super vybavena strelnica, ale skor taky "natur" styl v prirode, a prave preto to ma aj svoje caro. Bol som absolutne spokojny. Kedze este ani zelenac nie som (skusku na ZP mam v auguste), pozaidal som o zapozicanie zbrani a sprievod instruktora. Strielal som za malokalibrovky CZ 452 na 50 m a z pistole CZ 75 9 mm na 10 a 25m. Prvy krat v zivote. A vdaka pritomnemu panovi, ktory bol velmi ochotny a napomocny, to celkom aj slo. Prijemne stravene sobotnajsie doobedie. Idem aj nabuduce. Skoro som zabudol...ceny su brutalne nizke :-) . Vrelo odporucam !
friendly_wescoff

Príspevok od používateľa friendly_wescoff »

ja som tam bol dnes, celkom parada
kontakt co je hore je neaktualny, plati tento:
0918 183 701, p. Kmet

je to, ako spominal kolega vyssie, taka prirodna strelnica, skor to vidim ako zahradu prerobenu na strelnicu, ale ta vybava, co tam je, je neskutocna (malorazkove tercovnice, zavesene gongy, ...), ak sa chcete zdrzat dlhsie, mozte si aj navrhnut a odstrielat parkur
vsetko je na dohode, pan je velmi ustretovy (dokonca chysta aj box, kde si budete moct zakurit a zohriat aspon ruky - kupil tam kachle a rube drevo)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelnice"