Glock 20, 10mm auto

jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa jurokraken »

s tou hlavnou som si to rozmyslel,to si radsej vybavim novu zbran.a je pravda naboje sa daju vylaborovat aj v domacich podmienkach.nehovoriac o to ze anglictinu neovladam.takze si netrufam objednavat zo zahranicia. ale som rad ze je nas tu viacej co mame zbrane na 10mm auto.
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa jurokraken »

co si dal ten link na ten obchod na naboje je paradny,u nas nic take neni s takymto vyberom.a su tam aj dobre ceny.
friendly_mestorf

Príspevok od používateľa friendly_mestorf »

tiez som si to s tou hlavnou rozmyslel , neoplatí sa to , keď tak už potom viac pošetriť a niečo na objednávku cez "GP" ako napr "STI Perfect 10" no inak; do G20 naboje http://www.barlov.sk/ obchodík v rožnave ale dá sa s nimi dohodnúť na objednávke rôznych typov 10 mm AUTO, pán obchodník povedal že není problém zohnať aj iné celoplašťové ako CCI Blazer 200 gr. len treba čakať :roll: kým sa nás nenazbiera viac hmm ako všade
jurokraken
občasný prispievateľ
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa jurokraken »

nevie niekto kde sa da zohnat zaslepka na pazbu a bobry ocas na cely chrbat na g20 4 gen? viem ze ku novym glockom sa uz davaju.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Zdar strelci...
mal by som jeden dotaz na G20 resp. na G20C aky je pokles vykonu kal. 10mm AUTO pri modeli "C" s kompenzatorom ? ...
da sa to nejak vypočitať alebo len zmerať ?
ma niekto skusenosť s oboma modelmi G ?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Pokiaľ sa nechystáš prebíjať tak na C kašli. Aby kompenzátor reálne fungoval musí mať dostatok tlaku, takže čo najpomalší možný prach pre vybraný projektil. S u nás bežne predávaným fabrickým strelivom bude rozdiel vo výkone a účinnosť kompenzátora minimálna. Ja by som C verziu nebral aj z dôvodu že výšľah z kompu vie slušne oslepiť, v šere dáš jednu a vidíš veľké V.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

prikláňam sa k "R"

na trátkej zbrani je to skôr frajerina a význam to trochu chytá až pri streľbe dávkou z krátkej, inak nie,

myslené to bolo skôr pre armádu , a v tej tme pár výšľahov, niekedy ozaj riadnych, a nevidíš nič,
skúšal som,
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Vyrobca udava vo svojej tabulke pre model 20C pokles rychlosti o 15m/s (355) a pokles ustovky o 60J (690).
Standardny model 20 ma 370m/750J
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Dakujem... to s vyslahom ma ani nenapadlo.. dost podstatne info, tak ze bude G 20 .. 8)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

HADES:
Len doplním, že výšľah ťa vie nielen dočasne pripraviť o videnie v šere či tme (pri streľbe z natiahnutých rúk), ale môže ťa pri troche smoly aj pekne pošramotiť, ak by si potreboval strieľať so zbraňou blízko tela alebo v neštandardnej polohe.

G20 bude imho lepšia voľba. A bude sa ti aj ľahšie predávať, ak by k tomu niekedy došlo.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Zbrane sa nepredavajú... ja zbierku rozsirujem enem.. :roll: :roll: mam skusenost s kompom ale na 357mag a toto mi vobec nedoslo.. divne, aj ked uz som sa na strelnici x krat pokochal vyslahom takto som to nikdy nevidel.. mam viac kalibrov a 10mm je teraz na rade tak som bol na vazkach ci 20 ci 20C ale uz mam jasno ..
Dik :twisted: :P
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

A spini to musku. Subjektivny pocit tlmenia zdvihu pri dvojrane je citelny ale skor zanedbatelny. Skusane s g17c co som mal rok a nabuchane okolo5tis.
Niektore prachy z tov streliva ale plamen vobec nerobili a ine doslova 30cm faklu. Dalsia vec ze je potom buchacka nachylnejsia necyklovat so slabsimi laboraciami prachu co moze byt znacna nevyhoda ak by si viac buchal a siel casom do prebijania.
Používateľov profilový obrázok
HADES
prispievateľ
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 10 years 10 months

Príspevok od používateľa HADES »

Tak po novom G 20 nebude.. bol som si ju ochytat a absolutne mi do ruky nesedi a to mam USP Tactical.. a snim problem nemam a pritom na nom je rukovet hodne jednoducha a aj velka.. ani 29 ten sice trochu lepsie ale zase mi je kratka ta rukovat a ani sa mi nepači... skoda chcel som ten, Cal. ale ošahal som si 32,31 a to uz je ina kava.. len stale premyslam nad tym Cal. 357... ale to uz patri do ineho vlakna..
Používateľov profilový obrázok
Kuro
expert
Príspevky: 421
Dátum registrácie: 20 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kuro »

Vzhladom na viacero dopytov staviame na báze GP P40 model P10 na naboj 10mmAuto....
Nu3a
prispievateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa Nu3a »

To by aj mna zaujimalo, hlavne ak by sa k tomu pridala aj distribucia vsakovakeho 10mm auto streliva.

edit: Vzhladom na uzamknutie pomocou rotacie hlavne by mohla konstrukcia zvladat celkom slusne tlaky a rozne laboracie, tesim sa na dalsie informacie :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Glock"