HS-9 SC

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Berserker je zvyknutý na nosenie objemnejších zbraní, mne osobne to nikdy neprekážalo ani pri sedení, šoférovaní či chôdzi a to častejšie nosím jeho staršieho brata - USP compact.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Presne tak. Najprv som nosil full size M&P, potom som prešiel na CZ 83 čo je síce menšia ale nie práve krpatá zbraň. Pri mojej postave sa to celkom ľahko stratí. Menšiu zbraň ako G26, HS SC apod moc nechcem. Jednak sa potom znižuje kapacita zásobníka a príliš úzke zbrane sa mi nedržia dobre.

HS-ko by mi celkom vyhovovalo. Teraz čakám na výplatu a bonus ;) a je veľmi pravdepodobné, že pôjdem do HS-ka. Na M&P asi nebudem čakať, nevidím nejakú extra výhodu oproti HS, skôr nevýhody dané trhom. No veď sa ešte uvidí. :D
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Pre tych čo zvažuju kupu Hs krpca.V sobotu vyletel laufom 1000-ci prebijanec bez zavady( a to boli niekedy všelijake :) )Odpaluje bez problemu aj tie "úžasne" Bosnianske zapalky...Odtestovana aj petka zasobnika vid.prispevky Brana p.Je to na nezaplatenie,uchop o 100% lepši.
:D
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Z môjho HSka už tiež vyletelo cez 1000 tovarenskych nábojov, väčšinou MFS so silnou navažkou a 7,5 gramovou strelou, ale aj iné MFS myslím že s 8 gramoou strelou, S&B celoplášte aj oba typy poloplášťou, Blaser, ZVI holding...

Úchop s tým gripom čo o ňom písal Peter Elektro je skutočne o dosť lepší, ďakujem mu verejne, že mi ho doniesol. :)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

berserker napísal:Na M&P asi nebudem čakať, nevidím nejakú extra výhodu oproti HS...
V tvojom prípade by som výhodu (neviem či extra) pidiMP-čka videl v kompatibilite niektorého príslušenstva s fullsize MP. Poteší hlavne u tých drahších kúskov ako je puzdro za >100$ alebo zásobníky.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Na M&P mám len púzdro, síce nie práve najlacnejšie. Zásobníky by som musel tak či tak kúpiť, pričom HS-kové sú lacnejšie.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Nový člen rodiny je doma. :) Keďže to je XDM-9 Compact, tu by som bol OT a preto som založil novú tému.

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=6072
Používateľov profilový obrázok
ricinr
častý prispievateľ
Príspevky: 776
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa ricinr »

Dnes som asi po 2-3 mesiacoch vytankoval náboj z komory a zistil som že sa lepšie cítim s nábojom in. Sranda aká zmena. Predtým som mal obavy ale neopodstatnené.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

pani mate na svojom HS9 na lavej strane ramu pred rozborkovou packou nieco ako naznak vylisku - take ucko - co to tam robi?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak myslíme to isté, tak to tam mám, neviem čo to tam robí, či na čo to slúži.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

asi to bude to iste :lol: mne to pripada ako vada formy
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

Všade chvála na toho krpca...idem opáčiť ku Gabovi na streľnicu a hneď po zaľúbení sa do nej frčím do WAR-su po jednu čiernu krásku... 8)
xcapi
prispievateľ
Príspevky: 168
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa xcapi »

Ja som uz do nej zalubeny, cakam iba na prisun bubakov:) Pojdem do tej stainless, ta sa mi paci najviac.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

to glockmartin: glockari ho nazyvaju kopia glocku :) ale nema s nim vela spolocneho.. . ale na druhej strane hovoria o lepsej presnosti
a mame v ba novu strelnicu, ci ako?
inspiring_mendel

Príspevok od používateľa inspiring_mendel »

...kópia to nie je, možno tak ,,inšpirace,, a neradím sa k dákej značke že glockár :D jednoducho prišiel čas na zmenu ako vždy po dvoch troch rokov a krpec od HS sa mi pači, Glock aj HK aj ČZ-ty sa už okukali a treba si spraviť radosť pred vianocami predsa :D
...a streľnica je T&T a k nej patria neodmysliteľne obaja Gabovci... :)
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "