Epidémie - karantény

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ja som pocul verziu, ze MOM dostali taketo oznacene testy "pouzit v oktobri". Teoria bola, ze boli "nachystane" na vysoku pozitivitu. :roll: Ako toto niekomu moze napadnut....
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Registered for: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

R napísal:.. Na skatuli striel od Mongela je tiez upozornenie ze eprx je uplne vytvrdeny az po nejakych tyzdnoch od datumu vyroby.
Ano, ale ten EPRX ma "tu spravnu" tvrdost od tohto datumu vyssie po cely cas - zatial co tie testy asi "len v oktobri".
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Merck požiadal Európsku liekovú agentúru o schválenie tabletky proti covidu

:arrow: https://svet.sme.sk/c/22770353/firma-me ... razbox_sme
Používateľov profilový obrázok
greenie
častý prispievateľ
Príspevky: 1000
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa greenie »

matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa matus69 »

lovec napísal:Merck požiadal Európsku liekovú agentúru o schválenie tabletky proti covidu

:arrow: https://svet.sme.sk/c/22770353/firma-me ... razbox_sme
A až kým who prestane Covid označovať ako pandémiu poskytujú licenciu na výrobu zdarma.
steniels
prispievateľ
Príspevky: 320
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa steniels »

Epidémia je náhly a hromadný výskyt a šírenie infekčných a iných chorôb v určitom mieste a čase.

Pandémia je rozsiahla epidémia, ktorá sa rozširuje na geograficky rozsiahlom území, dokonca medzi kontinentmi a celosvetovo

takže ak nejaká choroba je iba v určitom mieste je to epidémia ak sa ale rozšíri na viacero miest je to už pandémia.
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Stojí za prečítanie až do konca.

:arrow: https://www.aktuality.sk/clanok/r7cy16c ... s-lekarmi/
Používateľov profilový obrázok
emkac
prispievateľ
Príspevky: 401
Registered for: 10 years

Príspevok od používateľa emkac »

lovec, mas to marne

- lekari su kupeni, maju peniaze z liekovych spolocnosti za propagovanie urcitych liekov (tu rozumej vakcin)
- ini lekari, napriklad Dr. Bukovsky vravia cosi uplne ine
- to su slovenski lekari, ti su neschopni, zahranicne studie hovoria cosi ine
- aj tak su to pacienti, co maju obezitu a mnohe choroby, takze tych by zabila aj chripka, nielen covid
- keby si hned dali noralny a ucinny liek (rozumej Ivermectin), nedostali by sa do nemocnice
- nemocnice su stale relativne prazdne, este je kopec miest, neviem co ti lekari trepu

Inac clanok je vynikajuci a smutny zaroven. Keby ti debili hore vedeli od zaciatku lepsie a rozumne (a aj jednotne) komunikovat, mohlo to aj u nas vyzerat inak.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

emkac napísal:lovec, mas to marne

- lekari su kupeni, maju peniaze z liekovych spolocnosti za propagovanie urcitych liekov (tu rozumej vakcin)
Musím sa opýtať manželky, kde tie peniaze predo mnou skrýva.

Veľmi dobrý príspevok. Taký relevantný.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Panzer, možno má otvorený účet u Sorosa... Né?
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

emkac napísal:lovec, mas to marne

- lekari su kupeni, maju peniaze z liekovych spolocnosti za propagovanie urcitych liekov (tu rozumej vakcin)
- ini lekari, napriklad Dr. Bukovsky vravia cosi uplne ine
- to su slovenski lekari, ti su neschopni, zahranicne studie hovoria cosi ine
- aj tak su to pacienti, co maju obezitu a mnohe choroby, takze tych by zabila aj chripka, nielen covid
- keby si hned dali noralny a ucinny liek (rozumej Ivermectin), nedostali by sa do nemocnice
- nemocnice su stale relativne prazdne, este je kopec miest, neviem co ti lekari trepu

Inac clanok je vynikajuci a smutny zaroven. Keby ti debili hore vedeli od zaciatku lepsie a rozumne (a aj jednotne) komunikovat, mohlo to aj u nas vyzerat inak.
Článok je čistá realita...teda, aspoň podľa mňa.

- som optimista a preto verím, že zmienka o poplatných lekároch je len všeobecná. 8)
Nedá sa, nemôžeme hádzať všetkých do jedného vreca. Veď aj keď ja nadávam na podnikateľov, tak to myslím len a len všeobecne. :wink:
- čo sa týka napríklad Bukiho, tak je o ňom všeobecne známe, že má síce vyštudovanú medecínu, no nemá žiadnu atestáciu.
Jeho vyživovacie rady sú pre našinca na dve veci. Takéto rady poskytne nie jeden fitnes tréner. Ale uznám, že Buki vie viac ako bežný jedinec.
- neschopnosť lekárov je priamo úmerná jeho pôsobisku. Kto povedal, že tí zahraniční sú lepší ?
- takže títo pacienti sú na odpis ?
- Ivermectin nie je zázrak.
Trochu smelé tvrdenie, že ak by si ho jeden dal, tak je v úplnej pohode. Vezmi len pacientov, ktorí sú v onko liečbe alebo diabetici. Títo si len tak hala bala nemôžu položiť sami od seba niečo, nakoľko by im to mohlo solídne rozbiť iné parametry výsledkov a tým pádom sa naruší liečba.
- no jo, nemocnice sú prázdne...veď preto ich Lekvár ide rušiť. :roll:
Používateľov profilový obrázok
astros
občasný prispievateľ
Príspevky: 87
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa astros »

Panzer napísal:Musím sa opýtať manželky, kde tie peniaze predo mnou skrýva.

Veľmi dobrý príspevok. Taký relevantný.
Manželky sa netreba pýtať. Pochybujem, že by o nejakých peniazoch vedela. Skôr dajú jedinú správnu odpoveď "obviňovači".

No a samozrejme, že je všetko podvod. Veď inak by sa nedalo zaočkovať toľko lekárov. Samozrejme, všetci sú naivní hlupáci a chcú čoskoro poumierať, byť neplodní a podobne.
Osobne som stál v zástupe, kde predo mnou boli vyše dve stovky lekárov a zdravotných sestier.
Áno, nie všetci lekári, resp. zdravotníci, ktorí u nás pracujú, sa dali zaočkovať. A nikto normálny im to nevyčíta. Ale neviem ani o nikom z tej druhej strany, aby brojil proti zaočkovaným kolegom. Je to jednoducho voľba. Zaočkovať sa, alebo sa maximálne chrániť, prípadne to nechať na osud.
Kto si to chce skutočne relevantne overiť, tak sa na mesiac-dva zamestnajte ako pomocná sila niekde na Covid oddelení. A tam si môžete robiť štatistiky, obezity, veku, fyzickej kondície pred a počas ochorenia a pod. Argumenty nejakých šarlatánov si nechajte pre svoju zbierku bájok a povestí.
xcapi
prispievateľ
Príspevky: 168
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa xcapi »

lovec napísal:Stojí za prečítanie až do konca.

:arrow: https://www.aktuality.sk/clanok/r7cy16c ... s-lekarmi/
Velmi dobry clanok.
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

arminius napísal:
emkac napísal:lovec, mas to marne
- lekari su kupeni, maju peniaze z liekovych spolocnosti za propagovanie urcitych liekov (tu rozumej vakcin)
Článok je čistá realita...teda, aspoň podľa mňa.
Pochopil som to ako zufaly vykrik, ze aj napriek cistej realite v clanku su ludia co si nedaju vysvetlit.
Používateľov profilový obrázok
mondo
prispievateľ
Príspevky: 494
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa mondo »

Nemali ste emkac, Panzer, Jack pre každý prípad použiť "irony smiley" ? Mám taký pocit podľa následných odpovedí.
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"